www.offroadsafari.cz

Vše o cestování, expedicích a výletech. Tipy na cesty, záznamy z expedic, deníčky cestovatelů, zážitky z cest. Zkrátka vše na jednom místě.
Odpovědět
outback
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3072
Registrován: ned pro 20, 2015 8:40 am

www.offroadsafari.cz

Příspěvek od outback »

Ahoj, znáte to někdo, stojí to za to? Jde mi hlavně o ten výlet do povrchového dolu, jestli to dám s normálním BH Outbackem na zimákách...
Subaru XV 2.0 Exclusive r.v.2018, facelift EyeSight CVT nonhybrid
Busík Hyundai H1
Fendt Platin 470 (ne, není to traktor)
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22549
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: www.offroadsafari.cz

Příspěvek od spm »

Který z toho konkrétně myslíš? Krom toho jednoho, kde píšou o lehkém terénu, je to všude s jejich autem... Co se týče dolů, tak 2x jsem byl v povrchových dolech v Mostě, nějak uhelné safari se to jmenovalo, organizovali to přímo ty uhlobaroni (zezačátku to bylo i zadarmo). Tam to taky bylo jejich náklaďákem, nicméně co si vybavuju terén, tak cesty byly vcelku projeté a rovné, takže drhnout spodkem by to nemělo. Nicméně jako problém bych viděl to všudy přítomné bahno. To tam je úplně všude, hnusné tekuté lepivé bahno. Když jsme v tom venku chodili, tak stačilo pár kroků a člověk měl na botách snad 20kg nános toho bahna. A i ty jejich náklaďáky si tam občas někde zahrabaly.
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
Dušan
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1374
Registrován: stř zář 02, 2009 8:44 pm
Jméno a příjmení: Dušan Šindel
Bydliště: Ostrava

Re: www.offroadsafari.cz

Příspěvek od Dušan »

Já ty výletní akce znám z http://www.offroadforum.cz. Inzeruje je tam chlapík s nickem barry32 = Martin, který akce pořádá a průvodcuje. Na dotazy zájemců ohledně auta vždycky odpovídá, že se dá jet s jakýmkoliv SUV. Já to sice moc nesleduji, pro mne je to dost z ruky, ale některé výlety mohou být zajímavé a barry32 se mi jeví, že o té industriální krajině skutečně hodně ví. Buď zkus pročíst a pohledat v jeho tématech na offroadfóru, nebo mu raději přímo zavolej a na Otíka se ho přímo optej.
Jó, ... a taky má nějaké fotky na rajčeti. Pod stejným jménem. Je to asi velký nadšenec.
Tam je jakoby cesta .....

Forester 2003 - manuál, zvýšený, oplechovaný
Toyota Land Cruiser 95 - r.2001, Ironman 2", šnorchl
outback
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3072
Registrován: ned pro 20, 2015 8:40 am

Re: www.offroadsafari.cz

Příspěvek od outback »

Skoro všude píšou, že vlastní auto možné za stejnou cenu jako jejich autem. Je mi jedno s jakou firmou, prostě se projet neobyčejným terénem, aby děti i já měly zážitek. Nemám koberečky, tak to můžu provizorně vyložit silnějším igelitem a pak strávit nějaký čas úklidem, pokud někde zapadnu tak mě holt budou muset vytáhnout, o to větší z toho budou mít děti legraci. Hlavně abych někde něco neutrhnul nebo neprorazil, na parádu to stejně už není.
Subaru XV 2.0 Exclusive r.v.2018, facelift EyeSight CVT nonhybrid
Busík Hyundai H1
Fendt Platin 470 (ne, není to traktor)
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22549
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: www.offroadsafari.cz

Příspěvek od spm »

Utrhnutí / naražení bych se v těch dolech v Mostě nebál. Maximálně budeš furt zapadat, tak tě potáhnou na kurtě, s čím seš asi ok ::-DDD:
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
thunderace
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 987
Registrován: sob led 02, 2010 8:14 am

Re: www.offroadsafari.cz

Příspěvek od thunderace »

já Martina Bareše neznám osobně, ale co jsem slyšel od zůčastněných- tak ty akce má fajn a asi se každýmu přizpůsobí. Přemýšlel jsem taky o nějakým jeho výletu, poněvadž to mám fakt kousek, jen vždy to vstupný :655:
Ale kdyby jste jeli,rádi se přidáme- já v týhle podkrušnohorský díře po uhlí od Ústí po Chomutov vyrostl a stejně tam rád pořád něco nového objevuji. Jen pocitově mě tahle postindustriální krajina přitahuje nejvíc začátkem podzimu, kontrasty ,barvy ,je to asi i na fotky lepší...
Zima jen padesát odstínu šedi a přes léto naopak vše v zelenym plevelu.
Odpovědět

Zpět na „Cestování“