TÝNKY KOMIK

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49126
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: TÝNKY KOMIK

Příspěvek od VDC »

Týnko super !!
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10645
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: TÝNKY KOMIK

Příspěvek od Mira »

námořník píše:To bude nový auto . To je origo?
Pytlík říká Bosal. :-)
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20601
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: TÝNKY KOMIK

Příspěvek od námořník »

Já to nezkoumal :-) máš pravdu :-).
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
Sandence
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 945
Registrován: čtv lis 21, 2013 9:02 pm
Bydliště: Zákolany

Re: TÝNKY KOMIK

Příspěvek od Sandence »

Přesně tak- Bosal- mám s ním dobré zkušenosti. Origo v tomto případě neměl smysl.

Odesláno z mého WAS-LX1 pomocí Tapatalk
SUBARU IMPREZA WRX STi PRODRIVE <- SUBARU FORESTER SG 2.0 <- OPEL ASTRA G 1.6 CARAVAN <- OPEL ASTRA F 1.6 CARAVAN <- ŠKODA FORMAN <- ŠKODA RAPID 2X <- ŠKODA 105L
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24300
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: TÝNKY KOMIK

Příspěvek od sima »

Staráš se (*_^) |,,,, lauf čistý, nový, to zas bude koníků navíc ;-D docela bych byl zvědavý, zda se nějak výrazněji změní zvuk.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Sandence
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 945
Registrován: čtv lis 21, 2013 9:02 pm
Bydliště: Zákolany

Re: TÝNKY KOMIK

Příspěvek od Sandence »

Změnil-je tišší. Starý díl byl hned za katem prasklý na horní straně. Kdybychom to svářeli, tak bychom stejně museli měnit všechna těsnění a vyndat lambdy. Proto nakonec ta kompletní výměna.
Teď počkáme až se pořádně vypálí a sednou si těsnění.

Odesláno z mého WAS-LX1 pomocí Tapatalk
SUBARU IMPREZA WRX STi PRODRIVE <- SUBARU FORESTER SG 2.0 <- OPEL ASTRA G 1.6 CARAVAN <- OPEL ASTRA F 1.6 CARAVAN <- ŠKODA FORMAN <- ŠKODA RAPID 2X <- ŠKODA 105L
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24300
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: TÝNKY KOMIK

Příspěvek od sima »

Tišší, to v tomto případě jak píšeš už určitě jo :-) a udělal bych to taky stejně- výměnou, to už nemá smysl se trápit a hrabat se v tom věčně.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
M a r c e l
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 15410
Registrován: pát úno 05, 2010 2:58 pm
Jméno a příjmení: Martin Fabian
Bydliště: Středozem B-)
Kontaktovat uživatele:

Re: TÝNKY KOMIK

Příspěvek od M a r c e l »

No já ho stejně budu vařit, jednak ho chce kámoš a druhak na tom aspoň potrénuju. Každopádně venku se to bude dělat o poznání lépe, než na autě pod autem nikdo nesmí stát nebo nebudu hrát...
M a r c e l B -)

FORESTER 2.0 XT SG AT 04 (iXTéčko)
FORESTER 2.0 Sturbo SF MT-R 00 LPG (TEJPRESTR)
OPEL TIGRA 1.6 KROSTIGRA
MULTICAR M25 4x2 MULA
IMPREZA 2.0 WRX STI 02 (BERUŠKA)
<Scenic 2.0<Felicia Combi 1.2LXI LPG<3x GARDE<120LS<110L<kolo<plastová Tatra<odrážedlo<kočárek
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24300
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: TÝNKY KOMIK

Příspěvek od sima »

:-) Aha, to jooo. Nebo nebudu svařovat!
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7827
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: TÝNKY KOMIK

Příspěvek od mnov »

M a r c e l píše:No já ho stejně budu vařit, jednak ho chce kámoš a druhak na tom aspoň potrénuju. Každopádně venku se to bude dělat o poznání lépe, než na autě pod autem nikdo nesmí stát nebo nebudu hrát...
Když jsem vyměnil díl katalyzátoru za tento Bosal, tak táta si vzal originál na zkušební zavaření. Zničil to tak, že to bylo jen na vyhození. :-)
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Uživatelský avatar
M a r c e l
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 15410
Registrován: pát úno 05, 2010 2:58 pm
Jméno a příjmení: Martin Fabian
Bydliště: Středozem B-)
Kontaktovat uživatele:

Re: TÝNKY KOMIK

Příspěvek od M a r c e l »

To se klidně může taky stát, ale zvládl jsem zrepasovat STIčkovej na sračky zrezlej, tenhle půjde jako víno...
M a r c e l B -)

FORESTER 2.0 XT SG AT 04 (iXTéčko)
FORESTER 2.0 Sturbo SF MT-R 00 LPG (TEJPRESTR)
OPEL TIGRA 1.6 KROSTIGRA
MULTICAR M25 4x2 MULA
IMPREZA 2.0 WRX STI 02 (BERUŠKA)
<Scenic 2.0<Felicia Combi 1.2LXI LPG<3x GARDE<120LS<110L<kolo<plastová Tatra<odrážedlo<kočárek
Uživatelský avatar
Sandence
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 945
Registrován: čtv lis 21, 2013 9:02 pm
Bydliště: Zákolany

Re: TÝNKY KOMIK

Příspěvek od Sandence »

Souhlasím s Mácou, je to zdatnej prskač
Tady je špatná jenom trubka, kat i tlumič jsou dobrý.
Dneska jsme měli oba produktivní den, já na bráchu ping- já na sestru pong. Aneb on pomohl mě a já následně jemu. Mám z toho vážně radost.

Odesláno z mého WAS-LX1 pomocí Tapatalk
SUBARU IMPREZA WRX STi PRODRIVE <- SUBARU FORESTER SG 2.0 <- OPEL ASTRA G 1.6 CARAVAN <- OPEL ASTRA F 1.6 CARAVAN <- ŠKODA FORMAN <- ŠKODA RAPID 2X <- ŠKODA 105L
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7827
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: TÝNKY KOMIK

Příspěvek od mnov »

Udržujete ty vraky krásně. ,,,,| (*_^) |,,,,
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Uživatelský avatar
Sandence
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 945
Registrován: čtv lis 21, 2013 9:02 pm
Bydliště: Zákolany

Re: TÝNKY KOMIK

Příspěvek od Sandence »

Jj, dokud nám to vrací, má smysl se tomu pověnovat. A když si vzpomenu co všechno Komik při Bulharské expedici zvládl, tak je mi hanba, že peníze šli poslední 2 roky jen do STička....

Odesláno z mého WAS-LX1 pomocí Tapatalk
SUBARU IMPREZA WRX STi PRODRIVE <- SUBARU FORESTER SG 2.0 <- OPEL ASTRA G 1.6 CARAVAN <- OPEL ASTRA F 1.6 CARAVAN <- ŠKODA FORMAN <- ŠKODA RAPID 2X <- ŠKODA 105L
Uživatelský avatar
Sandence
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 945
Registrován: čtv lis 21, 2013 9:02 pm
Bydliště: Zákolany

Re: TÝNKY KOMIK

Příspěvek od Sandence »

Protože ke Komikovi neodmyslitelně patří,rozhodla jsem se přidat to do tohoto vlákna.

Nedávno jsem se rozhodla důkladně vyčistit náš střešní stan a připravit ho na nastávající sezónu. Bohužel pěna na čalounění nezafungovala jak jsem chtěla, po aplikaci se v místech pěny objevili pouze žluté fleky, které nešly vysát vysavačem,jak na obalu psali. V záchvatu paniky mě jako blondýnku nenapadlo nic jiného, než vzít zahradní hadici a celej ten sajrajt vypláchnout a nechat stan vyschnout. Všechno by fungovalo skvěle, kdyby ovšem ta voda měla jak odtéct Obrázek
Přišel druhý záchvat paniky a volání o pomoc. Přichází Máca a z pohledu je jasné, že přemýšlí, jestli ve vztahu se mnou je vážně dobrovolně. Začali jsme od boku střílet návrhy,jak tu vodu dostat ven. Nevlastníme vysavač na mokré vysávání, jediný přístroj sající vodu má půjčený kamarádka. Voláme kamarádce,ta je v práci. Dcery jsou v pozoru, připraveny nám přístroj předat zpět. Po chvilce přemýšlení docházíme k názoru, že nemá dostatečnou sílu aby vodu vysál a rušíme akci s předáním. Přichází nejhorší, Máca se vrací s vrtačkou a začíná rozebírání stanu do základu. Máca mi "omylem" dává tyčí po zádech, když držím víko a on oddělává vzpěry.
Voda je všude. Postupně přicházíme na to, že vše zlé je k něčemu dobré. Postupným odkrýváním vrstev zjišťujeme, že od první vrsty ( klasické čalounění molitan x látka) je přítomna plíseň, která se s každou další vrstvou rozšiřuje. Poslední vrstvu nám pomáhají sundat pajcr a kladivoObrázek . Stan je přeci jenom staršího data a očividně žádný takový zásah nezažil.
Postupně se dostáváme na holý korpus a já začínám objednávat položky na jeho renovaci.
Styrodur jako první vrstva, překližka, nové čalounění, matrace na míru, nové síťky na hmyz,zipy, jezdce k zipům,lepidla, nanoimpregnace, impregnace na švy...suma sumárum mě ta sranda vyšla na 9 tis.

Dnes dorazila matrace, takže na renovaci interiéru máme doma vše a zítra začneme stan zase skládat.
Ještě bych chtěla stihnout ošetřit barvu exteriéru, která je jednak vyšisovaná a druhak je na vrchní straně nálepka, která se rozpadla a při dešti mi to nechává na čelním skle hroznej sajrajt.

Plachtovinu jsme se, vzhledem k časové náročnosti výroby, rozhodli nechat na zimní období, kdy se stan nepoužívá.
Fotky ze stavby dodámeObrázek

A ne nejezdím a tím korpusem na střeše, už je sundanýObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Odesláno z mého WAS-LX1 pomocí Tapatalk
SUBARU IMPREZA WRX STi PRODRIVE <- SUBARU FORESTER SG 2.0 <- OPEL ASTRA G 1.6 CARAVAN <- OPEL ASTRA F 1.6 CARAVAN <- ŠKODA FORMAN <- ŠKODA RAPID 2X <- ŠKODA 105L
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“