Naše Outbacky H6 154kW MY99-03

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
BadBoy20
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 243
Registrován: úte úno 09, 2016 5:09 pm
Jméno a příjmení: Martin Vašek
Bydliště: Jevíčko

Re: Naše Outbacky H6 154kW MY99-03

Příspěvek od BadBoy20 »

Tapan píše:...nebo něco nedotáhli? A je to série na origo tlumičích? Nebo třeba podložky? Já když dal Ironmany, musel jsem dát i excentrické šrouby, jinak geo nešla vzadu úplně seřídit. Ale to je Forester... Každopádně pokud by byl takový problém, měli by to zákazníkovi sdělit...
Nedotahli? Spis ani nepovolii. Predni excentry nebyli povolene, to clovek pozna a zadek se dela hur. Spis neco dojebali, hodnoty si vytiskli a zadna geo nebyla. Ale predtim se mi gumy nesjizdeli tak nevim. A podlozky tam nemam a je to na origo tlumicich
Subaru Legacy combi 2.0 MY96
Subaru Legacy combi 2.0 MY97-sklad dilů
Subaru Outback H6 3.0 MY01
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49189
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše Outbacky H6 154kW MY99-03

Příspěvek od VDC »

Zadek se dělá trochu hůř, ale zrovna na Outbacku je to proti Forestru sranda. Prostě to udělali blbě.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Čibi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: pon lis 08, 2010 11:17 am
Jméno a příjmení: Martin Cháb
Bydliště: Českolipsko

Re: Naše Outbacky H6 154kW MY99-03

Příspěvek od Čibi »

Asi odpověď dostaneš, pokud se budeš snažit povolit zadní excentry - jestli ti to nepůjde, je to jasný. Ale jestli se ti to předtím nesjíždělo, takto asi povolili a jen zmršili. Třeba si spletli model?
Outback 2.5 123 kw 2006
Forester 2.0 XT 130 kw 2005
BadBoy20
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 243
Registrován: úte úno 09, 2016 5:09 pm
Jméno a příjmení: Martin Vašek
Bydliště: Jevíčko

Re: Naše Outbacky H6 154kW MY99-03

Příspěvek od BadBoy20 »

Jak muze nekdo v autorizovanem servisu Subaru udelat nekdo neco blbe nebo si splest model? V tom pripade bude lepsi kdyz to zavrou. Mam domluvenou geo v Hrusove pred Vysokym Mytem. Dela tam kamarad a ten me neodrbe. Sice je to 70 km zajizdka a mlatim se do hlavy, ze sem nejel rovnou za nim. A pokud nepujde neco povolit nebo nastavit tak me na to upozorni a ne jak ten prijimaci technik v Subaru, kterej mi tlacil do mozku, ze udelali vse na 100% a je to ve finale moje chyba, ze sem mel stare gumy a mam 17 let starej pekac. Meli by to tam zavrit a nevo delat jenom ty Skodovky se kteryma to maji spojene. Boze, jak me nasral. A geometrii reklamovat realne nejde. Nez si vsimnes, ze se ti sjizdi guma, uplyne nejaky cas a to ty vyargumentuji tim, ze vymetas diry, prekladas auto a nemas spravne nafoukana kola.
Subaru Legacy combi 2.0 MY96
Subaru Legacy combi 2.0 MY97-sklad dilů
Subaru Outback H6 3.0 MY01
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14860
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Naše Outbacky H6 154kW MY99-03

Příspěvek od Tapan »

Díry občas vymetám prvoplánovaně, geometrii jsem dělal dvakrát s půlročním odstupem a jediné kolo, které bylo špatně, bylo to, na kterém se měnilo zadní rameno. Ostatní byly v zeleným. Takový ty kecy, že vyjedeš dvě díry a je po geometrii, budou fakt jen kecy, nebo se týkají jiných automobilek.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
BadBoy20
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 243
Registrován: úte úno 09, 2016 5:09 pm
Jméno a příjmení: Martin Vašek
Bydliště: Jevíčko

Re: Naše Outbacky H6 154kW MY99-03

Příspěvek od BadBoy20 »

Docela me zarazilo jak se choval a cim argumentoval. Pochopil sem to tak, ze musis mit nove gumy a nejlepe novy podvozek aby to bylo na 100% . Kdyby, alespon rekli, nejde to, nebo ze to neumi tak to pochopim a zasmeju se. Ale veta "od nas to byla ta nejlepsi a 100% prace" me dostala. Po tehle zkusenosti na nejake autorizaky kaslu, stejne si delam vse sam. Takze si udelam tycky a budu delat starou dobrou tyckovou geometrii :-|
Subaru Legacy combi 2.0 MY96
Subaru Legacy combi 2.0 MY97-sklad dilů
Subaru Outback H6 3.0 MY01
Uživatelský avatar
Čibi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: pon lis 08, 2010 11:17 am
Jméno a příjmení: Martin Cháb
Bydliště: Českolipsko

Re: Naše Outbacky H6 154kW MY99-03

Příspěvek od Čibi »

Chtěj majitele a buď neústupný. Zmiň se o "reklamě" na jejich adresu...

Taky reklamuji, že po geometrii mám volant nakřivo, když předtím byl rovně. I to je chyba toho, kdo to dělal.
Outback 2.5 123 kw 2006
Forester 2.0 XT 130 kw 2005
BadBoy20
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 243
Registrován: úte úno 09, 2016 5:09 pm
Jméno a příjmení: Martin Vašek
Bydliště: Jevíčko

Re: Naše Outbacky H6 154kW MY99-03

Příspěvek od BadBoy20 »

Jo reklamovat sem to zkousel vcera... A neproslo to. Po 5-ti tydnech, na starych gumach a 17-ti letym aute. Delam jim reklamu uz tady. Mam toho plny zuby a s zadnym kokotem co meni desticky na Fabiich a do toho mi nebude tvrdit, ze je to vlastne moje chyba se hadat nebudu. At si strci celej autorizovanej servis do rite.
Subaru Legacy combi 2.0 MY96
Subaru Legacy combi 2.0 MY97-sklad dilů
Subaru Outback H6 3.0 MY01
Uživatelský avatar
Čibi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: pon lis 08, 2010 11:17 am
Jméno a příjmení: Martin Cháb
Bydliště: Českolipsko

Re: Naše Outbacky H6 154kW MY99-03

Příspěvek od Čibi »

A jak jinak bych asi poznal, že ji udělají naprd, když to nikam netáhne? Jedině na těch gumách, pokud je podvozek OK, jak dlouho máš po STK? Tam se testuje stav podvozku a tím bych argumentoval.

Ale kombinace Škoda - Subaru je tedy zvláštní.
Outback 2.5 123 kw 2006
Forester 2.0 XT 130 kw 2005
USbiker
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 468
Registrován: pát dub 15, 2016 9:56 pm
Jméno a příjmení: Radim Vinklárek
Bydliště: Paskov

Re: Naše Outbacky H6 154kW MY99-03

Příspěvek od USbiker »

Já jsem se po špatných zkušenostech s naším dealerem naučil chodit na laserovou geometrii do Best drive u nás ve Frýdku Místku u Tesca. Telefonicky se objednám na určitý den a hodinu, můžu mu koukat pod ruky, udělá výtisk před a po, a do půl hodiny udělá předek, zadek, srovná volant, zaplatím 750 a spokojeně odjíždím...

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk
BadBoy20
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 243
Registrován: úte úno 09, 2016 5:09 pm
Jméno a příjmení: Martin Vašek
Bydliště: Jevíčko

Re: Naše Outbacky H6 154kW MY99-03

Příspěvek od BadBoy20 »

Čibi píše:A jak jinak bych asi poznal, že ji udělají naprd, když to nikam netáhne? Jedině na těch gumách, pokud je podvozek OK, jak dlouho máš po STK? Tam se testuje stav podvozku a tím bych argumentoval.

Ale kombinace Škoda - Subaru je tedy zvláštní.
STK mam rok. A takhle se mi sjela zadni a auto mi nijak netahlo. Ano Skoda a Subaru je zvlastni kombinace. A proto se nedivim, ze ten servis stal za hov*o
Subaru Legacy combi 2.0 MY96
Subaru Legacy combi 2.0 MY97-sklad dilů
Subaru Outback H6 3.0 MY01
thunderace
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 987
Registrován: sob led 02, 2010 8:14 am

Re: Naše Outbacky H6 154kW MY99-03

Příspěvek od thunderace »

Taky jsem byl s best Drive spokojen. Chvilka a vidiš při tom co přesně děla .A jeste u toho pokec o vsem možným . To sem byl jednou na geo ve Fordu , auto tam cely den , vyjel sem s tim a úplně napiču sice jelo rovné ale s volantem nakrivo, uz se mi tam nechtělo vracet , tak sem to jen doladil na štouchačkach.
suubaru
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1991
Registrován: čtv zář 08, 2011 2:19 pm

Re: Naše Outbacky H6 154kW MY99-03

Příspěvek od suubaru »

Zdar chystám se skouknout jednu H6 z 2001, asi před faceliftem´ má nečiré lampy. Není tam spínač VDC. Na předfaceliftu není VDC?
A ještě ke korozi: kam se kouknout, abych odhadl stupeň zkázy? Můj adept vypadá hodně zachovale.
IMPREZA 2,0i cvt sport MY18 naše dvanácté subaru :-)
LEGACY kombi BPE H6 5AT MY2008 letní auto
Outback 2019 BS exec cvt 2,5i
93, RXL, LR series
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22740
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Naše Outbacky H6 154kW MY99-03

Příspěvek od spm »

Je, ale nema ho vypinaci, vetsina lidi ho dodelavala (vypina se vlozenim pojistky u motoru, takze natahnout tam odsud drat do interieru). No, muzes se kouknout na fotky myho nebo predsedovo, abys videl, kde vsude to hnilo :-DDD v podstate asi hlavne kouknout za plasty v podbezich...

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
BadBoy20
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 243
Registrován: úte úno 09, 2016 5:09 pm
Jméno a příjmení: Martin Vašek
Bydliště: Jevíčko

Re: Naše Outbacky H6 154kW MY99-03

Příspěvek od BadBoy20 »

Zdarec, vcera mi zacala drhnout zadni desticka a po nasledne kontrole sem zjistil, ze je na plech. Ma H6 kontrolku na opotrebeni brzd? Protoze moje Lego z 96-teho ji ma. A technicka otazka...jsou desticky z o rok starsiho Lega stejne jak u H6 (zadni)? Mam jednu sadu navic, tak ze bych usetril :-)
Subaru Legacy combi 2.0 MY96
Subaru Legacy combi 2.0 MY97-sklad dilů
Subaru Outback H6 3.0 MY01
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“