OZP a jeho STI

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
SCOOTER
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2999
Registrován: ned úno 14, 2010 9:45 pm
Jméno a příjmení: Miloš Tůma
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: OZP a jeho STI

Příspěvek od SCOOTER »

Ondro to je celkem raketa,ale co když je na opici musí být i na banány!...říkal jsem to manželce a ta tomu nějak nevěřila prý 100 ten musí být bohatý...
Legacy 2.0R 121kw MT. MY2007 ...mazel
Forester S Turbo 2.0i 130kw. MY 2002-Radost
Legacy com.III 2.0i 92kw. MY2002
Outback 2.5i 121kw MT,MY2005
Outback H6 3.0i 154kw. MY2003-Luxus
Legacy 2.5i 115kw. MY1999
Subaru Impreza GT 155kw. MY1996-Legenda
lukyto85
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 212
Registrován: ned úno 15, 2015 8:07 pm

Re: OZP a jeho STI

Příspěvek od lukyto85 »

Podla mna je to hlavne o smole. Na nemeckom fore som cital uz vela diskusii a vela ludi pisalo ze nema s 2.5 ziadny problem a maju 150-200k Km a vela z nich ma aj inu mapu. Apropo nova mapa tym motorom paradoxne vraj prospieva dlhsie vydrzat a to mi vravel aj lukas vo 4turbo ked mi ladil sti a olej mam davat motul 300v 15w50. Zatial mi motor drzi a slape bez problemov uz skoro 80000 tak hadam to tak ostane.
WRX STI 2015
WRX STI 2013 R.I.P.
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4313
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: OZP a jeho STI

Příspěvek od OZP »

Milosi bohatej se byt necitim, to rozhodne ne, navic je to utrata z donuceni a ne z pleziru. Ale co s tim mam delat? Prodat to bez motoru za par supu a shanet jine auto, ktere neznam a ktere muze byt potencialne daleko vetsi kasicka nez to moje? GTcko nebo WRX nechci, 2.0 STI taky ne, do hatche se nevejdu a novejsi sedany jako maji Bony a Martas jsou porad drahe a navic je to jine auto, auto ktere nechci. Takze bych bud byl bez rychleho Subaru, nebo zase shanel Hawka STI- kdo vi s jakym najezdem, kdo vi s jakou historii, kdo vi za jake penize... To proste nechci.

Tohle auto znam, ma relativne malo najeto, mam ho rad, stejnou verzi Imprezy uz bych nesehnal, uz ho mam poladene skoro tak jak bych si pral- takze se holt placnu pres kapsu, poradne to opravim a dalsich x let si pak tu opravu a prostredky do ni vlozene budu uzivat. Je to muj splneny klukovsky sen, tak platim za to, ze si ho muzu plnit.
Nekdo ma sen vyspat se s 5000 zenskejma- uzene si u toho nejakou nemoc a opusti ho manzelka; nekdo ma sen vylezt na Mt. Everest a pri vystupu mu umrznou nohy a umre kamarad; nekdo ma sen objet svet- a nekde v africe ho pritom sezere lev nebo hroch nebo co... Me plneni meho snu zatim stoji jen penize, rodina me podporuje, pratele sice krouti hlavou, ale taky podporuji... tak jsem na tom vlastne porad dobre.

EDIT:
a konec koncu nejsem prvni ani posledni prispevatel tohohle fora co radsi za GO motoru zaplatil sestimistnou castku nez by volil jine auto, tak snad ten muj myslenkovy pochod neni uplne zcestny. Nebo jen opakuju tu samou chybu, co ostatni udelali predemnou?
Jako radost z toho nemam, kdyby motor slapal dal, tak bych ty penize umel utratit jinak (ikdyz velka cast by jich zase skoncila nasypana v STIcku), ale proste to prislo, tak to prislo a je treba se s tim vyporadat. A ja volim tohle reseni vyporadani.
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
Bony8
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1091
Registrován: sob dub 16, 2016 3:00 pm
Bydliště: Praha

Re: OZP a jeho STI

Příspěvek od Bony8 »

Dobře napsáno Ondro.. těžko bbych mezi námi hledal jednoho,kterej z tohoto důvodu pustí svoje už poladeny auto a bude shánět jiný.. nesmysl,svoje auta většinou milujeme a když to přijde,přijde to.. udělá se to a čistá radost z ježdění,řízení,řazení může pokračovat,musí :) je to člen rodiny :)... někdo je schopnej projebat jmění v bednach a nevim v čem!! tyhle tvoje peníze jsou dobře utraceny!!
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: OZP a jeho STI

Příspěvek od VDC »

OZP píše: ....rodina me podporuje....
To je na tom to nejdůležitější !! Máš skvělou ženu ! Desítky jiných by otravovaly, že za ty prachy mohly jet na Bahamy do resortu all inclusive... :-D

Napsal jsi to skvěle Ondřeji !!!
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5404
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: OZP a jeho STI

Příspěvek od Kolben »

Ondro, urcite se vsechno povede a budes mit pak zase usmev na xichtu. :-) Drzim palce!!
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
Uživatelský avatar
Marty73
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 3306
Registrován: sob črc 31, 2010 5:44 pm
Jméno a příjmení: Martin J.
Bydliště: Statenice

Re: OZP a jeho STI

Příspěvek od Marty73 »

Ondra mi píše z duše, jsme na tom stejně. Dnes mám najeto 1100 kilometrů a zase mám radost z jízdy. Sice skoro o 120k lehčí (a taky nejsem bohatej), ale i moje žena je v tomhle více než chápavá;)
"If in doubt, flat out." (Colin McRae)

Impreza WRX Prodrive, MY07
XV 2.0 Ridge, MY19
Toyota Aygo X
Forester SF, MY02 (ex)
Uživatelský avatar
geraltos
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1349
Registrován: stř zář 18, 2013 12:27 pm
Jméno a příjmení: Ota

Re: OZP a jeho STI

Příspěvek od geraltos »

jo kluci mám to naprosto stejně. prostě rodina first, ale když zbyde i na končíčka tak je potřeba dobře si vybrat a tohle je zcela určitě on :) a pak nedává smysl hledat jiné auto, když stačí jen čas od času pořešit novej motor :)

holt jeden rok bude místo Baham all inclusiv jen Mácháč s vietnamskou večerkou, stejně je to tam lepší :)
WRX 2003
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: OZP a jeho STI

Příspěvek od emve »

Ondro, je to přesně tak, jak píšeš, důvody máš naprosto racionální. Jedinou věc, kterou jsem nepochopil, proč ne STI s dvoulitrem, blob STI je pro mě u Subaru vrchol a dodnes si vyčítám, že jsem na podzim 2015 nekoupil jeden zcela sériový kus z inzerce za 320 v klasické barevné kombinaci. Od té doby jsem v inzerci nic podobného neviděl. Pro hawka mluví DCCD a případně vzhled, ale ten motor.... (nejen spolehlivost, ale i charakter). Jeden hawk se mi taky líbil, asi před rokem MY06, najeto asi 40 tis. km, prodrive performance pack, krásně zachovalý kus za 450. Zase kdybych ho koupil, už bych si asi nedopřál M3, takže jsem nakonec rád.
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: OZP a jeho STI

Příspěvek od sima »

Ondro,držím pěsti a rozumím ti,jako všici tu,máš pravdu,jiný to hned utopí v čemkoliv zase jiném,je to dost peněz,ale velice relativně vzato,tak to je.Já bych to třá do auta asi nedal,teda nečekal bych to od mého forejse,toto ale srovnávat nejde.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4313
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: OZP a jeho STI

Příspěvek od OZP »

emve: Ja proti 2.0 STI vlastne nic nemam, ale chybelo by mi to DCCD a prave ten projev 2.5 motoru, ktery je prijemnejsi a civilnejsi (nebo mozna civilizovanejsi?) nez 2.0.
Najit tak pekne 2.0 STI jako ma treba Augi, s dodelanym DCCD na uroven MY2006 (Sklacel a komplet cidla z Hawka) a s horou dalsiho tuningu (vc. 6pot brzd, hydro rucky, ext. chladice oleje, atd, atd...) a doplnku, tak nevaham. Nebo ten mezimodel jako ma VendaSTI, kdy to ma DCCD z fabriky, ale ne tak vymakane jako MY2006. V takovych pripadech bych 2.0 na zabavu a radost a paradu bral. Ale jinak jsem zaryty Hawkeyeista (ne hokejista! :-) ), mam ten model nejradsi, vcetne jeho neduhu a drazsi udrzby/provozu.
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
geraltos
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1349
Registrován: stř zář 18, 2013 12:27 pm
Jméno a příjmení: Ota

Re: OZP a jeho STI

Příspěvek od geraltos »

proti gustu každýho soudruha žádnej dišputát ! :) hlavně když je to Subaru :)
WRX 2003
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4313
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: OZP a jeho STI

Příspěvek od OZP »

Yahman! A na to si naleju panacka :)
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
geraltos
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1349
Registrován: stř zář 18, 2013 12:27 pm
Jméno a příjmení: Ota

Re: OZP a jeho STI

Příspěvek od geraltos »

čus. pustil jsem se po roce do očisty suvenýrů :)
Přílohy
IMG_20170711_211412.jpg
IMG_20170711_221418.jpg
WRX 2003
Uživatelský avatar
martas
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2713
Registrován: sob lis 06, 2010 9:22 am
Jméno a příjmení: Martin Staněk
Bydliště: Most,Jílové u Děčína,

Re: OZP a jeho STI

Příspěvek od martas »

geraltos píše:čus. pustil jsem se po roce do očisty suvenýrů
tak to bude tedy docela makacka ,jak na to koukam ;-D
Martas
Subaru Outback 2.5 - MY 2002 - ex
Subaru Forestr 2.0D - MY 2010 - ex
Subaru Impreza Sport 2.0 - MY 2008 - ex
Subaru Impreza WRX STI 2.5 - MY 2011 - 12,8l
Subaru Forestr 2.0 XT - MY 2016 - 11,4l
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“