FXT (Shulhoff)

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
shulhoff
Nováček
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: úte pro 01, 2009 1:17 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Beran

Re: FXT (Shulhoff)

Příspěvek od shulhoff »

ozawasan: Děkuju! Zatím jen bečíme, vrčet se teprve učíme.. :-)
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5404
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: FXT (Shulhoff)

Příspěvek od Kolben »

Tak to je prima, mit tady dalsi XT :-) Mas uz toho fejslifta? S tim vetsim displejem na radiu? Jinak pekna barva :-) :-)
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
shulhoff
Nováček
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: úte pro 01, 2009 1:17 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Beran

Re: FXT (Shulhoff)

Příspěvek od shulhoff »

Kiti: Potkám se velmi rád, v Brně někdy bývám.. Co se týče pejsků a "zadanosti" kamarádky, to je tenký led, na ten bych se raději nepouštěl.. :-) A moc děkuju za přání!
shulhoff
Nováček
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: úte pro 01, 2009 1:17 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Beran

Re: FXT (Shulhoff)

Příspěvek od shulhoff »

Kolben: Zdravím kolegu! Nene, toho samýho co Ty (MY 2014), jen pouze Comfort, "rádio" nebo jak tomu říkají, mám z roku 1994.. :-) Jinak s barvou jsem se nechal inspirovat u Tebe.. Mmj., nikde jsem se tady nedočetl jak Ti dopadlo to klepání.. Nebo jsem slepej?
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5404
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: FXT (Shulhoff)

Příspěvek od Kolben »

Nene, tak to mas radio novejsi nez ja :ironie: Klepani nedopadlo. Klepe to porad, tak s tim jezdim a cekam kde co upadne. Nebo to bude klepat porad a nic se nezmeni. Fakt nevim. Jeste zkusim jinej servis aby si to poslechnul. Vic hlav vic vic. Jinak za tu dobu co jsem si sam sobe do vlakna nic nepsal mi bylo odstraneno jine klepani a to silenbloky na prednim stabilizatoru (fakt velka zmena jak v projevu, tak v chovani auta - pekne ztuhlo). No a taky mi byl vymenen ventilator topeni, kterej vydaval zvuky, jako by tam nekde o neco skrtal. Takze ted je to super tich kára :-) Tedy az na to klepani. Sem tankoval v nemecku a pikolik co meje okna mi rika, pane neco Vam v tom trochu klepe. Mu rikam a nechtel bys delat mechanika v subaru... On - A proc... Já - Jen tak :-))) Takze Ti drzim palce at Ti to maka v poradku. Musis prubezne referovat. Ja na tom zamakam a za chvilku to bude vychytany auto!!!
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: FXT (Shulhoff)

Příspěvek od Traveller »

Sice nemám XT, tak se tu motám trochu offtopic ::-DD: , ale modelově k sobě máme blízko. :850: A hlavně..., podobně jako Kolben, taky brzy začnu vychytávat a jednou z toho to pořádný auto bude. ::-DDD: ::-DDD:
Tak ať vám to oběma jezdí. :826: :657:
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
shulhoff
Nováček
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: úte pro 01, 2009 1:17 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Beran

Re: FXT (Shulhoff)

Příspěvek od shulhoff »

Kolben: Sleduju Tvoje vlákno o XT dlouho a trošku jsem byl na vážkách jestli do toho teda jít. Ale ať jsem počítal jak jsem počítal, při požadavcích na auto versus cena mi nic jiného nevyšlo. XT je moje páté Subaru a "kvalita" (a ještě nějaké drobnosti) mě právě před 4 lety odradila od pokračování s touto značkou a šel jsem k BMW (Ty, koukám taky). Mezitím zasáhl osud a jsem zpět.
Moc držím palce aby ten Tvůj vůz držel už pohromadě a tak nějak odevzdaně čekám co se bude dít s tím mým.. :-) Zatím nemám moc najeto, navíc skoro všechno po městě, takže spotřeba průměrně 68,9l.. :-)
shulhoff
Nováček
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: úte pro 01, 2009 1:17 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Beran

Re: FXT (Shulhoff)

Příspěvek od shulhoff »

Traveller: Moc děkuju! :-)
Uvažoval jsem i o 2.0i, už kvůli spotřebě, odpružení atd., jen měl jsem předtím "x" relativně svižných aut a trpím asi nějakou frustrací nebo čím, ale ten výkon semtam někdy užiju..
Ať to jezdí i Tobě!! :-)
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: FXT (Shulhoff)

Příspěvek od Traveller »

Taky děkuju. :-) Až mi vymění spodní polovinu auta, tak to už určitě bude dobrý. ::-DD: ::-DD: ::-DD:
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
shulhoff
Nováček
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: úte pro 01, 2009 1:17 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Beran

Re: FXT (Shulhoff)

Příspěvek od shulhoff »

Traveller: A copak zlobí??
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: FXT (Shulhoff)

Příspěvek od Traveller »

Zadní ložisko převodovky, sákne jeden tlumič, klepe řízení. Stačí??? Přední ložiska se nepotvrdila, tak alespoň dílčí úspěch. ::-DD: ::-DD: ::-DD:
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
shulhoff
Nováček
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: úte pro 01, 2009 1:17 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Beran

Re: FXT (Shulhoff)

Příspěvek od shulhoff »

"Zadní ložisko převodovky, sákne jeden tlumič, klepe řízení. Stačí???"

Traveller: U auta 2013? Když si to tedy dám dohromady s Kolbenem a jeho problémy, vychází mi z toho zajímavá "statistika".. Já mám zatím nový auto, ale iluzemi rozhodně netrpím. Ve srovnání s jinými (i 2x levnějšími) auty, která jsem měl, je Forester takovej, řekněme "nedomrlej" a "dva v jednom".. Spousta věcí je krásná, působí kvalitně a hodnotně. Na druhou stranu jsou v tom autě záležitosti, který by byly faux pas i v městském mini za 200 tisíc. Ale popisuju spíš "kosmetiku" a vlastnosti. Předchozí 4 Subaru mě z mechanického hlediska nikdy nezklamala. Ale pravda je, že jsem nikdy moc nenajezdil. Nejvíc jsem najel s Legacy 2.0R Kombi 2007 a to jsem prodával když mělo cca 36.000km..
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: FXT (Shulhoff)

Příspěvek od Traveller »

Já mám nyní po roce najeto cca 46.000km. Jinak je to bezva poježdění, takže očekávání splněno. Jen jsem si prostě ty potíže vybral i za ostatní, protože nevím o nikom, kdo by furt s něčím laboroval.
A to opravdu nejsem hnidopich a notorický stěžovatel!!! Vše řádně prověřeno a ověřeno a potvrzeno v AWD Praha. Tak teď už to jen opravit a je to zase jako nové.
Ale nebudeme tu zaplevelovávat tvoje vlákno zbytečnými řečmi. Já myslím, že ti to bude fungovat úplně v pohodě. Neboj!!! :friend: Já už jsem to vybral za tebe. ::-DDD: ::-DDD:
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
shulhoff
Nováček
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: úte pro 01, 2009 1:17 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Beran

Re: FXT (Shulhoff)

Příspěvek od shulhoff »

Traveller: Je to od Tebe hezké, že na mě tak myslíš :-), přesto si iluze nedělám.. A ani se nebojím. Vono to nějak všechno dopadne.. Jsem rád, že je někdo, kdo už má nějaké zkušenosti s Forestrem MY 13+ a že se můžu případně poradit.. :pr:
Uživatelský avatar
kiti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3387
Registrován: pát kvě 18, 2012 7:12 pm
Jméno a příjmení: Květoš
Bydliště: Brno-venkov

Re: FXT (Shulhoff)

Příspěvek od kiti »

Shulhoff

jen pro doplnění je tu i sekce domácích zvířátek. Tak můžeš přidat i bobiška.

A jen pro info můžeš uvést z kterého jsi kraje?
Forester 2,5 XT 2010 manuál
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“