Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
www.offroadsafari.cz 
Autor Zpráva
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Ahoj, znáte to někdo, stojí to za to? Jde mi hlavně o ten výlet do povrchového dolu, jestli to dám s normálním BH Outbackem na zimákách...

úte črc 19, 2016 7:15 pm
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Který z toho konkrétně myslíš? Krom toho jednoho, kde píšou o lehkém terénu, je to všude s jejich autem... Co se týče dolů, tak 2x jsem byl v povrchových dolech v Mostě, nějak uhelné safari se to jmenovalo, organizovali to přímo ty uhlobaroni (zezačátku to bylo i zadarmo). Tam to taky bylo jejich náklaďákem, nicméně co si vybavuju terén, tak cesty byly vcelku projeté a rovné, takže drhnout spodkem by to nemělo. Nicméně jako problém bych viděl to všudy přítomné bahno. To tam je úplně všude, hnusné tekuté lepivé bahno. Když jsme v tom venku chodili, tak stačilo pár kroků a člověk měl na botách snad 20kg nános toho bahna. A i ty jejich náklaďáky si tam občas někde zahrabaly.

úte črc 19, 2016 8:36 pm
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel

Já ty výletní akce znám z http://www.offroadforum.cz. Inzeruje je tam chlapík s nickem barry32 = Martin, který akce pořádá a průvodcuje. Na dotazy zájemců ohledně auta vždycky odpovídá, že se dá jet s jakýmkoliv SUV. Já to sice moc nesleduji, pro mne je to dost z ruky, ale některé výlety mohou být zajímavé a barry32 se mi jeví, že o té industriální krajině skutečně hodně ví. Buď zkus pročíst a pohledat v jeho tématech na offroadfóru, nebo mu raději přímo zavolej a na Otíka se ho přímo optej.
Jó, ... a taky má nějaké fotky na rajčeti. Pod stejným jménem. Je to asi velký nadšenec.

Forester 2003 - manuál, zvýšený, oplechovaný
Toyota Land Cruiser 95 - r.2001, Ironman 2", šnorchl

úte črc 19, 2016 8:42 pm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Skoro všude píšou, že vlastní auto možné za stejnou cenu jako jejich autem. Je mi jedno s jakou firmou, prostě se projet neobyčejným terénem, aby děti i já měly zážitek. Nemám koberečky, tak to můžu provizorně vyložit silnějším igelitem a pak strávit nějaký čas úklidem, pokud někde zapadnu tak mě holt budou muset vytáhnout, o to větší z toho budou mít děti legraci. Hlavně abych někde něco neutrhnul nebo neprorazil, na parádu to stejně už není.

úte črc 19, 2016 8:44 pm
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Utrhnutí / naražení bych se v těch dolech v Mostě nebál. Maximálně budeš furt zapadat, tak tě potáhnou na kurtě, s čím seš asi ok ::-DDD:

úte črc 19, 2016 9:07 pm
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel

já Martina Bareše neznám osobně, ale co jsem slyšel od zůčastněných- tak ty akce má fajn a asi se každýmu přizpůsobí. Přemýšlel jsem taky o nějakým jeho výletu, poněvadž to mám fakt kousek, jen vždy to vstupný :655:
Ale kdyby jste jeli,rádi se přidáme- já v týhle podkrušnohorský díře po uhlí od Ústí po Chomutov vyrostl a stejně tam rád pořád něco nového objevuji. Jen pocitově mě tahle postindustriální krajina přitahuje nejvíc začátkem podzimu, kontrasty ,barvy ,je to asi i na fotky lepší...
Zima jen padesát odstínu šedi a přes léto naopak vše v zelenym plevelu.

úte črc 26, 2016 3:22 pm
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ]