lubanzův forestík

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
lubanza
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 61
Registrován: stř úno 08, 2017 7:30 pm
Jméno a příjmení: Luboš Zámiš

lubanzův forestík

Příspěvek od lubanza »

Ahoj.Tak jsem se dnešním dnem stal novým šťastným majitelem Forestra v benzínu,manuálu a ve výbavě Active.Je to krasavec a stříbrná se k němu hodí.Zatím mám najeto 100 km ve vší spokojenosti.Předchozí vůz byl Hyundai Tucson,nemůžu si stěžovat,ale toto je jiná liga.S Hyundaiem jsme projeli celé Rumunsko,Polsko,Maďarsko,Slovensko a naši rodnou matičku,tak už se těším kam vyrazí Forester.Bydlím u Pardubic a jinak jsem obyč chlap se slabostí pro hudbu a cestování.S hudby poslouchám Rock a Metal na snad dobrým aparátu.Miluju Japonský cd.Chci se prosím zeptat zda v této výbavě jsou polohovaný zadní sedadla.Náš malej si na sklápění sedadel zvyk a já myslel,že je Forester má ve výbavě.K mému překvapení,ale asi ne.I když je na to připravený,jen nemůžu najít ty ovládací šňůrky.Pokud máte prosím někdo nějaké zkušenosti kde hledat,budu strašně rád.Můžu se zeptat u prodejce,ale nechci ze sebe dělat hlupce.Dík L
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16105
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: lubanzův forestík

Příspěvek od quickly »

lubanza: vítej u nás na SFC *_*=*_* , upravil jsem Ti nadpis vlákna. Pokud si dobře pamatuji, tak polohování zadních sedadel mají forestíci MY09+. Jaký máš ročník ? MY09+ to má jinak než MY13+.
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16105
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: lubanzův forestík

Příspěvek od quickly »

Pokud jsi od Pardubic, tak každou první středu v měsíci máme od 19:00 Pokec v Dašicích (Roubenka). Rádi tě uvidíme =)
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11861
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: lubanzův forestík

Příspěvek od Traveller »

Když jsem kupoval forejse, tak bylo polohování psané pouze u verze Comfort. A jelikož mám také jen trochu doplněný Active, tak netuším co a jak. ;-D
A hlavně netuším, jestli v roce 2017 platí to samé jako v roce 2014, kdy jsem kupoval. :-D :-D
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
lubanza
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 61
Registrován: stř úno 08, 2017 7:30 pm
Jméno a příjmení: Luboš Zámiš

Re: lubanzův forestík

Příspěvek od lubanza »

Děkuji za odpovědi a pozvání.Rok mám 2017.Vypadá to,že opravdu sklápění nemá,ale zkusím někde vykoumat,zda se nedá dořešit.Jinak už máme 200 kilometrů.Oproti Tucsonu,je Forester čilejší,v zatáčkách jistější a celkově řízení,tak nějak víc baví.Na obhajobu Tucsona musím napsat,že Tucson má víc odkládacích možností,má taky podsvícený všechny ovladače včetně ovládání všech oken,u Forestra jsem se včera večer divil,že je podsvícený nemá.Jsou to maličkosti,vím,že Subaru je prostě radost z jízdy,ale přeci jenom je to auto za 700000.Když jsem vybíral náhradu za Tucsona,tak jsem zkoušel více vozů a každý působilo jinak.
Nissan XTrail-----taková hračka
Ford Kuga--------přeplácaná a hrozný zadní sedadla
Mitsubishi Outlander------víc řval,než jel,největší zklamání
RAV 4 ---------------Dostala se do finále,polovička hlasovala pro RAV,já pro Forestíka.Vyhrál Forestík a doufám,že jsem udělal dobře.Zatím opravdu radost.Jinak to hodnocení zkoušených aut,je jenom můj názor,nechci nikoho urazit,ale tak jsem to cítil.
S pozdravem LZ
Jo a v představení jsem ještě neuvedl,že mám taky rád vínečko!
lubanza
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 61
Registrován: stř úno 08, 2017 7:30 pm
Jméno a příjmení: Luboš Zámiš

Re: lubanzův forestík

Příspěvek od lubanza »

Ahoj.Tak se chci podělit jak se sžíváme s Forestíkem.Najeto 2100 km.Spotřeba v dlouhodobém průměru 7,8 l.Maximálně na zkoušku 170 za hoďku.Pořád si na sebe zvykáme,moc se mi líbí tichý chod motoru,radost z řízení,pokud je trasa zatáčkovitá,lehký řízení,zvuk audia,a velikost kufru.Uvítal bych delší sedáky,nejsem žádnej prcek.A zdá se mi,že spojka je tak nějak dál.Je to asi jenom o zvyku.Jinak zatím samá radost.Na konci července ho proženeme do Rumunska,tak uvidíme.
Luboš
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“