Android Auto

Odpovědět
Uživatelský avatar
sosak
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 131
Registrován: pát zář 02, 2011 9:12 pm
Jméno a příjmení: Ladislav Synek
Bydliště: Náchod

Android Auto

Příspěvek od sosak »

Ahoj, jak vám funguje a kterou APK verzi používáte?

Já s tím bojoval už v létě o dovolený, ale až to teď byl klid (5.4.502243). Před ca. 2 týdny to zahlásilo aktualizaci a do teď se mě to nepodařilo zase rozběhnout ani s touto původní verzí.
SUBARU XV 1.6i ACTIVE ES Lineartronic MY18 Obrázek
ex. SUBARU LEGACY WAGON 2.0R AT MY07
Uživatelský avatar
jjbinks
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: stř dub 29, 2020 10:02 am

Re: Android Auto

Příspěvek od jjbinks »

Ja mam AA ako sucast Android 10 na mojom Samsung Galaxy S10+. Kazdopadne mi vsetky verzie funguju vratane Version: 6.0.615334-release, na ktoru som si manualne urobil update minuly tyzden nainstalovanim z APKMIRROR
Subaru XV 1,6i Style MY2019 (Pure Red)
Subaru XV 2.0 e-Boxer Style Xtra MY2021 (Plasma Yellow Pearl)
Uživatelský avatar
sk2018
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 161
Registrován: sob říj 06, 2018 5:07 pm

Re: Android Auto

Příspěvek od sk2018 »

Verzi AA mám 6.0.615334 (Android 11) a vše funguje normálně. V práci mě mile překvapil Kodiaq, kde to navíc funguje bez problému i wireless.
Subaru XV 1.6i AE MY2018
Comby
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 157
Registrován: ned čer 14, 2020 10:56 pm
Bydliště: Bratislava

Re: Android Auto

Příspěvek od Comby »

Mesiac, dva, dozadu bola správa, že Google oficiálne začne podporovať AA v ČR/SR, len nebolo jasné kedy presne. A asi pred dvomi týždňami sa mi v Google Play sprístupnila aplikácia AA pre Android 9. Dovtedy nebola prístupná a AA som mal nainštalované iba z APK mirror. S verziou z APK mirror som však mal na Levorgu problémy, ktoré odstránila až oficiálna verzia z Google Play. Verziu z Google Play mám 6.0.615334.

Odporúčam vymazať dáta aplikácie, aby sa odstránili všetky záznamy a pripojenia ešte zo starších oficiálne nepodporovaných verzií, a nastaviť aplikáciu v aute odznova.



Odoslané z moto x4 pomocou Tapatalku
Subaru Levorg 2.0i ES CVT Style Crystal White Pearl
Odpovědět

Zpět na „XV“