Šímův Forejs

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3038
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od Šaman »

Zdar Susede, tož to máš perfektní lokalizaci - ten gaúčos, ani nepotřebuješ super wifi vpn ip surround monitórynk... ::-DD:
Tak buduj a zvelebuj, až se Tě zima zeptá, budeš připraven a vychechtaný. Já se pokouším taky - broušení parket proběhlo a 5 vrstev laku Purlet už kolena a záda taky cítí :845: teď probíhá fáze zrání. ještě si do Tebe rýpnu. Co budeš dělat s tou M-kovou RZ (SPZ) ať Ti lokální nacionalisti nepíšou na zaprášené zadní okénko " Japonec nakonec". Proto tam my máme všeci "Z" ::-DDD: Neváhej, přidej se k nám. :-)
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od sima »

Ahoj Šamane,mám opožděné reakce :-) Tak co,provádíš své kouzla,rituály a woodu v horách v Krakonošově?No doufám,že za tu SPZ-ku do mě na dálku nezapichuješ špendlíky či snad rovnou hřebíky :670:.
SPZ ti od nového roku,jak jistě víš,zůstává stejná.Je na každém,zda ji vymění či ne.Já ji nechávám zatím původní,navíc nějak hooodně od koupi chalupy začly fungovat čísla-numerologie a to i světe div se,tak i na SPZ:-).Ne,že bych tomu všemu přehnaně věřil,ale najednou ty čísla vychází a zapadají až neuvěřitelně do sebe a k sobě.Takže to je jeden z důvodů,ale hlavní je ten,že tam nemám Áčko,na to jsou místní domorodci široko daleko hodně citliví ::-DD: ::-DD: To bych si s ohledem na vlastní bezpečnost a svého auta opravdu nelajzl a šla by dolů :850:
To M mě tak nevadí,je ze mě místo valacha hanák,ale jen na autě.A hanáci?To je přeci kmeň vedle jak končí hory a začíná roooviiiinaaaa.
Tak se za mě,když tak u místních přimluv prosím,díky :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od draconis »

sima píše:SPZ ti od nového roku,jak jistě víš,zůstává stejná.Je na každém,zda ji vymění či ne.
Tohle mě zajímalo, když to začalo platit. Že zůstává vím, ale i přesto - když budu chtít, tak mi jí soudruzi na úřadě vymění za novou mého kraje?
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od Slavek_xxx »

draconis> kdyz ohlasis kradez predni RZ, tak urcite, akorat to zaplatis...
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od sima »

Čao,jo nejlevnější bude jí "ztratit"tam je poplatek 200 kč.Ale jde vyřídit i nová SPZ,tak nám to říkala i paní na ouřadě při přepisu mého forestra,jen zajít na DI v místě bydliště a zaplatit by se mělo co jsem teď vyčetl 450kč,tak si vyber :-)Ty poplatky mě nějak nesedí,ale tak nějak to nejspíš bude,už nemám čas to hledat.
Nebo si můžeš spz nechat od příštího roku ušít na míru,zda to tedy bude platit a poplatek zatím vyčíslen na pouhých 5500kč :-) .Toto mě ostatně nelákalo nikdy ani zdarma..
Tu je něco:
http://www.adamoldtimers.cz/cz/zmena-pr ... i-vozidel/
Nebo tu:
http://www.hrabyova.cz/prihlasovani-voz ... ky-rz-spz/
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Hando
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 349
Registrován: pát lis 28, 2014 7:16 am
Bydliště: Ostrava/ExŽilina

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od Hando »

sima píše:...na pouhých 5500kč...
to iba pre motorky, osobne auta 10 500 CZK (5000 je za jednu tabulku)
"Subarko" Subaru Legacy Wagon 2.0R 2007
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10622
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od Mira »

Nový značky stojí 200 Kč kus, tzn. 4 kilča poplatek, protože za ztracenou či šlohnutou se vždy mění za jinou SPZ.
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48960
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od VDC »

Tak tak, jak píše Míra. Oni uvádí cenu za jednu tabulku, kdybyste třeba ztratili značku z vleku nebo motorky. Na autě je to prostě vždycky 2x a mám pocit, že 50 kč za změnu v techničáku, protože jsem prostě na DI platil 450, když mi jednu někdo ukradl z Justy...

Odesláno z mého ASUS Transformer Pad TF300TG pomocí Tapatalk
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od sima »

Manželce taky ukradli na novém saxíku spz,měla ho chvíli.Že přišli jednou policajti a ptali se kde jsme byli a jak se to stalo,to jsem chápal,sic jsem to předtím nahlásil,ale že přišli ještě jednou a ptali se znovu to už jsem byl trochu vytočený.Nic prý nevěděli,tak nevím jak si předávají informace,ukradl to nějaký týpek,který bral na cizí SPZ benzin na čerpačkách.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od draconis »

Ty prachy bych pořád dal. Byl jsem tu označen za skrytého nacionalistu, ale přitom to vůbec neskrývám (nazaměňovat za nacistu!!). Jsem patriot, svůj kraj mám rád a nechci jezdit s jinou značkou, takže až se jednou Foryn rozpadne a budu kupovat Subo z jiného kraje, určitě mi někdo ty značky ukradne... :-)
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od sima »

Ale jo,jen mě se ty čísla zamlouvají z jiného důvodu,no to je jedno,možná je časem vyměním,ale momentálně řeším zase tolik věcí najednou,že tohle je vážně pro mě prkotina.Navíc my dřív byly pod Ostravou a přiřazení ke Zlínu,mě a nejen mě nikdy nesedlo,tím směrem máme vše hůře dostupné,je to nesmysl.Je to tím,že valmez byl a je vždy na rozhraní,tak si nás přehodili jak horký brambor.
Tu z valmezu jezdí drtivá většina lidí do Ostravy,nebo tím směrem,za prací,za nějakými těmi nákupy či i s jinými záměry.To samé i naopak,z Ostravska či spíše novojičínska sem.Je to nepřirozené a nelogické přiřazení pod Zlín.Nějací ševci grrr :-)
Proto mě to tak netíží,jinak jsem patriot taky,ale čistě valašský,rozhodně ne zlínský,tj prostě pro mě furt tam někde "jinde".
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od sima »

Přidám pár fotek z krásného okolí Bolzána,ale ta krása se nedá zachytit.Navíc je to foceno narychlo,mobilem,na výlety a přípravy nebyl fakt čas a kdy:-)
Taky něco z našeho "bulhaření",stachanovec by měl radost :-)
Zde mě šlo uložit jen 4 fotky,pak to opět začlo psát,fotky musí být velikosti max 500kb,nejspíš aby se šetřilo místo,takže zde je odkaz na další,jen namátkou vybrané:
https://picasaweb.google.com/1026592036 ... filePhotos
Přílohy
2015-09-14-2556.jpg
2015-09-14-2557.jpg
2015-09-16-2559.jpg
2015-09-17-2562.jpg
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48960
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od VDC »

Paráda !!!

Odesláno z mého ASUS Transformer Pad TF300TG pomocí Tapatalk
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od Traveller »

Tahle oblast se mi strašně líbí. Takový hory, ale ještě ne úplně hory. :845: Nádhera. :850: :supeer: :supeer:
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od sima »

Jj přesně tak,i když ono se to na těch fotkách zdá menší než ve skutečnosti a na některých z fotek jsou slabě vidět v dáli velikáni,co už byli pokryti sněhem,hlavně tedy kousek od nás ve švajcu,nebo i směrem do vnitrozemí.I samotný přechod brener měl první pokrývku sněhu.
Jinak když jsem tam byl před mnoha léty prvně opravdu jsem padl z té krásy na prdel :-) Ještě ty jejich cesty,serpentíny,tunely,stoupání kdekoliv,nadjezdy,nic a nikde není problém postavit komunikaci,byť třeba uzoučkou,všude krásné cesty,ach jooo.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“