Transfagarasan

Vše o cestování, expedicích a výletech. Tipy na cesty, záznamy z expedic, deníčky cestovatelů, zážitky z cest. Zkrátka vše na jednom místě.
USbiker
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 468
Registrován: pát dub 15, 2016 9:56 pm
Jméno a příjmení: Radim Vinklárek
Bydliště: Paskov

Re: Transfagarasan

Příspěvek od USbiker »

Jo, ta hřebenovka je super! Já jsem to jel se svým 2001 Outbackem, tenkrát plný kufr a na střeše box a nebyl jsem ještě ani zvednutý, takže to pěkně sedělo. A ano, bylo to tak na hraně. Ani ne tak nahoře na hřebenu, ale ten výjezd nahoru, který byl místy dost vymletý od vody. Ale stálo to za to!

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk
vojtasbus
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1526
Registrován: stř úno 11, 2015 11:11 am
Jméno a příjmení: Vojtěch Myška

Re: Transfagarasan

Příspěvek od vojtasbus »

Když se to z plackorumunska zvrhlo na Off Rumunsko, tak kladu dotaz, co vše byste mi na Rumunsko poradili. Kam do Banátu, nějaké přírodní zajímavosti, opuštěné vojenské objekty a podobné tipy. Jsem pro každou spatnost :)

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
exSubaru Justy '94 (1.2i, 9V, 55kW)
exSubaru Outback '05 (3.0R, 24V, 180kW)

No a teď budu chvíli jezdit Pažoutem
vojtasbus
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1526
Registrován: stř úno 11, 2015 11:11 am
Jméno a příjmení: Vojtěch Myška

Re: Transfagarasan

Příspěvek od vojtasbus »

Okej. Píšu zde ještě jednou. Má někdo z místních nějaké kempovací spoty nebo jakékoliv zajímavosti v pohoří Fagaraš? Nejlíp i nějaké doly a lomy. Jinak naše trasa je Praha - Transalpina - Transfagarashan - Brašov - Covasna - Bran - Bucuresti - Constanca - Bucuresti - Praha. Dle času chceme přidat i deltu Dunaje (Sulina). Takže jestli máte tipy sem s nimi :)

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
exSubaru Justy '94 (1.2i, 9V, 55kW)
exSubaru Outback '05 (3.0R, 24V, 180kW)

No a teď budu chvíli jezdit Pažoutem
USbiker
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 468
Registrován: pát dub 15, 2016 9:56 pm
Jméno a příjmení: Radim Vinklárek
Bydliště: Paskov

Re: Transfagarasan

Příspěvek od USbiker »

vojtasbus píše:Okej. Píšu zde ještě jednou. Má někdo z místních nějaké kempovací spoty nebo jakékoliv zajímavosti v pohoří Fagaraš? Nejlíp i nějaké doly a lomy. Jinak naše trasa je Praha - Transalpina - Transfagarashan - Brašov - Covasna - Bran - Bucuresti - Constanca - Bucuresti - Praha. Dle času chceme přidat i deltu Dunaje (Sulina). Takže jestli máte tipy sem s nimi

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
Ahoj, my jsme jeli defacto stejnou trasu jako máš v plánu ty, jen jsme nenavštěvovali lomy a nebyli jsme v deltě. Ale ohledně kempování není žádný problém. Klidně se můžeš upíchnout tam, kde se ti bude líbit. Já jsem jel se ženou a dvouletým prckem, takže jsme střídali stan/apartment podle potřeby. Obrázek

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk
vojtasbus
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1526
Registrován: stř úno 11, 2015 11:11 am
Jméno a příjmení: Vojtěch Myška

Re: Transfagarasan

Příspěvek od vojtasbus »

Díky. Máme za cíl den venku, den někde.

Odesláno z mého EVOLVEO_StrongPhone_Q8_LTE pomocí Tapatalk
exSubaru Justy '94 (1.2i, 9V, 55kW)
exSubaru Outback '05 (3.0R, 24V, 180kW)

No a teď budu chvíli jezdit Pažoutem
Odpovědět

Zpět na „Cestování“