Albánie 2019 - Země hor a Mercedesů

Vše o cestování, expedicích a výletech. Tipy na cesty, záznamy z expedic, deníčky cestovatelů, zážitky z cest. Zkrátka vše na jednom místě.
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1294
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Albánie 2019 - Země hor a Mercedesů

Příspěvek od PeteBiggy »

VDC píše:Mě se v Chorvatsku nestalo žádný příkoří. Jen jsou Chorvati vychcaná pakáž nesympatická, co se snaží akorát vyždímat prachy. A je tam nesmyslně draho, oproti všem ostatním balkánským zemím.
Srovnatelný kemp v Černé Hoře mě stál 13€ za noc, v Chorvatsku 26€.
Jinak je samozřejmě Chorvatsko hezká země, ale mimo tranzit tam nepáchnu.
No je to tak. Ale pozor, oni už i v té Crne Goře umí vysoké ceny! Je nutné jet mimo sezónu, jinak si tam v srpnu (samozřejmě především u moře), kdy je tam plno Rusáků, taky občas dokážou říct nesmysl...
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22669
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Albánie 2019 - Země hor a Mercedesů

Příspěvek od spm »

Ony ty ceny kempů jsou v Chorvatsku takový celkem dost unifikovaný. Těch 30€ / noc jsem platil jak za tu jednu noc v minikempu na bývalém kamenolomu (nebo co tam bylo, ale zatloukat kolíky do šutrů byl zážitek), tak i v tom giga kempu u plitvických jezer, který byl celkem hezký. Ale moc mě to tam taky neuchvátilo. Přijel jsem tam ze Slovinska, ceny prakticky stejný, ale v tom Slovinsku jsem měl přece jenom pocit, že za ty peníze je ten servis lepší. A ještě tam člověk nemohl ani nadávat, protože čechů tam bylo víc než Chorvatů :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49119
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Albánie 2019 - Země hor a Mercedesů

Příspěvek od VDC »

Věřím, že se to i v Černé Hoře zkazí, jak budou turisté přibývat. Ale Chorvati jsou prostě šmejd vydřidušskej.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Odpovědět

Zpět na „Cestování“