Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
atomium, picatec atd 
Autor Zpráva
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel

Zkoušel někdo z vás ty zázračné prostředky co prezentujou po autosalonu - atomium do motoru a picatec na karoserii?

sob říj 22, 2016 8:49 am
Uživatel fóra
Uživatel fóra

Nemaju tam aj unobtainium ?

sob říj 22, 2016 9:39 am
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Dyk je to obyčejnej telešoping. Jen Kurt jim tam chybí.
Nedávno jsem tady odkazoval na zázračný aditivum, po kterém motor omládne o 100.000km a ještě ušetříte balík, protože už nikdy nebudete muset měnit olej. A všichni servisáci umřou hlady, páč nebudou mít co opravovat.

sob říj 22, 2016 8:38 pm
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel

mám možnost to mít skoro zadarmo ale spíš mám obavy aby se mi ten motor nerozsypal potom :-D asi to bude něco na způsob nanočástic u millers oil ne?

ned říj 23, 2016 12:14 pm
Předseda klubu
Předseda klubu

Petře to nevíme, jestli je to něco jako nanočástice u Millerse. Ale Petrovi Vejvodovi já věřím, když deklaruje nějaké vlastnosti Millers Oils. Idiotům z Autosalónu nevěřím ani dobrý den. Ti by ti doporučili i aby sis uřízl nohu, když si to někdo zaplatí. ;-D

ned říj 23, 2016 2:23 pm
Profil Zobrazit autorovy stránky
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel

VDC píše:
Petře to nevíme, jestli je to něco jako nanočástice u Millerse. Ale Petrovi Vejvodovi já věřím, když deklaruje nějaké vlastnosti Millers Oils. Idiotům z Autosalónu nevěřím ani dobrý den. Ti by ti doporučili i aby sis uřízl nohu, když si to někdo zaplatí.

,,,,| (*_^) |,,,, :-D

Subaru Forestr Comfort 2.0D - MY 2010 - najeto 83 000km - spotreba 6,8 l
Subaru Impreza Sport 2.0 - MY 2008 - najeto 93 000km - spotreba 10,8 l
Subaru Impreza WRX STI - TOP - MY 2011 - najeto 30 300km - spotřeba 12,4 l

ned říj 23, 2016 3:22 pm
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel

ok přesvědčili jste mě a moc práce vám to nedalo :-D , abych řekl pravdu ja takovým věcem nevěřím a to ani u millersoils, ale když je to zadarmo nebo skoro zadarmo tak jsem měl takové napady jestli to nezkusit no raději né
Hlavně mi nejde do hlavy proč by pak takové věci nepoužívaly firmy co dělají motorové a jiné oleje když by to fungovalo, nanočástice do oleje nedává nikdo pokud vím teda kromě millers oils což je taky podivné...

ned říj 23, 2016 4:45 pm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Pikatek je v kvalitě neznačkového vosku za cca 800 Kč s tím rozdílem, že toho je tolik, že to použijete 10x... Kamarád co dělá deatailing tak to zkoušel.

Atomium je opět jen drahá sranda bo potřebujou prachy na reklamu. Na zkušebně jsem to neměl, ale na legendách měli pěknou toyotku, kde byla sundaná vana a víko ventilů, bylo to bez oleje a auto celý den jelo. Vtip je v tom, že to je údajně jak suchá skříň domazávané a na volnoběh tohle přežije auto i bez těchle zázračných sranců....

Metabond - docela zajímavé, dost jsme si hráli s tou zkušebničkou, kterou to prezentují. Dávali jsme tam opravdu malá množství, aby byl rozdíl v náplních co nejmenší, zahřívali jsme to atd... Opravdu zajímavé výsledky, nakonec jsme to opravdu nalili do aut a je to pocitově znát, že motoru odlehlo a hlavně třeba z H6 se stane absolutně bezhlučný motor... Cvakání docela utichne...

Tenhle strojek byl zajímavý i na testování holých olejů, kde Castrol moc teda neuspěl, ten mě zklamal dost. :-/ Millers byl jeden z těch lepší, ale nejlépe vycházely nějaké kanadské oleje.

JS-R.cz
WebAmail.cz
Mam-styl.cz

ned říj 23, 2016 6:29 pm
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ]