Skandinávie 2018

Vše o cestování, expedicích a výletech. Tipy na cesty, záznamy z expedic, deníčky cestovatelů, zážitky z cest. Zkrátka vše na jednom místě.
Uživatelský avatar
puschpull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3883
Registrován: pát dub 21, 2017 5:49 pm
Jméno a příjmení: Petr Püschel
Bydliště: Most, Korozluky
Kontaktovat uživatele:

Re: Skandinávie 2018

Příspěvek od puschpull »

Většinou objednávám tak 6-8 týdnů dopředu. Na Booking mám slevu (nějaký Genius level 2, což je asi 15%).
Květen je už v pohodě, odhaduji termín cca 15.5 až 7.6. (alespoň není tolik komárů). Šlo mi o to, prověřit si, zda to co dělám není něco extrémně "mimo mísu". Peněz na rozhazování není, ale vychází mi to v úvahách odhadem o nějakých 20% víc, pokud se započítávají ty přidružené náklady na karavan a nepohodlí při přesunech a starost navíc tak mi vyhovují ty penziony.
Ale jasně, ve 25-35 letech bych to neřešil, bral bych stan a spacáky a šlo by to také.
Nyní máme už rádi své pohodlí, ale pořád hledáme dobrý poměr ceny a kvality. Po Alpách se dá cestovat po penzionech za nějakých 1500-2000 včetně snídaně bez potíží (pokud se víc hledá a uskrovní tak i 100-1500), po Itálii a Francii ještě levněji. Skandinávie jsem se obával, ale mohlo by to také jít slušně.
Ale díky všem za připomínky.
:-)
Subaru XV 2,0i Executive CVT (MY 2018)
Subaru Forester 2.0x SG (MY 2004)
Škoda Fabia Combi (2004)
Odpovědět

Zpět na „Cestování“