ludvajzův Entry

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
ludvajz
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 193
Registrován: ned led 24, 2016 12:35 pm
Bydliště: boží dar

Re: ludvajzův Entry

Příspěvek od ludvajz »

tak konečně Geolandary ATS 012tky jsou obutý na ráfky z orig. příslušenství subaru, výroba Borbett v Západním némecku ;-) na mokru sedí lépe ve srovnání se sériovejma yokohama celoročkama ..

co se týče TPMS tak je tam kovovej Schraeder senzor s certifikací do 210km/h a možností naklonovat stejný ID jako má seriová sada, tudíž odpadá návštěva autoservisu při výměně sad kol !! tuhle vychytávku standardní čidla nemají a autorizovaný servisy Vás rádi oholí při každym přezouvání :-)

jinak ochranný lišty kolem a uvnitř blatníků, pojistný matice kol, nerez forester nápis a kompletní vystříkání průhledným voskem .. dle slov mého mechanika p. Slívy z nezávislého specializovaného subaru servisu - líp to udělat nejde .. :-) po uplným odstrojení spodku bylo stříkáno vše včetně vnitřků dutých nápravnic obou náprav ..

mám z toho velmi dobrej pocit.. teda až těkavý látky z voskových přípravků z auta vytěkají .. celkové náklady 64tis .. jsou velmi dobře investovány ..
Přílohy
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
Naposledy upravil(a) ludvajz dne pát čer 03, 2016 9:23 am, celkem upraveno 1 x.
2015 Subaru Forester 2.0i Entry MT
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11890
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: ludvajzův Entry

Příspěvek od Traveller »

Gratulace. :supeer: :supeer: :supeer:
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: ludvajzův Entry

Příspěvek od Slavek_xxx »

ludvajz> aspon kdyz se toho nadejchas, budes jako ridic veselej a jizda pak bude svizna ::-DDD:
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Uživatelský avatar
ludvajz
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 193
Registrován: ned led 24, 2016 12:35 pm
Bydliště: boží dar

Re: ludvajzův Entry

Příspěvek od ludvajz »

slávek: chich tak proto se směju už od rána :-)
2015 Subaru Forester 2.0i Entry MT
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11890
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: ludvajzův Entry

Příspěvek od Traveller »

No nevím, jestli je ta faktura k smíchu?!?!? Dát 50kkč a mít prakticky furt to samé auto..., to by mi mohlo. :713: :713: :713: ::-DD: ::-DD: ::-DD:
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
thunderace
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 987
Registrován: sob led 02, 2010 8:14 am

Re: ludvajzův Entry

Příspěvek od thunderace »

Zrovna teď dělám celý spodek na outbacku,- tak jsem si akorát říkal když to vidím první větší ochrana podvozku a dutin po 15 letech a jak to hrozně vypadá, kastle takřka za 5 minut 12! Nápravnice obě prorezlý, takže dávam jinou zadní, hroznej problem vůbec sehnat neshnilou, přední měněná už před dvěma roky. Takže mimojiné vystříkaní dutin nápravnic bude moc prospěšný. :-)
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: ludvajzův Entry

Příspěvek od cerv »

Za ty prachy jsem prodal H6 s dvěma sadami kol! Smysl investice do takový originál sady kol mi vždy bude unikat! :655:
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11890
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: ludvajzův Entry

Příspěvek od Traveller »

Ludvík to má zřejmě jako strýček Skrblík. Vždycky po ránu skočí do bazénu s penízkama, trochu si zaplave prsa a znak..., a pak už asi drobnosti neřeší. ::-DDD: ::-DDD: ::-DDD:
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
ludvajz
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 193
Registrován: ned led 24, 2016 12:35 pm
Bydliště: boží dar

Re: ludvajzův Entry

Příspěvek od ludvajz »

traveller: novy pneu rafky a tak dale neco stoji se ví.. a ošetření spodku je investice do budoucna .. kde bude tvůj forin za 20 let a v jakym stavu - uvidime počkáme si .. :-)

thunderace: jo jo muj servismen řikal že ty nápravnice maj problém na TÜV časem, v německu je stav subaru náprav skoro na svolávací akci ... a proto je nezbytné si to nechat ošetřit ..
Naposledy upravil(a) ludvajz dne pát čer 03, 2016 10:32 am, celkem upraveno 1 x.
2015 Subaru Forester 2.0i Entry MT
Uživatelský avatar
ludvajz
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 193
Registrován: ned led 24, 2016 12:35 pm
Bydliště: boží dar

Re: ludvajzův Entry

Příspěvek od ludvajz »

Traveller píše:Ludvík to má zřejmě jako strýček Skrblík. Vždycky po ránu skočí do bazénu s penízkama, trochu si zaplave prsa a znak..., a pak už asi drobnosti neřeší.
jeee kéž bys měl pravdu! ostatně úvěr holoty Entryho a jeho budoucích 46 měsíců splátek hovoří jasně - zanech závisti a modli se abych měl na splátky :-)
2015 Subaru Forester 2.0i Entry MT
Uživatelský avatar
ludvajz
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 193
Registrován: ned led 24, 2016 12:35 pm
Bydliště: boží dar

Re: ludvajzův Entry

Příspěvek od ludvajz »

cerv píše:Za ty prachy jsem prodal H6 s dvěma sadami kol! Smysl investice do takový originál sady kol mi vždy bude unikat!
jestli ti nezmizí ty 17tky do zimy tak je beru za desítku na podzim :-)))))
2015 Subaru Forester 2.0i Entry MT
Uživatelský avatar
Subaru70
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4010
Registrován: pát led 31, 2014 10:58 am
Bydliště: Praha

Re: ludvajzův Entry

Příspěvek od Subaru70 »

..já vydindal nový kola + gumy při koupi auta...asi jsem měl hodně útrpnej výraz ve tváři že mi to dali zadarmo ::-DD: Jinak dutiny se vyplatěj, o tom žádná i přesto že to je nový auto...
SUBARU Forester 2,0i Comfort MY16 (SJ) Spotřeba - 8,4l
Subaru Forester 2.0D Comfort MY13 Prodáno
Subaru Forester 2,0D MY11 Prodáno
Citroen C4 Grand Picasso 1,8i
Uživatelský avatar
ludvajz
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 193
Registrován: ned led 24, 2016 12:35 pm
Bydliště: boží dar

Re: ludvajzův Entry

Příspěvek od ludvajz »

Subaru70 píše:..já vydindal nový kola + gumy při koupi auta...asi jsem měl hodně útrpnej výraz ve tváři že mi to dali zadarmo
tak to buď rád, doporučená cena entryho vč. metalízy byla 581 a u algonu - protože to byl jeden z posled. kusů v ČR - cenu napálili na 599 takže mi slevili na dop. cenu .. nic víc .. a správně - protože to bylo v únoru meli auto vyexpedovat na gumách s vločkou a ne na M+S gumách .. ale to jen na okraj ..
2015 Subaru Forester 2.0i Entry MT
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11890
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: ludvajzův Entry

Příspěvek od Traveller »

Každý svého štěstí strůjcem a samozřejmě držím palce, aby bylo na splátky. ::-DD: ::-DD: Prostě každý k tomu má jiný přístup. Já jsem třeba uvažoval o rozpěrné tyči přes tlumiče, ale když jsem zjistil, že za ni chtějí pomalu 12.000Kč, tak to by mi fakt mohlo vlézt na hrb. :713: :713: Gumy zimní WR SUV3 s hliníkáčema subaru jsem dohromady pořídil za dvacku. Pravda, nemám tam naštěstí tlakové senzory..., zaplať pánbůh. ::-DDD:

A ještě si tě dovolím poopravit. Ty gumy, na kterých to vyexpedovali, jsou z hlediska české legislativy v naprostém pořádku!!! Nikde nenajdeš o žádné vločce ani zmínku!!! U nás musí být guma označena M+S. Nic víc, nic míň. A pak nemáš nejmenší problém..., kromě toho, že ti to maximálně na těch Geolandarech něco nevyjede nebo nezatočíš. ::-DDD: ::-DDD: ::-DDD:
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
Subaru70
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4010
Registrován: pát led 31, 2014 10:58 am
Bydliště: Praha

Re: ludvajzův Entry

Příspěvek od Subaru70 »

..tak tak, já to dostal na gumách M+S a k tomu nový zimní Nokiany na origo Subaru discích, který jsem za 3 roky použil jen jednou...a pořád se ty geolandery ne a ne sject...Hlavní je aby byl ludvajz spokojenej...,,a vo tom to je ". :supeer:
SUBARU Forester 2,0i Comfort MY16 (SJ) Spotřeba - 8,4l
Subaru Forester 2.0D Comfort MY13 Prodáno
Subaru Forester 2,0D MY11 Prodáno
Citroen C4 Grand Picasso 1,8i
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“