Jakubovo Legacy Turbo

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
subarus
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 62
Registrován: sob črc 10, 2010 8:38 pm
Jméno a příjmení: Jaroslav Chroust
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Legacy Turbo - koupit nekoupit?

Příspěvek od subarus »

jo, chlapík super příjemnej, parádně jsme vždy pokecali, ale auto prostě nejelo jak má. Moje jelo líp. Ale je možný že už je to jiný auto. Ale i kdyby nebylo tak vypadalo ok, jen prostě jelo na prd. Ale zase pochybuju že by to byl tak dobrej kšeft s legama v turbu že by je prodával jak na běžícím pásu, podle mě se ho dlouho nemohl zbavit. Já o něj měl loni velkej zájem ,ale protože to nejelo tak jsem se nakonec dostal k tý impreze.
subarus
Uživatelský avatar
JakubHQV
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: úte říj 12, 2010 9:01 pm
Jméno a příjmení: Jakub
Bydliště: Kousek od Berouna

Re: Legacy Turbo - koupit nekoupit?

Příspěvek od JakubHQV »

Jj, moc dobrej kšeft to asi nebude, pochybuju že by u nás o to byl zájem, spousta lidí ani neví co je to za auto. Každopádně díky za info :supeer: . Ještě mám tak nějak v paměti to tvoje tak budu moct porovnat. To bílý bych koupil stejně tak max za 65, víc asi ne, pochybuju že je v tak dobrym stavu aby moh nasadit cenu za kterou se občas ukáže celkem slušná Impreza GT. Ještě jestli se můžu zeptat, jak moc velkej je rozdíl mezi Legacy a Imprezou na zakroucenejch okreskách, projevuje se ta váha navíc a větší rozvor u Lega hodně?
Uživatelský avatar
subarus
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 62
Registrován: sob črc 10, 2010 8:38 pm
Jméno a příjmení: Jaroslav Chroust
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Legacy Turbo - koupit nekoupit?

Příspěvek od subarus »

no, obojí je super, ale impreza je na okresky hbitější, je taky o dost nižší, ale pro mě je rozdíl spíš v použití auta celkem. Když bych chtěl hodně dovádět v zimě tak kvůli světlosti lego, impreza je moc nízká. Lego je papírově slabší, ale taky si užiješ, zeptej se LegaGT jak řádil se svým legem v mostě na okruhu.....pochvaloval si to. Pořádný pneu a jedeš jak drak , mě lego fakt moc bavilo, když jsme jeli po koupi imprezy společně i s tím legem, tak jsme se honili po dálnici, a lego se drželo jako klíště....fakt obě auta super. Impreza sportovec a lego spíš pohodlný a prostornější silák.
subarus
Uživatelský avatar
JakubHQV
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: úte říj 12, 2010 9:01 pm
Jméno a příjmení: Jakub
Bydliště: Kousek od Berouna

Re: Legacy Turbo - koupit nekoupit?

Příspěvek od JakubHQV »

Na Legu se mi moc líbí jak je nenápadný, takový mám rád :-) . Bál jsem se tý hmotnosti taky na okruhu, chci občas zajet do Sosnový a Mostu. Ale tak jestli to zvládá okruh, tak se neni čeho bát. :-) Díky za podporu, zejtra dám vědět jak je na tom to z Varů. :826:
Uživatelský avatar
subarus
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 62
Registrován: sob črc 10, 2010 8:38 pm
Jméno a příjmení: Jaroslav Chroust
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Legacy Turbo - koupit nekoupit?

Příspěvek od subarus »

:supeer: ahoj
subarus
Uživatelský avatar
JakubHQV
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: úte říj 12, 2010 9:01 pm
Jméno a příjmení: Jakub
Bydliště: Kousek od Berouna

Re: Legacy Turbo - koupit nekoupit?

Příspěvek od JakubHQV »

Tak jsem to byl dneska obhlídnout. Na první pohled auto fakt hezký, jen mě zarazilo že jsou stříkaný zadní blatníky, zadní a přední nárazník + maska a kapota. Korozi jsem ale nenašel, spodek vypadá hezky, interiér zachovalej. Projížděl jsem to tam na těch horskej silničkách a tahá to fakt hezky, přijde mi že stejně jako to tvoje. Jinak je to jiný auto než to jak jsi se na něj byl 3x podívat, prej byla chyba v řidící jednotce a už je dlouho prodaný. Dojmy teda jakžtakž slušný, ale k ceně. Ze 75 jsme se dostali na 68.000Kč s tim, že si ho budu muset sám přihlásit, tzn. vyšlo by to tak na cca 7-8 tisíc. Takže celkem s přihlášenim jsem tak na 75 tisících. Hrozně to auto chci, ale nevim ta cena no. Ale zas na druhou stranu třeba v Německu nebo ve Švýcarsku jsou ty auto o dost dražší. Takže potřebuju aby mi někdo řek KUP SI TO. ::-DD:

Pak jsem ještě sjel do Chomutova očíhnout to tvoje, ale ta koroze je už fakt strašná, už je i díra uvnitř pravýho zadního podběhu, můžu poslat foto kdyžtak. Takže to je varianta 2, koupit ho za 30 (i když prej ať zkusim zavolat za 14 dní a že ho třeba dostanu levnějš :-) ) a dalších 30 do něj vrazit, pokud to pujde zachránit, a nebo to bílý za 68.

Co na to ostatní? Fakt to auto chci :supeer: :subaru:
Přílohy
1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
Uživatelský avatar
subarus
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 62
Registrován: sob črc 10, 2010 8:38 pm
Jméno a příjmení: Jaroslav Chroust
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Legacy Turbo - koupit nekoupit?

Příspěvek od subarus »

Ahoj, musím říct že na první pohled fakt krasavec, ale jde o to jak je to pod tím novým lakem. A co motor? Tichej? Myslím že já osobně bych šel do toho bílýho, protože bych od něj čekal že bude asi bez investic.Víš jak je na tom spojka, oleje a tak?
subarus
Uživatelský avatar
subarus
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 62
Registrován: sob črc 10, 2010 8:38 pm
Jméno a příjmení: Jaroslav Chroust
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Legacy Turbo - koupit nekoupit?

Příspěvek od subarus »

Jo a ještě, když já tam jezdil, tak jsem tam byl třikrát a pokaždý mi říkal předem jak to jede, jak to tahá a stálo to za nic.Takže mě tahal za nos, a jestli tam nakonec bylo potřeba vyměnit řj.......? Nedělá to na mě dobrý dojem. Třikrát slíbil a třikrát nedodržel....
subarus
Uživatelský avatar
Lukas_McPraask
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 637
Registrován: ned zář 19, 2010 4:31 pm
Jméno a příjmení: Lukáš Jeništa
Bydliště: Žamberk

Re: Legacy Turbo - koupit nekoupit?

Příspěvek od Lukas_McPraask »

Z fotek krasavec, ale naživo jsem auto neviděl, tak neporadím. Přijde mi, že ten prodejce si chce jen namastit kapsu, zvlášť potom, co tady proběhl odkaz na to italské, z fotek vypadají v podobném stavu. Ano, Legacy turbo v dobrém stavu seženeš za 3000EUR, ale i za 1000
SUBARU FORESTER 2,5 XT dailycar
SUBARU LEGACY 2.0 sedan MY 93 LPG enjoy the trip
Uživatelský avatar
JakubHQV
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: úte říj 12, 2010 9:01 pm
Jméno a příjmení: Jakub
Bydliště: Kousek od Berouna

Re: Legacy Turbo - koupit nekoupit?

Příspěvek od JakubHQV »

Tak hydroštely ani za studena nejsou vůbec slyšet, jinak motor jde hezky, ale přijde mi trochu hrubější. Jak je na tom spojka se neví, ale funguje bez problémů a neklouže, oleje nevim. Nějak jsem to zakecali že sem se ani nekouk já trouba na měrku:-(. Blbý je že o tom autě moc neví, a navíc jsou takový rázy ve volantu, ale prej to dělá poloosa PP kola, prej k tomu přidá. Takže já nevim no. Za 60 bych bral asi bez velkýho rozmejšlení, ale za tyhle prachy těžko říct. Zejtra mu má prej přijet další zájemce, ale zas to nechci uspěchat. Fakt mě to auto okouzlilo tim jak jede, jak táhlo v tom velkym stoupání, jak podvozek úžasně pohlcuje nerovnosti... :supeer: Dokonce ani zimní sada kol k tomu neni. Tak co mám dělat? Neví někdo o nějakym lepšim? Jsem z toho špatnej, za ty peníze jsem čekal fakt leštěnku bez větších kompromisů.
pufko
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1130
Registrován: pát úno 11, 2011 10:42 pm

Re: Legacy Turbo - koupit nekoupit?

Příspěvek od pufko »

JakubHQV píše:...Ale zas na druhou stranu třeba v Německu nebo ve Švýcarsku jsou ty auto o dost dražší. Takže potřebuju aby mi někdo řek KUP SI TO. ::-DD:
Ja by som to nekúpil už len z toho dôvodu , že by mi bolo jasné že to už v živote nepredám, jednoducho povedané za dalšie dva tri roky sa už taký "magor" nenájde čo bude túžiť po nejakom Legacy z 94-ého... Teraz dáš za to 75000 aj s tabulkami a tým pádom sa sen o Impreze GT na dlho rozplynul, začni uvažovať rozumom nie srdcom... A ešte k tomu čo sa tu prediskutovalo ohladom predajcu a korozie... :1774:
Subaru Impreza 2.0GX, 5MT, rv2001...
Subaru Legacy 2.5i, AT, rv2005...
Uživatelský avatar
JakubHQV
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: úte říj 12, 2010 9:01 pm
Jméno a příjmení: Jakub
Bydliště: Kousek od Berouna

Re: Legacy Turbo - koupit nekoupit?

Příspěvek od JakubHQV »

Nekupuju auto s tim jestli ho prodám nebo ne, prostě to auto chci, o tohle mi fakt nejde a tohle korozí naštěstí netrpí. Spíš mi vadí že stav neni tak extra a za tuhle cenu se už pohybujou GTčkový Imprezy... Ale problém je v tom že po dlouhý době mám zájemce na svoje aktuální auto za slušnou cenu a to se už nemusí opakovat, takže bych rád obměnil za Scooby.

Subarus: Impreza by na prodej nebyla? ::-DD:

Lukas_McPraask: Že já nekoupil to tvoje... :713:
Uživatelský avatar
JakubHQV
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: úte říj 12, 2010 9:01 pm
Jméno a příjmení: Jakub
Bydliště: Kousek od Berouna

Re: Legacy Turbo - koupit nekoupit?

Příspěvek od JakubHQV »

Kdyby se tady kdokoliv rozhod že prodá během 14 dní svoje TurboScooby do 75.000, zaručim mu že bude opečováváno v dobrejch rukou a bude denně parkovat v garáži. :826: ::-DD:
Uživatelský avatar
subarus
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 62
Registrován: sob črc 10, 2010 8:38 pm
Jméno a příjmení: Jaroslav Chroust
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Legacy Turbo - koupit nekoupit?

Příspěvek od subarus »

No to víš že byla, ale né ta moje...:-) Jsi přesně v tý situaci když jsem já sháněl lego. Dal jsem za něj myslím 62ooo,-, mělo ty lemy už dělaný, jezdil sem tři kráááásný roky.....a pohoda.
Nevím co bych dělal teď na tvým místě. Ty imprezy nejsou? Já koupil taky starou, jetou 175tis.km a s plynem, od čehož mě hodně lidí zrazovalo, ale mám ji a pecka. Sice je pořád co řešit(není úplně v cajku) ale celkem v poho mi to vše vynahrazuje, prostě spokojenost. A s tou korozí je na tom líp než lega.....
subarus
pufko
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1130
Registrován: pát úno 11, 2011 10:42 pm

Re: Legacy Turbo - koupit nekoupit?

Příspěvek od pufko »

Jakub ja ti kúpu auta vyhovárať nebudem, ale stále mám silný pocit, že ty sa najskôr potrebuješ popáliť aby si zistil že si urobil chybu... Ked to auto nekúpiš ty, verím tomu že sa bude predávať aj za pol roka a nikto ho nekúpí aj ked cena klesne na 50000,-
Fakt začni nad tým reálne uvažovať...
Subaru Impreza 2.0GX, 5MT, rv2001...
Subaru Legacy 2.5i, AT, rv2005...
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“