Outback 3.0 2005 - mikelight

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
mikelight
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát srp 13, 2010 12:57 pm

Outback 3.0 2005 - mikelight

Příspěvek od mikelight »

Zdravim Subaraci,

pred nedavnem jsem si splnil sen a to Outbackem 3.0 z roku 2005. Spojil jsem prijemne s uzitecnym, jelikoz jsem kvuli prirustku do rodiny potreboval kombi. Predchozi wagen, volkswagen passat b5.5 2.8 4motion slouzil spolehlive a oddane, nicmene ve verzi sedan to nebylo vhodne auto pro rodinu (nemel ani sklapeci zadni sedacky, ty byly za priplatek :-) ).

Subaru jsem mel v planu si koupit uz par let zpatky, po precteni recenzi a zkusenosti na legacy, ci outback z let 2003-2009 nebylo jineho vyberu. Spolehlivost ruku v ruce s jedinecnym podvozkem a charakternim boxer motorem. Zkusenosti na Subarufanclubu taky pomohly, komunita hodne podobna BMW komunite, takze vam vsem dekuji za utvrzeni a potvrzeni, ze i kdyz subaru neni nejlepsi auto na svete (jake je ze), tak je to proste o srdicku a charakteru, ktere ty auta maji a to jde, aby clovek taky neco citil, kdyz ridi.

Muj konkretni kousek je Outback 3.0 z roku 2005, puvodem z CR, najezd cca 160tkm, vypada to, ze auto bylo pravidelne servisovane, mam plno faktur od predchoziho majitele. Vybava je standartni plna outbackova :-) s interierem v bile kuzi.
Outback se ke me dostal vlastne nahodou - pres znameho co dela do aut.
Abych jenom nechvalil, po 10 letech provozu se nejake vnejsi i vnitrni sramy najdou, nicmene technicky je auto good, coz je hlavni.
Takze si ted jenom uzivam subaru jizdu s nizkym tezistem, jistym a presto pohodlnym podvozkem :drive:

Casem se rozepisu dale, je tam par drobnych musek, ktere budu resit/resim (lozisko kladek, drobne sakne prevodovka), takze urcite posdilim sve zkusenosti.
Přílohy
IMG_1209.jpeg
IMG_1216.jpeg
IMG_1210.jpeg
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Outback 3.0 2005 - mikelight

Příspěvek od Slavek_xxx »

Hezke :826: Koukam, ze sraz Subaru sestivalcu na sebe asi nenecha dlouho cekat :845:
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“