Nová subarata XV

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lefie
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 434
Registrován: úte dub 24, 2018 10:19 pm
Bydliště: Východně od Brna

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od Lefie »

No to vidíš.
16 000 pevné.
22 000 odnímatelné.
Subaru XV 2.0 - EXECUTIVE MY2018
Obrázek BA 95
Obrázek
Uživatelský avatar
yohn
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11958
Registrován: stř črc 13, 2011 5:58 am
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od yohn »

Mame tu nekde i cenik z CZ ?
ex. Subaru Crosstrek 2.0i r.2018
ex. Subaru Forester 2.0X r.2006
ex. Subaru Outback 3.0R r.2006
ex. Subaru Outback 3.0 H6 r.2000
ex. Subaru Forester 2.0X r. 2003
ex. Subaru Forester 2.0X r.1999
Uživatelský avatar
sosak
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 131
Registrován: pát zář 02, 2011 9:12 pm
Jméno a příjmení: Ladislav Synek
Bydliště: Náchod

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od sosak »

Lefie píše:No to vidíš.
16 000 pevné.
22 000 odnímatelné.
tak to rychle objednat za ceny 2018, jestli to jeste pujde :)
SUBARU XV 1.6i ACTIVE ES Lineartronic MY18 Obrázek
ex. SUBARU LEGACY WAGON 2.0R AT MY07
Uživatelský avatar
Lefie
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 434
Registrován: úte dub 24, 2018 10:19 pm
Bydliště: Východně od Brna

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od Lefie »

Teď jsem to poptával u dealera a prý na to taky čekají. Zatím stále platí katalog a ceny z 2018.
Hned jak bude pošlou mě na email.
Jinak německý ceník je zajímavý i tím že je v něm stále motor 2.0.

České ceny 2018 jsou tady na 3 stránce.
Subaru XV 2.0 - EXECUTIVE MY2018
Obrázek BA 95
Obrázek
Uživatelský avatar
Lefie
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 434
Registrován: úte dub 24, 2018 10:19 pm
Bydliště: Východně od Brna

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od Lefie »

Dokonce je u toho motoru 2.0 psáno Euro 6c. Tak snad bude tento motor k mání i nadále a rekordní prodeje modelu XV budou pokračovat i v roce 2019 .
Zajímavé je také to že v německém ceníku je tato informace od listopadu 2018 a naši dealeři v lednu 2019 stále neví a čekají na nové ceníky které budou k mání koncem měsíce :-/
Subaru XV 2.0 - EXECUTIVE MY2018
Obrázek BA 95
Obrázek
Uživatelský avatar
Lefie
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 434
Registrován: úte dub 24, 2018 10:19 pm
Bydliště: Východně od Brna

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od Lefie »

Tak, asi takhle to nějak jezdí hlubším sněhem. SUBARU XV 1.6 Xclusive AWD.
Osobně nemám kde vyzkoušet, u nás stále suché cesty. I v Turecku mají víc sněhu než my na jižní Moravě :-/



[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=iWaBc8G ... e=youtu.be[/youtube]
Subaru XV 2.0 - EXECUTIVE MY2018
Obrázek BA 95
Obrázek
Uživatelský avatar
puschpull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3878
Registrován: pát dub 21, 2017 5:49 pm
Jméno a příjmení: Petr Püschel
Bydliště: Most, Korozluky
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od puschpull »

... Nádhera jak to naše autíčko jezdí. Po horách (Krušných) si užívám každý víkend. Z přecpaného parkoviště (omylem jsem vyrazil včera po obědě na Klíny, kde bylo snad víc aut a lidí než stromů), kde normálně parkuje pár aut bylo auto na autu, do toho sníh, fujavice a uvíznutá auta, která z parkoviště měla velký problém vyjet...
XV tohle zvládlo na výbornou a hybaj pryč z Klínů nahoru na sousední Novou Ves v Horách, kde byly na parkovišti 4 auta a klid na pořádný výšlap (chodím nyní opět po roční přestávce, kde nebyl sníh ani na horách, na sněžnicích.
Dnes jsem jel rovnou na Novou Ves - klid, mraky sněhu a trochu obtížnější výjezd ze zahrabaného parkoviště na silnici - ale auto si s tím poradilo výborně. (S Fabií bych to asi nevyjel). Cca 20-25 cm vrstva rozbředlého sněhu (bylo 1 stupeň nad nulou) a ta vrstva dost klouzala.
Prostě nádhera.
Mám od konce září, kdy jsem auto koupil najeto 6500 km! :-)
Subaru XV 2,0i Executive CVT (MY 2018)
Subaru Forester 2.0x SG (MY 2004)
Škoda Fabia Combi (2004)
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20601
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od námořník »

:-) to by jsi měl vědět že když je sníh, tak o víkendu na Klíny ne :-). Já tam byl se sněžnicema ve středu. Úplně prázdno :-). Aspoň jsi se projel :-). Jsem rád že jsi spokojenej :-).
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1295
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od PeteBiggy »

puschpull píše:... Nádhera jak to naše autíčko jezdí. Po horách (Krušných) si užívám každý víkend. Z přecpaného parkoviště (omylem jsem vyrazil včera po obědě na Klíny, kde bylo snad víc aut a lidí než stromů), kde normálně parkuje pár aut bylo auto na autu, do toho sníh, fujavice a uvíznutá auta, která z parkoviště měla velký problém vyjet...
XV tohle zvládlo na výbornou a hybaj pryč z Klínů nahoru na sousední Novou Ves v Horách, kde byly na parkovišti 4 auta a klid na pořádný výšlap (chodím nyní opět po roční přestávce, kde nebyl sníh ani na horách, na sněžnicích.
Dnes …
Je super, že jsi z auta nadšený a že ti tak moc dělá radost! Upřímně přeju, ať to vydrží ;)
A libí se mi, jak volný čas trávíš lítáním po horách (*_^) |,,,,

Jen bych se chtěl zeptat, jak to tam u vás v Kruškách máte se silničkami? U nás v Beskydech to je katastrofa, a to absolutní! Dneska jak jsem jel směr Malenovice pod Lysou z Frýdlantu, tak o5 klasika. Vrstva totálně rozbředlého neodhrnutého sněhu a do toho posypané štěrkem co to dá >:-& Kdyby to ti debi.ové jenom odhrnuli. Kolikrát i tady dole ve městech vidím, jak jede sypač se zvednutou radlicí a zezadu to solí co to dá <:-< Na horách se u nás fakt sype štěrkem všude, pač tu máme hnedle dvě pitné přehrady. Musím říct, že mi ten zimní provoz vadí čím dál víc skrz to solení a především to šutrování. Takže paradoxně se snažím jezdit přes zimu více Pažoutem a Subaru vytahuju z garáže jen výjimečně a hlavně ne do hor, kde to je sesypáno tím šutrovím >:-& Sůl jde opláchnout, ale důlky od kamení....A najít zasněženou a jen odrhnutou silnici, kde by si to člověk s tou naší čtyřkolkou pořádně užil, je skoro nereálný čin! Vím, že máš zástěrky, ale ty nejsou zdaleka všespasné. Někdo to neřeší, že si auto obije, je to pro něj zkrátka spotřebka, ale myslím, že tobě to jedno taky nebude. Zvlášť u nového auta to bolí.
Proto se ptám, jak to u vás je, zda tam jsou silničáři taky takoví kret.ni jako u nás. Mně bohužel přijde, že to je rok co rok horší. A třeba přes léto, rozmohla se tu ta jejich specialita opravování silnic typu, jeden měsíc to sesypem štěrkem a druhý či až třetí to spolu s asfaltovou srajdou zaválcují do cesty...Často bez jakéhokoliv varování-na motorce fajn super záležitost >>:-@@ ....
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
puschpull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3878
Registrován: pát dub 21, 2017 5:49 pm
Jméno a příjmení: Petr Püschel
Bydliště: Most, Korozluky
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od puschpull »

Nic moc to není. :-(
v nižších polohách chemie, výše, tak kde je zprovozněno, tak posyp štěrkem
Subaru XV 2,0i Executive CVT (MY 2018)
Subaru Forester 2.0x SG (MY 2004)
Škoda Fabia Combi (2004)
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24303
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od sima »

No mě letos mega mega potěšilo,že tam u nás nahoře na chalupě jsou cesty letos jen odhrnuté,posyp žádný,možná jen v nejkritičtějších místecch,zcela zanedbatelně,něco si lidi-čtyřkolkáři projíždějí i jen sami,paráda!!!A že to taky nedře radlicí až na asfalt,či na šutry.I skrz běžkaře je to boží,kol chalupy se prohánějí jak diví a my taky.Loni to už tak fajn nebylo,přitom bylo hovno snIhu.Musím pochválit starostu >B-) Snad to tak vydrží co nejdéle.
Ale sjedu níž a i ten zbytek co zbyl je prosolen a v prdeli,to souhlasím,tj hnus.Ale furt za mě,u mého veterána je lepší štěrk,než sůl,tj horší plíživější,skrytá smrtka našich plechů :-€-oO :-€-oO
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
PetrAT
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 579
Registrován: pon dub 10, 2017 9:52 am
Bydliště: Beskydy

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od PetrAT »

Pod horama se solí, bo se tu nasrali podnikatelé s těma SUV Gazíkama 4x4
Frýdlant, Ostravice, Čeladná .... co se tu objevil ostravský náplav, tak se začalo solit
Dříve se jen sypalo
Normálně jsme tu jezdili s předohrabkama, každý měl v kufru lopatu a pod kopcem byla hromádka kamení jako poslední pomoc
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24303
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od sima »

Jo tomu rozumím-čeladná žije >:-f kámoš co se tam narodil mě o tom vyprávěl nejednu pěknou story jak je chtěli ojebat a vykoupit...a nakonec se tam stačí projet osobně.
Já taky začínal jezdit s předohrabem na kopce,ač na vraníkách (*_^) |,,,, dalo se,dojel jsem,vyjel jsem,ale už bych nesjel nikdy až k chalupě,nebo si tak krásně neužil,ale furt jsem to bral sportovně a byl jsem radši,když na cestě sůl nebyla a já si krásně i vyzkoušel maxima a hrábl si pěkně,pak si taky zaběžkařil,či se jen tak pokochal těmi cestičkami a jak říkáš,v lesních cestách byla hromada,či nádoba se štěrkem,no problem.
Bohužel to je obraz dnešní doby,náplavy co mají všechno a chtějí žít a užít i samot a hor,ale chtějí a vyžadují luxus jako ve městě,hodně mě toho povyprávěli chlapi co zajišťují údržbu silnic v kopcích,na samotách.Náplavy vyžadují nejen čistou suchou cestu a to hned zrána!než se sotva vejdou do předehřátých 4x4 oblud,ale dokonce i vyvážení popelnic a dovážku pošty,zřízení tohohle...to si jen člověk ťuká na <:-<
Samozřejmě tohleto neplatí obecně,jsem toho snad důkazem a i další sused poblíž taky.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
PetrAT
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 579
Registrován: pon dub 10, 2017 9:52 am
Bydliště: Beskydy

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od PetrAT »

Sima, bohužel je to tak . A co húř , ti lidi neumějí jezdit ani s tou 4x4
.
Včera jsem jel Ostravice-Bílá
Jeli jsme 40 kmh !!!
Proč? Vepředu jel Mercedes (asi GLC) . Hrůza
Kdyby ten debil alespoň pokorně na Samčance odbočil na krajnici a nechal nás předjet .
Ale né, on chtěl vyhrát. Nikoho před sebe nepustil
Anebo jsme byli přizdisráči a nenašli jsem odvahu ho předjet :-))))
.
Když už jsme na tom subaru fóru
Na Bílé na sjezdovce dělá paní, majitelka imprezy s baťohem
Doprdele, ta bába jezdí kudlu. Jednou jsem si jí snažil ujet, když se za mě zavěsila.
No ani prd, držela se jako přilepená . Klobouk dolů
Takto si představuju plynulé ježdění bez zbytečného šlapání na brzdu :-)))
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24303
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od sima »

Jj,to je přesně ono,ty diference...na Bílou jsem jezdil,znám to tam,nejen na cestě i na svahu,dá se tam krásně jet,normálně,ne krokem nejen čtyřkolkou,udržuje se to tam...Mimochodem cestu od bumbálky k bílé taky už solí??? 8() To snad ne...tam je snad nějaké ochranné pásmo ne,o těchhle úsecích jsi snad nemluvil,nehledě na to,že v silnějšm mrazu je stejně sůl k ničemu.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Odpovědět

Zpět na „XV“