Nová subarata XV

Odpovědět
pikej
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: sob pro 22, 2018 3:42 pm
Bydliště: Chrudimsko

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od pikej »

Ještě k drnčení a rezonanci, u mě při cca 1600 ot. Auto jsem kupoval loni v zimě a zrovna se to tu řešilo, tak jsem si toho také všiml, přes léto jsem to nezaznamenl a teď jak se ochladilo se to vrátilo, nevím jestli jsem na to přišel, ale za předním pravým světlem v motorovém prostoru jsou plasty od sání, které navazují na filt, mezi tyto plasty jsem dal klínek a je zatím ticho.
Subaru XV 1.6 ACTIVE MY2018
Uživatelský avatar
sk2018
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 161
Registrován: sob říj 06, 2018 5:07 pm

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od sk2018 »

pikej píše: V autě v nastavení v položce spárování mobilu je potřeba zašktnout stáhnout adresář (nebo tak nějak), jestli to bude ukazovat oblíbené nevím, to nevyužívám, ale za pokus to stojí. Jestli chápu dobře Tvůj dotaz.
Tohle je OK, kompletní adresář procházet můžu, poslední čísla (historii) také. Čte i přijaté zprávy, ale díky tomu, že předpokládá že jsou anglické, tak je to nepoužitelné. Prostě chybí jen načtení "oblíbených" kontaktů. Asi si je každý telefon definuje jinak, proto jsem se ptal, jestli nějaká značka funguje na 100%.
Subaru XV 1.6i AE MY2018
pikej
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: sob pro 22, 2018 3:42 pm
Bydliště: Chrudimsko

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od pikej »

sk2018 píše: Tohle je OK, kompletní adresář procházet můžu, poslední čísla (historii) také. Čte i přijaté zprávy, ale díky tomu, že předpokládá že jsou anglické, tak je to nepoužitelné. Prostě chybí jen načtení "oblíbených" kontaktů. Asi si je každý telefon definuje jinak, proto jsem se ptal, jestli nějaká značka funguje na 100%.
položka oblíbené v autě, také ji mám prázdnou, ale stačí najet na adresář (v autě) vybrat kontakt a vedle něj je hvězdička, označit ho a už je v oblíbených, to znamená, že se musí zadat vše v adresáři auta, nikoli v mobilu
Subaru XV 1.6 ACTIVE MY2018
Uživatelský avatar
Lefie
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 434
Registrován: úte dub 24, 2018 10:19 pm
Bydliště: Východně od Brna

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od Lefie »

Ahoj,
u verze autorádia s větším displejem se jednotka spárovala s telefony takřka sama a vše se zobrazuje korektně (číslo, jméno). To který telefon je zrovna připojen mám na první pohled definuje tapeta pozadí v autorádiu. Do auta nic nedávám protože už se mě párkrát stalo že jsem měl půjčené auto a v tel seznamu auta bylo uloženo pár telefonních čísel se jmény jako láska, prdelka, miláček :-D .
U našeho XV mě bohatě stačí využívat na těch pár čísel hlasové povely. Zmáčknu čudlík na volantu, po vyzvání řeknu patřičný hlasový povel: Call + Jméno tak jak se napsané v telefonu a je spojení navázáno, nikde nelistuji seznamem, nikde nic nehledám a vše proběhne bezpečně i v hustém provozu bez nutnosti někde něco hledat a dívat se jinam než na cestu. Víc od hands free v autě ani nechci.
U nižší verze autorádia to takhle být asi nemusí a někomu jinému to může vyhovovat zase jinak.
https://cdn.xsd.cz/resize/3e099a9b87da3 ... eb04de042b
Přílohy
volant.png
Subaru XV 2.0 - EXECUTIVE MY2018
Obrázek BA 95
Obrázek
Uživatelský avatar
sk2018
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 161
Registrován: sob říj 06, 2018 5:07 pm

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od sk2018 »

Ahoj,
i u nižší verze rádia to funguje stejně jak popisuješ. Bohužel spousty let jsem zvyklý na jména v adresáři ve tvaru „příjmení jméno“ (u 99%), a navíc u jednotlivých jmen mám někdy i 3 čísla. Já vím, rádio mi pak nabízí i volbu těch čísel, dokonce mi je i názorně ukazuje na displeji. Nějak jsem se nesmířil, že při hlasovém vytáčení je Jana – Džana apod.
pikej píše: položka oblíbené v autě, také ji mám prázdnou, ale stačí najet na adresář (v autě) vybrat kontakt a vedle něj je hvězdička, označit ho a už je v oblíbených, to znamená, že se musí zadat vše v adresáři auta, nikoli v mobilu
To jsem nevěděl. Děkuji, to mi vyhovuje.
Subaru XV 1.6i AE MY2018
Sába
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 123
Registrován: ned dub 28, 2019 11:46 am
Jméno a příjmení: Věra Klabíková

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od Sába »

Ahoj, tak jsem tady zase s dotazem. Tentokrát se týká vyhřívání sedaček u XV. Když ho zapnu, tak do zad je sedadlo za chvíli až nepříjemně horké, ale na sedáku mi nějak nepřijde, že by topilo. Máte s tím, prosím, někdo zkušenost ? Díky
Uživatelský avatar
Lefie
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 434
Registrován: úte dub 24, 2018 10:19 pm
Bydliště: Východně od Brna

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od Lefie »

Ahoj Sábo,
tak podle manželky u nás vše topí rovnoměrně jak do opěráku tak do sedáku. Na I to prý mívá zapnué klidně celý den a vše je rovnoměrné a příjemné.
Subaru XV 2.0 - EXECUTIVE MY2018
Obrázek BA 95
Obrázek
K25
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 04, 2014 10:01 am
Jméno a příjmení: Kamil Kuběna
Bydliště: Vyškov

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od K25 »

Sába píše:... se týká vyhřívání sedaček u XV. Když ho zapnu, tak do zad je sedadlo za chvíli až nepříjemně horké, ale na sedáku mi nějak nepřijde, že by topilo.
Možná triviální otázka, ale víš, že se na sedadlo s vyhříváním nekleká? Jakože když si chceš podat něco od spolujezdce. Kolenem, nebo nějakým podobným způsobem (velký tlak na malou plochu sedadla), se může topná rohož pod potahem protrhnout a je po vyhřívání.
2000 - 2015: Subaru Impreza 2.0 GL 1996
2015 - ... : Subaru Legacy Outback 3.0R 2008
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24335
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od sima »

Hm, tak tohleto mě vůbec nedošlo, nenapadlo se nad tím vůbec pozastavit.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Sába
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 123
Registrován: ned dub 28, 2019 11:46 am
Jméno a příjmení: Věra Klabíková

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od Sába »

K25 píše: Možná triviální otázka, ale víš, že se na sedadlo s vyhříváním nekleká? Jakože když si chceš podat něco od spolujezdce. Kolenem, nebo nějakým podobným způsobem (velký tlak na malou plochu sedadla), se může topná rohož pod potahem protrhnout a je po vyhřívání.
Ahoj, tak tohle jsem nevěděla. Ale zpytovala jsem svědomí a fakt jsem na přední sedadlo neklekala. Na zadní to ano, zvlášť, když vyndávám našeho psíka z bydlíku. Ale díky za typ, budu na to pamatovat.
Jenda11
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 51
Registrován: pon říj 15, 2018 7:06 am
Jméno a příjmení: Jan Salek

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od Jenda11 »

Zdravím vás, mám prosím dotaz. Dneska jsem v Rakousku po bujarých ohňostrojích přišel ráno k autu a na střeše mám velkou a hlubokou puklinu v jeíž oblasti se loupe i lak. Všude kolem auta petardy apod. Netuším co na střechu mohlo spadnout a tohle způsobit, co už. Nevíte kvůli opravě jestli mají XV ( mám 2019 model) vnitřní stropní polstrování "nacvakaný" nebo " přilepený". Bude se to muset dát celý pryč pro klepmíře. Děkuju a co nejvíc pohodových najetých km v novém roce :-)
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49183
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od VDC »

Jendo to je teda vopruz. Polstrování je určitě nacvakaný. Ale aby se dala sundat stropnice, musí se odstrojit téměř celé čalounění. U většiny modelů se to odstrojuje odspoda.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Jenda11
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 51
Registrován: pon říj 15, 2018 7:06 am
Jméno a příjmení: Jan Salek

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od Jenda11 »

Ahoj, no tak toho jsem se právě nejvíc bál, z rozsáhlým rozebíráním interiéru nemám z dřívějška dobrý zkušenosti. Stejně nechápu kdo se mohl takto vyřádit na silvestra, podle klempíře to musela být pecka viz. foto. A ještě jeden dotaz, máte někdo dobrý zkušenosti s opravdu dobrým autorizovaným servisem Subaru ( kvůli záruce na karoserii musím tam). Klidně si ze Zlínského kraje zajedu ( IVOS ne ). Děkuju
Přílohy
20200101_141418.jpg
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3420
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od mari75 »

DanCar Opava
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20619
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od námořník »

Mě to spíš přijde, jako by ti tam někdo běhal v lyzakach. V každým případě to nasere.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Odpovědět

Zpět na „XV“