CoZmovo pekáč 3.0 H6

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10646
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: CoZmovo pekáč 3.0 H6

Příspěvek od Mira »

Já jen nevim, proč řešíte splašenost AT u studenýho motoru. Pouhym pohledem na otáčkoměr zjistíte, že 1100 otáček tahá mnohem víc než 650 ot/min. A to bude dělat každej automat s měničem, nejen subaru. A dělá to nejen automat. Když se budete rozjíždět pomalu na volnoběh u mauálu, tak pořád na 1100 to pojede skoro 2x víc než na 650. A tvrdit, že prohřívání na místě moderním motorům nesvědčí jsou jen žvásty ekoteroristů. Pravda je jen v tom, že se neprohřeje převodovka, motor zcela určitě ano a to při minimální zátěži, takže to vadí jen všem okolo co to musí poslouchat u čuchat smrad ze studenýho motoru.
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1677
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: CoZmovo pekáč 3.0 H6

Příspěvek od CoZmo »

Hola, Hola!

1) Máte někdo nějakou oblíbenou, prověřenou a funkční myčku v českých budějovicích či blízkém okolí?

--- auto jsem nikdy nemyl...jenom, když jsem se měl účastnit nějaké svatby apod....ale oťase asi občas umejt budu muset, je blbý, když se mi o něj umažou děti apod...takže jsem v tomhle fakt nezkušenej...a posledně, když sem auto zavezl do myčky, koupil nejlepšejší program a po výjezdu jsem zjistil, že skoro všechny mouchy na haupně a čelním skle zůstaly....chjo...

2) Máte někdo v ČB otestovaný na subaru čističe interiérů? Jednou jsem takhle nechal lego vyčistit a u většiny plastů mi pak slezla barva...tam mi to bylo jedno, stejně měli chlapci ultrachallenge s psíma chlupama (machrovali jak to daj levou zadní a pak s tim bojovali tři dny) a šlo jen o to, aby svatební šaty mojí ženy nebyli těch chlupů plny...
No varovali mě předem, že japonce a hlavně subaru nemejou rádi, že je to akorát kupa problémů, taxem to neřešil...ale teď vozím děti, dvě a navíc malé a co ty dokážou si dovede představit jen ten, kdo má děti :-(
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
vrtasp
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1201
Registrován: čtv říj 01, 2009 9:40 pm
Jméno a příjmení: Petr Vrtilka
Bydliště: Kyšice okr.Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: CoZmovo pekáč 3.0 H6

Příspěvek od vrtasp »

V Budějovicích mám kamaráda kterej mne čistil auta u nás. Mám dojem Martin Macho. P
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1677
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: CoZmovo pekáč 3.0 H6

Příspěvek od CoZmo »

a můžu poprosit o kontakt? Klidně SZ...
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5217
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: CoZmovo pekáč 3.0 H6

Příspěvek od draconis »

S mytím mám dobré reference od známých na mytí v areálu Pneu Dvořák (na konci ČB směrem na Dobrou Vodu). Já si raději myju sám, jezdím do boxů na ruční mytí na Vltavě.

S čištěním interiérů mám zatím nejlepší zkušenost s p. Kantorem ze Zavadilky. Nemíval sice žádnou extra reklamu, ale má kvalitní stroje i know-how - alespoň podle toho, jak jsem se s ním bavil. Tenkrát mi čistil i auto, kde jsem měl nasáklé sedačky a podlahu olejem, který mi tam rozlil zloděj. Po dvou čištěních od p. Kantora to bylo OK. Dělal mi i Koktu (kožený interiér) a vždy spokojenost. A hlavně když jsem s ním debatoval, tak na mě působil dojmem, že ví co dělá a jaký přípravek se smí na co použít. Možná není levný, ale to nedokážu posoudit, nemám srovnání. Navíc já interiér moc neřeším, takže to nechávám čistit vždy jednou za uherský rok, což znamená, že je to asi celkem prasečina a je s tím určitě hodně práce. Za koktu jsem platil komplet i s mytím exteriéru tuším něco kolem 1200 Kč, za olejovku na Fiatu 1500 Kč. Tel. kontakt kdyžtak pošlu.
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1677
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: CoZmovo pekáč 3.0 H6

Příspěvek od CoZmo »

Máte někdo zkušenost s panem Prchalem (Jírovcova ul.)? Čistí nám služební pekáče, bez výhrad, ale jedná se o samý nemecko cesky vozy...pan Kantor je neuvěřitelně zabookován na mnoho týdnů dopředu...
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5217
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: CoZmovo pekáč 3.0 H6

Příspěvek od draconis »

CoZmo píše:pan Kantor je neuvěřitelně zabookován na mnoho týdnů dopředu...
Njn, holt je dobrej... Já když to řešil naposledy, tak jsem čekal asi jen týden, ale třeba se mu to rozjelo...

Já myslím, že to vyčistí každý, kdo s tím má nějaké trochu zkušenosti, v pohodě. Pochybuju, že by zrovna Subaru používalo nějaké natolik odlišné materiály, aby to šlo zničit nějakým přípravkem - samozřejmě jde všechno, pokud bude dotyčný naprosto bez znalostí a udělá si z tebe pokusného králíka... Ale jestli to někdo už nějaký pátek dělá, tak bych se toho nebál. Jinak mně parádně vyčistili auto ve Vodňanech v autoservisu Bašar, ale to byla ještě Koktávka.
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1677
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: CoZmovo pekáč 3.0 H6

Příspěvek od CoZmo »

Svěřil jsem auto panu Macho http://www.cistenimacho.cz/ na doporučení vrťase.

Pán se tváří, že ho to baví a ví co dělá, tak dám posléze referenci. Chvilku jsme si o tom povídali a spíš si myslím, že udělat to špatně (tzn. pohuntovat auto) není až tak neobvyklé a těžké....
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5217
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: CoZmovo pekáč 3.0 H6

Příspěvek od draconis »

Dle stránek vypadá taky celkem schopně, dej pak echo, jak jsi byl spokojený.
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1677
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: CoZmovo pekáč 3.0 H6

Příspěvek od CoZmo »

Dávám echo, vypadá to dobře, chlapík je pečlivka...až sem svoje auto skoro nepoznal

- žádný umaštěný plasty
- žádný zbytky po dětech
- všechny psí chlupy pryč
- mám dokonce vyleštěné koncovky vejfuků

Takže za mě dobrý, v pozemních stavbách, takže nemusím nikam na druhou stranu města...a co se vnějšího umytí auta týče, tak pečlivá ruční práce za polovic než myčka na benzínce, to je paráda...

akorát si teď přijdu jak nějakej leštěnkář a byl sem pomalu naštvanej, když auto přede mnou ostříkalo okno nejen sobě, ale i mě...
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Uživatelský avatar
Levap
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2231
Registrován: ned říj 04, 2009 10:00 pm
Bydliště: Roztoky

Re: CoZmovo pekáč 3.0 H6

Příspěvek od Levap »

Docela rad mám auto čistý tak vim kolik to da prace, kdyz se to dělá poctivě. Umýt vysušit, nalestit, vyluxovat a umýt interiér ...... Nedavno mi nekdo rekl ze mam novy auto. Nezna Subaru, jinak by vedel ze je z roku 2008 :-)

Odesláno z mého Lenovo S650 pomocí Tapatalk
Obrázek
Impreza 2.0 MY18
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: CoZmovo pekáč 3.0 H6

Příspěvek od Slavek_xxx »

CoZmo> diky za dobrej tip :826: Nase zavsiveny auta od deti a psa to budou potrebovat jako sul. Kolik byla cena, smim-li se zeptat?
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49150
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: CoZmovo pekáč 3.0 H6

Příspěvek od VDC »

Tak to já mám umytý a vyčištěný auto děsně rád, jen to často nestíhám řešit. :-)

Odesláno z mého EVOLVEO StrongPhone Q4 pomocí Tapatalk
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1677
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: CoZmovo pekáč 3.0 H6

Příspěvek od CoZmo »

cena byla 1600, ale bacha:
vč. DPH a včetně kompletního mytí zvenku (všechny super mouchy zmizely i z RZ), oživení pneu a všech možných vylomenin. Komplet tepování interieru, mřížky, okna, napatlání nějakýho toho něčeho na kožený sedačky, všechny koberečky v lesku atd. atd. atd....takže vlastně nic drahého. Okna i v kufru vyleštěná zevnitř i z venku...

takže teď už vím, jak mám zhvízdanej zadní narázník, kde mi to kvete a že mám poškrábaný okno u řidiče...tyhle věci bude třeba rychle zase ušpinit :-)

JInak jestli jsem pochopil správně, tak udržba v podobě umytí zvenku a přečištění vnitřku je za asi 300, jenom mytí zvenku asi 180 - no esli to pak vypadá tak jak to mám teď, tak na mytí na benzínce už totálně kašlu.
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5217
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: CoZmovo pekáč 3.0 H6

Příspěvek od draconis »

Ta cena je v pohodě, jak jsem psal, kdysi jsem za službu podobného rozsahu platil u p. Kantora okolo 1 500 Kč. A jestli i moje auto vrátí bez jediného zvířecího chlupu, tak se mu pokloním... :-)
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“