Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 156 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Šímův Forejs 
Autor Zpráva
Předseda klubu
Předseda klubu

Vibrace nedělá ani tak dekl samotnej, jako je spíš přenáší. A to samozřejmě může, když je plechovej. :-) Sepnutej klimakompresor poznám v Toyotě, tam se taky od něj přenáší lehké vibrace. Takže proč by to nebylo možné u Outbacka.

Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Subaru-Robin Generator 3 kW

sob kvě 19, 2018 6:05 am
Profil Zobrazit autorovy stránky
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel

málem jsem myslel že ty kabely budu potřebovat , běhala mi kolem auta kuna možná i do auta naštěstí jsem ji přistihl při činu k její smůle a hlavně dřív než něco stihla prokousat a už visí v pergole , škoda že to nejde takhle řešit i s některýma co škodí ostatním , nemyslím uplně zastřelit ale aspoň střelit ty broky do zadku :-D
tak jsem rád žes to dal do pořádku Simo to auto (*_^) |,,,,

sob kvě 19, 2018 8:37 am
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel

Šímo,hezky ;-D . Jen ten km nájezd je otřesný 8() ;-D

ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130

sob kvě 19, 2018 8:56 am
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

VDC píše:
Vibrace nedělá ani tak dekl samotnej, jako je spíš přenáší. A to samozřejmě může, když je plechovej. Sepnutej klimakompresor poznám v Toyotě, tam se taky od něj přenáší lehké vibrace. Takže proč by to nebylo možné u Outbacka.
Taky mám dole dekl od Kofilky a když jsem měl u mechanika naposledy auto zvednuté, tak mne upozornil, že by bylo dobré udělat vykrojení na obou rozích/krajích (směrem ke kabině).
Plech se tady na obou stranách opírá o podvozek (ramena?) cca dvěmi centimetry a to může vyvolávat/přenášet drnčení.

sob kvě 19, 2018 9:01 am
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

To by drnčelo asi hlavně za jízdy... ale o ramena to opřený nemám (ono teda na Forestru bude vypadat úplně jinak), spíš ty výfukové svody tam mám natěsno, takže tam bych řekl, že je pravděpodobnější, že o něj drnčí oni. Měl jsem si zahnout ten límeček, k čemuž jsem se ještě nedokopal, aby tam bylo víc místa :-D Ale jinak celkově možná ještě trochu míň místa než mezi svodem a plochou deklu je vzadu v té zahnuté části, kde je to zakrojení a jde to nahoru s tou packou pro úchyt. Každopádně teď v létě a taky co jsem vyměnil ty zhnilé šrouby a je to napevno přišroubované to nedělá. Jestli to začne dělat víc v zimním období, tak to začnu nějak tunit :-) Ale bylo to jenom pro porovnání, že tu vibraci do kabiny lze dostat i úplnou blbinou, kterou by si člověk nikdy nemyslel :-)

sob kvě 19, 2018 9:28 am
Závislý uživatel
Závislý uživatel

petr píše:
málem jsem myslel že ty kabely budu potřebovat , běhala mi kolem auta kuna možná i do auta naštěstí jsem ji přistihl při činu k její smůle a hlavně dřív než něco stihla prokousat a už visí v pergole , škoda že to nejde takhle řešit i s některýma co škodí ostatním , nemyslím uplně zastřelit ale aspoň střelit ty broky do zadku
tak jsem rád žes to dal do pořádku Simo to auto

:-) :-) šel jsi na to od lesa,dobře jí tak mrše.Jo kábly ti klidně vrátím,když tak se ozvi,samozřejmě bych ti vrátil i ten co mám včil pod kapotou,je to odzkoušeno,tak bych nelitoval peněz za nové,nebo bych si sehnal starší,ale dobrý jiný káblík,nebo to opravit jak mnove.Pneu mám v garáži,buď je využiješ ty nebo já,ale já už těžko,vyhazovat je nebudu a kdyby tak dám předěm vědět,ale na nutný pořádek a reorganizaci v garáži se včil nedostanu.
Mari máš pravdu,teď se dívám,že jsem za loňský rok najel opravdu jen 10 000km,to dřív bývalo víc,ale včil jsem to PŘEPÁLIL,za dva měsíce 3000km :-)
Mareka to jsi mě dobře nasměroval,musím na kofiho plech kouknout,myslím si,že je to dost dobře možná příčina sem tam pazvuku co vzniká hlavně při nej akceleraci a když mám prudce natočené kola.To úplně vidím,jak se tam ten plech střídavě opírá a neopírá a vibruje.On je sicě těžký a na čtyři šrouby,ale v těch zadních rozích je to dost dobře možné =)uvidím.
Nevěnoval jsem tomu pozornost a nehledal příčinu,protože to udělá raz za měsíc dva...

sob kvě 19, 2018 11:15 am
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 156 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11