HSK Výlet Balkán 2017

Vše o cestování, expedicích a výletech. Tipy na cesty, záznamy z expedic, deníčky cestovatelů, zážitky z cest. Zkrátka vše na jednom místě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
davidherda
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5786
Registrován: ned led 04, 2015 2:11 pm
Jméno a příjmení: David Herda
Bydliště: podhradí Křivoklátu

Re: HSK Výlet Balkán 2017

Příspěvek od davidherda »

Nastička je stále víc a víc vzteklá, z nikdy nekončícího historického řevu, nejenom na svou vlastní posádku, už přišla o hlas a začíná se stranit zbytku skupiny...

Když jsme požádali Týnku, aby natočila průjezd prudkým klesáním v serpentinách, s řevem to odmítla, že není magor, že to nechce rozbít, jestli vůbec víme, jak je ta věc drahá, dron zamkla v autě a všechny, kdo se pokusili k němu přiblížit přetáhla zřejmě dopředu připravenou pákou od heveru.
Vzhledem k tomu, že všichni ostatní mají neustále vybité baterie v kamerách nečekejte žádné video.

Malý milý pejsek Foxy se projevil jako napadák non plus ultras, vrčí na všechny místní kolemjdoucí, pokousala už jednu místní džokilku a Toníka i Jendu, Štěpánka se jí zatím úspěšně vyhýbá. Přijde nám, že se poučila z častých nechtěných návštěv plackařů na Křivoklátě a z toho plynoucích potyček mezi Sparťany a Bohemáky.

Tigr neustále, ačkoliv se skupina již notně bouří, vybírá místa na bivak vedle špinavých zaplivaných louží plných močůvky, takže všude kolem létají hovada, mouchy a komáři, všichni jsme poštípaní od hlavy až k patě, na žádosti o půjčení Repelentu samozřejmě Tigr nereaguje, ačkoliv ho má jistě nemalou zásobu, což provokativně demonstruje neustálým chozením po táboře tak, jak ho Alláh stvořil.

Voda v brodu na koupání byla teplá tak, že křik těch, kteří nechtěli smrdět jako Kopečkovic Honzík, byl slyšet až do Sarajeva. Nicméně vlk a přítomnost much nás dohnala k první společné koupelny. Nikdy bych neřekl, že Předsedova Zdeňka má tak krásné poprsí a perfektně tvarovaný zadeček. Holt skrytá kuchyňská puťka, kterou uvázal ke kuchyňské lince i na dovolené. K všeobecnému potěšení předseda utekl s křikem z vody, když uviděl na živo bobra.

Váš online reportér David

Outback 2.5X MY16 -Modrák
BRZ 2.0 MY13-BRZo
Outback 2.0D MY12 - služebáq
Outback 2,0D MY16-Goldback -ex
XV 2,0i MY18-iXVestr -ex
Forester 2,0XTi MY02-Silvestr -ex
Forester 2,0X MY03-Modrestr -ex
Forester 2,0X MY04-Pinkrestr-ex
Forester 2,5XT MY09-Černestr-ex
Uživatelský avatar
cleo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 6344
Registrován: čtv lis 20, 2014 11:38 am
Jméno a příjmení: Pavel Klofáč
Bydliště: Poddžbánsko

Re: HSK Výlet Balkán 2017

Příspěvek od cleo »

Supeeer jen tak dál, už jsem se dlouho tak nepobavil

Odesláno z mého SM-G920F pomocí Tapatalk
MY2020 Subaru Outback 2.5i Active - otouš Obrázek
ex 2016 Subaru Forester 2.0i-L Comfort CVT - modrásek
Uživatelský avatar
Marty73
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 3306
Registrován: sob črc 31, 2010 5:44 pm
Jméno a příjmení: Martin J.
Bydliště: Statenice

Re: HSK Výlet Balkán 2017

Příspěvek od Marty73 »

Jak já jsem rád, že nemám ani auto, ani povahu, ani kamarády na takovéhle výpravy do končin, kde dávají bobři dobrou noc ;-D
"If in doubt, flat out." (Colin McRae)

Impreza WRX Prodrive, MY07
XV 2.0 Ridge, MY19
Toyota Aygo X
Forester SF, MY02 (ex)
Uživatelský avatar
Bony8
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1091
Registrován: sob dub 16, 2016 3:00 pm
Bydliště: Praha

Re: HSK Výlet Balkán 2017

Příspěvek od Bony8 »

Moooc zabavny počteničko :-D
Uživatelský avatar
Rudolfo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1956
Registrován: stř srp 05, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Rudolf Weissbrod
Bydliště: Ostrava

Re: HSK Výlet Balkán 2017

Příspěvek od Rudolfo »

Díky za zábavné info z cest. Dokážu si představit, jak to probíhá naživo. ;-D

Ale Subaráci jsou stmelený národ, který vydrží všechno. 8-?

Tak opatrně dále, ať všichni ve zdraví dorazíte domů.

Hlavně ať vydrží vaši plechoví miláčci. ,,,,| (*_^) |,,,,

Opatrujte se.
Mějte se Subarově

Ruda

__________________________________________________________
Subaru Forester 2.0 Atm., 5MT+redukce, BA95+LPG, oplechovaný spodek, Zvýšený 3 cm, Vyrobeno 2008 - model MY2009
Uživatelský avatar
.dundee.
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2913
Registrován: stř kvě 18, 2011 1:08 am
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Praha

Re: HSK Výlet Balkán 2017

Příspěvek od .dundee. »

S kým jsem to zase vyjel?!
Cestování do kopce a z kopce mě začíná notně unavovat a série nekončících zatáček je více než na posrání. Všichni vaříme a není to oběd. Dnes jsme konečně poprvé opustili civilizaci a předseda se ihned projevil. Na první zastávce nechal otevřené páté dveře od pojízdné kredence a nezajištěnou svoji lemplovsky sfušovanou rezervu, která za ním vlála jak papír od sekané. Během třech minut stihl poztrácet většinu své výbavy, včetně oblečení své lepší polovičky, která musí po zbytek expedice chodit v pyžamu. Sice je to fušér,ale  plusové body nahnal tím že, ačkoliv se  mu houf místních navigátorů snažil všemožnými způsoby určit směr objížďky, na prachsračky rozmláceného golfa uprostřed silnice, trefil jediný metrový pangejt v okruhu tříset kilometrů a tím mi zajistil první zářez.

Jarka již nedokáže nadále snášet psychický nátlak naší skupiny a rozhodla se sabotovat vlastní auto vybitím baterie. Čímž celou skupinu o tři hodiny zdržela, když jsem musel vyndat celou zástavbu z mého jediného plně funkčního vozu na expedici, protože ani jeden z tý bandy kreténů nemá startovací kabely.Aby toho nebylo málo, tak si ten hňup myslel, že si může dovolit to co já se svým plně funkčním vozem a tu stříbrnou jebku postavil do stojky, tak že už s ní nikdo nehnul. Silničáři museli přerušit pokládání asfaltového koberce a za pomoci finisheru ten vrak vytáhli ven.

Moje chvála na Nastičky psa se rozplynula ve chvíli, když dnes poprvé hladová utekla z kufru a bez zábran se vrhla vyválet do kupy hoven a notnou dávkou zaplnila svůj k uzoufání prázdnej žaludek. Dokud odpadky obtěžovali pouze nás, dalo se to akceptovat, ale dnes to završili, když na podvozek své popelnice připevnili zbytek odpadků z kempu a směle vyrazili na další etapu.

Válka započala...

V noci, zatím co jsem jako jediný střízlivý tvrdě spal, mi mnou naprosto neznámí ožralí záškodníci umyli celý vůz s největší pravděpodobností vodou z kontaminované řeky, protože na kapotě ráno zůstalo nemálo mrtvých pulců.Ani hlasitý Marcelův křik "Dušíne dělej spí, teď to umyjeme" mi nenapověděl, kdo to mohl udělat. Tímto podlým aktem spustili vlnu záhadným jevů. Od této chvíle žádný z vozů nezůstává osamocen, vždy alespoň jeden z posádky hlídá, ve dne v noci. Dvanácti hodinové hlídkové směny způsobily, že jsou všichni k smrti unavení a jízda v koloně se stává utrpením.

Jelikož jsme celou dobu neslyšeli Muezina, zhostil jsem se toho já a k mému zpěvu se přidala i smečka místních Džokil.Ne každý měl k mému zpěvu v půl 5, v půl 6 a v půl 7 pochopení.

Marcel s Týnkou ani neocenili ranní 15 litrovou sprchu ledovou vodu, procezenou skrz moskytiéru. Překvapil je zvláštní jev v podobě vypuštěných gum a svojí neustálou neschopností pořídit si vlastní výbavu, obtěžovali na kolenou zbylé posádky, s prosbou o půjčení kompresoru. Pod pohrůžkou výskytu dalších jevů se nenašel nikdo odvážný kdo by jim ho půjčil. Foukání hustilkou od místní provozovatelky kempu zdrželo odjezd o další 4 hodiny, čímž jsme propásli snídani supů.

Nekladu si to však za zlé, jelikož po příjezdu před krásnou vyhlídku nás vyhnal místní muslimský hospodář. Netušil, že jsme tam byli den předem a nějaké fotky máme a my netušili, že jsme ho nasrali už den předtím.

A Pavlos s Tazzy? Píchli...kolo... Darmo mluvit.

Váš online reportér David
Subaru Impreza WRX STi MY04
ex Subaru Legacy 2.0D MY09
Uživatelský avatar
.dundee.
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2913
Registrován: stř kvě 18, 2011 1:08 am
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Praha

Re: HSK Výlet Balkán 2017

Příspěvek od .dundee. »

Předsedova rezerva po prvním dešti...
Obrázek
Subaru Impreza WRX STi MY04
ex Subaru Legacy 2.0D MY09
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10651
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: HSK Výlet Balkán 2017

Příspěvek od Mira »

No koukám zajímavý, ale ještě k tomu tady neustále někdo krade identity za účelem rozšiřování štvavých e-malů. :-D
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
cleo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 6344
Registrován: čtv lis 20, 2014 11:38 am
Jméno a příjmení: Pavel Klofáč
Bydliště: Poddžbánsko

Re: HSK Výlet Balkán 2017

Příspěvek od cleo »

.dundee. píše:Předsedova rezerva po prvním dešti...
A ještě k tomu někomu místnímu ukradl SPZ, aby maskoval, že je cizák :-DDD :-DDD
MY2020 Subaru Outback 2.5i Active - otouš Obrázek
ex 2016 Subaru Forester 2.0i-L Comfort CVT - modrásek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49189
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: HSK Výlet Balkán 2017

Příspěvek od VDC »

Hajzl je to ten předseda. ;-D Včera jsem se odpoutal od skupiny, jelikož jsem již nadále nedokázal akceptovat pravdivé výtky na své fušerství. Vydali jsme se strávit zbytek času do Černé Hory k moři a vzápětí po odjezdu jsem zjistil, že navigace bez nahrané mapy opravdu nenaviguje. :-)
To jsme vyřešili na jedné pumpě, kde jsem zcizil něco málo dat a mapu si stáhl.
Tím mé lemplovství ale neskončilo, protože se mi navigace vybila asi 10 km před cílem a já nevěděl, kudy dojet do cíle. :-)
Už to vypadalo, že noc strávíme někde u popelnic, protože se mě snažila předsedová navigovat podle papírové mapy zapůjčené Tigrem. Ovšem jak známo, ženy neumějí číst v mapách...
Se zbytky pohonných hmot, zcela vyčerpáni, jsme v pozdních nočních hodinách konečně našli kemp a když nás viděla obsluha, slitovala se nad námi a vpustila nás dovnitř se slovy, uprchlíci vítejte. :-)
Ale protože ještě není všem dnům výletu konec, bojím se, co mé lemplovství ještě způsobí...snad se neutopím v moři... :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
cleo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 6344
Registrován: čtv lis 20, 2014 11:38 am
Jméno a příjmení: Pavel Klofáč
Bydliště: Poddžbánsko

Re: HSK Výlet Balkán 2017

Příspěvek od cleo »

Expedice Balkán se nám pomalu rozpadá :-D, vypadá to, že každej pojede na svý triko :-D .
VDC píše:Ale protože ještě není všem dnům výletu konec, bojím se, co mé lemplovství ještě způsobí...snad se neutopím v moři.
Jestli do vody zajedeš autem, což se bez navigace může stát, tak se asi utopíte, a jsme bez předsedy ::-((( . A budou nové volby :-DDD :-DDD
MY2020 Subaru Outback 2.5i Active - otouš Obrázek
ex 2016 Subaru Forester 2.0i-L Comfort CVT - modrásek
Majer
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1061
Registrován: pon bře 18, 2013 5:08 pm
Jméno a příjmení: Robert Košař
Bydliště: Ostrava

Re: HSK Výlet Balkán 2017

Příspěvek od Majer »

Nafoukne zadní mechy a je nad vodou.... Třeba mu to i plave co my víme....
Peugeot 406,Subaru Outback 2,5AT,r.v.00
Uživatelský avatar
cleo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 6344
Registrován: čtv lis 20, 2014 11:38 am
Jméno a příjmení: Pavel Klofáč
Bydliště: Poddžbánsko

Re: HSK Výlet Balkán 2017

Příspěvek od cleo »

pravda, na ty jsem zapomněl :-D
MY2020 Subaru Outback 2.5i Active - otouš Obrázek
ex 2016 Subaru Forester 2.0i-L Comfort CVT - modrásek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49189
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: HSK Výlet Balkán 2017

Příspěvek od VDC »

:-DDD :-DDD
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Tiger
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1206
Registrován: úte črc 16, 2013 12:27 pm
Jméno a příjmení: Tomáš V
Bydliště: Praha

Re: HSK Výlet Balkán 2017

Příspěvek od Tiger »

Hádej Tome, kde teď právě žereme?
Jinak jsme rádi že jste se našli
Subaru XV 1.6 84kW CVT MY20 Comfort
Subaru Forester SG 2.0 92kW MT MY05 ADV Comfort
ex Subaru Forester SF 2.0 92kW MT MY99 ADV
Honda SH150i 2022
Triumph Tiger 955i MY01
Odpovědět

Zpět na „Cestování“