Travellerův cestovatelský zápisníček

Vše o cestování, expedicích a výletech. Tipy na cesty, záznamy z expedic, deníčky cestovatelů, zážitky z cest. Zkrátka vše na jednom místě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Travellerův cestovatelský zápisníček

Příspěvek od Traveller »

Ahoj všem
koukám, fotky už jsou na světě, takže je doplním o krátké povídání. Nebude to další kapitola zápisníčku, protože to nesplňuje moje interní pravidlo číslo 1..., pouze výlety nad 1.000km. ::-DDD: ::-DDD: ::-DDD:
Celé to původně začalo jako poslední putování za sněhem než přezuju na AT pneumatiky. Vyrazili jsme v sobotu ráno směrem na Kysuce a do přilehlého okolí, protože jsme si mysleli, že by tam ještě nějaká vločka mohla být. :845: Vzali jsme to na Bystřici p.Hostýnem a na Vsetín a pak směrem na Kohútku. No ale když jsme vyjeli nahoru, tak jsme zjistili, že co se týká sněhu, tak to moc nedopadne. Vlastně kromě sjezdovek prakticky nikde nic. Takže jsme sjeli na slovenské straně dolů a říkali si co by se dalo nebo nedalo podniknout. No a když jsme tak koukali do mapy, tak nás napadlo, že nejen sněhem živ je subarista ::-DDD: ::-DDD: , když trochu zparafrázuji známé přísloví. ::-DDD:
Určitě víte, jak to tam v těch kopcích vypadá. Zespodu jedete nahoru až dojedete někam na konec cesty do nějaké vesnice a pak zase musíte jet těch 20-30km zpátky dolů do nějakého vedlejšího údolí. A tu nás napadlo, že bychom právě měli omezit tu "mezipauzu" 30km dolů a pak zase 30km nahoru a napadlo nás, proč to nezkusit projet z jedné silnice na druhou přímo. ::-DD: ::-DD:
Dali jsme si pozor, abychom se nepotulovali v CHKO Kysuce, protože tam by z toho asi nebyli moc nadšený. :845: Ale o kousek níže už jsme našli vhodný prostor..., mezi obcemi Mostište a Klieština. Krásná kopcovitá krajina s odpovídajícím terénem pro schopnosti moje i auta. :655: ::-DD: Když jsme se ptali jednoho domorodce, který tam cosi kutal s bagrem, na správnou cestu, tak se podíval na auto a řekl, že tam neprojedou jiné stroje než je toto a tím diskuze skončila. Takže tímto pánovi dodatečně sděluji, že jsme projeli. :657: ::-DD: ::-DD:
Nejdřív to začalo špatně vybranou cestou, na jejímž konci byla menší bažina, do které jsem se po projetí prvních pár set metrů raději nepouštěl a dobře jsem udělal. :850: Takže kousek zpátky a jiná cesta na konec vesnice, kde už to bylo oněco lepší. Dlouhé popisování nemá cenu..., stačí se podívat na fotky. :811: Terén docela náročný, protože se jednalo o podmáčená pole a louky a bahnité cesty. Ale na základě dřívějších zkušeností jsme došli k závěru, že by to mělo být sjízdné, i když v některých místech s určitými obtížemi, jak jsme později zjistili. ::-DD: Hlavně jsem zjistil, že zimáky, které mám na autě, vůbec, ale vůbec nedrží ve směru do strany. Bokem po svahu se sklonem okolo 15 stupňu bylo opravdu dobrodružství, které snad už raději nehodlám opakovat. ::-DD: Ale jinak to bylo celkem v pohodě a když se jelo přímo do svahu tak nebyl problém a všude jsme se vyhrabali..., a občas opravdu vyhrabali. ::-DD: :657: :657: :subaru:
Na celkových fotkách jsme to vzali tam a zpátky z kopce do kopce na druhé straně. Pár kilásků celkem slušným terénem, který byl místy opravdu hodně podmáčený a blátivý..., bahno lítalo až na střechu. :845: Jako největší potíž se nakonec ukázalo sjetí do vesnice na konci našeho dobrodružství. Jako sjízdná se ukázala jediná cesta, takže jsem se na ni směle vydal v domění, že když je to z kopce, tak nemůže být žádný problém. ::-DDD: Jen jsem se snažil dbát na pravidlo, že všechno co se jede dolů by měl být člověk schopný vyjet i zpátky nahoru. :850: Prvních pár set metrů se mi ho povedlo celkem dodržet až do okamžiku, kdy to začalo jít opravdu prudce dolů a po blátivém podkladu..., no ale hlavně se nebylo kde otočit. Tak sem raději zastavil v místě o kterém jsem si myslel, že odtamtud budu jakž takž schopen vycouvat těch pár set metrů zpátky nahoru..., i když moc jistý jsem si tím nebyl. :655: :655: ::-DD: No a vydal jsem se pěšky na obhlídku terénu směrem dolů za zatáčky. Cestou jsem olámal pár největších větví, abych nepoškodil Forýskovi už ne moc naleštěný kabátek ::-DD: ::-DD: a nakonec se ukázalo, že s nejvyšší opatrností to bude sjízdné. Jen to nenechat rozjet, protože by to pak na tom povrchu nikdo neušlajfoval. :wink: a pomaloučku krokem tradá dolů. Naštěstí to všechno dobře dopadlo. No vlastně to se štěstím nemělo nic společného. Bylo to jen o zralé úvaze co ještě jo a co už ne a když tak se vrátit. Přece nebudu riskovat poškození auta, ne. :713: :713: :713: Dolů do vesnice jsme tedy více méně v pohodě dojeli, za nechápavého přihlížení domorodců a toho jak auto vypadalo, a pak už jen zpáteční cesta přes Bytču a Makov domů. Serpentýnama k Makovu ještě drobná naháněčka se Santaféčkem ::-DD: ::-DD: ::-DD: do předjíždění jsem se raději, vzhledem k nepřehlednosti nepouštěl..., ale jestli si myslel, že mi ujede, tak neujel a v zatáčkách jsem musel hodně brzdit, abych se mu nepodíval do kufru. ::-DDD: ::-DDD: Naháněčka skončila přesně při přejíždění státní hranice, kde jsem na silnici nalezl drobný potůček stékající ze stráňky, na kterém jsem se rozhodl alespoň z nejhoršího opláchnout spodek auta a hlavně podběhy. Koukali na mě jak na cvoka, když jsem jel 200m tam a zase zpátky..., to celé asi 5 krát. ::-DDD: ::-DDD: ::-DDD:
No při návratu jsem ještě zainvestoval 40Kč do wapky na benzínce a po najetí 500km rovných jsem uklidil Forýska se spotřebou 7,4l/100km zpátky do garáže. Když už o tom mluvím, tak před offroaděním jsem měl spotřebu 6,8 a po skončení 7,6..., takže celkem v pohodě a ani to moc nenaskákalo nahoru. :811: :845: :845:
Tak se mějte Bando Subarácká :subaru: :love:
PS: A ještě jsem znovu "plácnu" ten odkaz, ať je to hezky pohromadě s povídáním. :850:
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 881&type=1
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Travellerův cestovatelský zápisníček

Příspěvek od Traveller »

Ahoj všem
Dlouho jsem nepřispěl do zápisníčku, tak to musím trochu dohnat. Nic dlouhého se neodehrálo, ale to neznamená, že necestujeme. :845: :845: Takže sem hodím pár galerií vodních ploch z posledních 3 - 4 týdnů. Třeba to pro někoho bude inspirativní a rozhodne se prozkoumat lokality blíže. Je to všechno co by kamenem dohodil a zbytek v Subaru dojel. ::-DD: ::-DD:
1. Rákoczyho most kousek od Bad Muskau (asi 100-150km severně od Liberce)
http://photography-videocreation.rajce. ... rucke_.../
Zámek v Bad Muskau také stojí za to..., tam jsme byli v lednu :845:
http://photography-videocreation.rajce. ... uskau_.../
2. Jezero Arbersee a přehrada Frauenau na německé straně Šumavy
http://photography-videocreation.rajce. ... ersee_.../
http://photography-videocreation.rajce. ... uenau_.../
3. Hráz vodní nádrže Šance na Moravě.
http://photography-videocreation.rajce. ... Sance_.../
Pak, o kus dál hned za hranicí, jsme objevili krásnou cestu přímo z Makova až pod Velký Javorník (nový asfalt až k hotelu Javorník..., jen je to tam hodně úzké) a dál přímé pokračování zpět do ČR do Velkých Karlovic. Už se těším, jak to tam bude vypadat v zimě. :850: Sice tam psali něco o řetězech při souvislé sněhové vrstvě, ale... :845: :845: :845:
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
kiti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3387
Registrován: pát kvě 18, 2012 7:12 pm
Jméno a příjmení: Květoš
Bydliště: Brno-venkov

Re: Travellerův cestovatelský zápisníček

Příspěvek od kiti »

Jirko

nádherný výlety.
Forester 2,5 XT 2010 manuál
Uživatelský avatar
Montgomery
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 166
Registrován: úte zář 02, 2014 11:40 am
Jméno a příjmení: Stanislav M. P. Hlavenský
Bydliště: Hlavná, na konci světa
Kontaktovat uživatele:

Re: Travellerův cestovatelský zápisníček

Příspěvek od Montgomery »

No a já přidám ještě jeden odkaz na fotografie, a sice Zámek Bad Muskau, který jsme jeli v ten samý den jako Rakotzyho Most, neboť tyto lokality jsou od sebe vzdáleny skutečně jen kousek :850: :850: :850:

http://photography-videocreation.rajce. ... uskau_.../
BMW 735 i - prodáno
Škoda Felicia Combi (tuning) - prodáno
Škoda Octávia 1,6 i (tuning) - prodáno
Citroen Xantia 1,9 TDi - prodáno
HS 2000 GT Sport - ukončeno
Subaru Legasy I - ukončeno
HS 2000 EF Limousine - současnost
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Travellerův cestovatelský zápisníček

Příspěvek od Traveller »

Dosavadní obsah zápisníčku:
1. kapitola: Výlet na Semmering
2. kapitola: Cestování s Pulečankou okolo Liberce
3. kapitola: Zámek Bor u Tachova a hrad Kašperk
4. kapitola: Rabenau, barokní zahrada Grosssedlitz
5. kapitola: Švýcarsko (Oberalppass, Furkapass, přehrada Grande Dixence)
6. kapitola: Itálie (Stelvio, Bormio, Lago di Cancano, Livigno)
7. kapitola: zimní Německo (Bad Tolz, Kochelsee, Walchensee, Silvenstein-Stausee, Tegernsee)

8. a zatím poslední kapitola: jarní Německo (Berchtesgaden..., tedy spíš přilehlé okolí - Rossfeld Hochalpenstrasse, Hintersee)

Dlouho jsem se s vámi nepodělil o cestovatelské zážitky, tak zase nastal čas to trochu dohnat. Těší mě, že se z mého cestovatelského zápisníčku stalo jedno z dost čtených vláken :657: a doufám, že někdo z vás i načerpal nějakou inspiraci k výletům. To je hlavní důvod, proč to všechno píšu. :850: Samozřejmě hned poté co přeskočím hlavní důvod, který je mnohem přízemnější..., trochu se pochlubit. :845:
Jak můžete číst v nadpisu, tak tentokrát to nebylo nic extra dlouhého..., s 1.000km kritériem pro regulérní zápis do zápisníčku to bylo hodně nahnuté. Ale povedlo se, takže ochuzeni nebudete. A i kdyby se nepovedlo, tak bych ty kilometry nějak sešvindloval a napsal to sem stejně. ::-DDD:

Takže tentokrát nás cesty zavedly do blízkého okolí Berchtesgadenu, kousek pod Salzburgem, jak jistě všichni víte. Dlouho jsme se tam chtěli podívat a posledně to uteklo jen kvůli počasí. Takže tentokrát to už vyšlo. Tato kapitola je vyjímečná tím, že kromě krátkého (pár kilásků kvůli zjednodušení) přejezdu jsme nejeli ani kilometr po dálnici. Však to celé taky trvalo, i když kilometrický proběh nebyl zas tak velký.

Vyrazili jsme ve 03:30 ráno směrem na Havlbrod a přes Písek a Strakonice na hraniční přechod Strážný. Jelikož jsme vyrazili zavčasu, tak cesta celkem odsýpala. Provoz prakticky nulový, jen spousta srnek se pokoušela stopovat, :845: takže jsem místy musel zvolnit až skoro zastavit, aby se některá z nich neposadila k nám do auta. Ale nakonec se zadařilo a po přejetí hranice jsme klesali dolů do Passau, krásného to města na Dunaji. Ten kilometr či dva jízdy po nábřeží celkem stojí za to a považuji Passau za jedno z nejkrásnějších měst. Kdo neměl tu čest, měl by se tam určitě podívat. :850:
Z Passau následoval přeskok do Rakouska a pak podél řeky Inn a následně podél řeky Salzach po okreskách až do Salzburgu. Celkem příjemná cesta, jen trochu moc zdržovačů. Horší to pak bylo v Salzburgu samotném, kde jsme strávili minimálně půlhodinu v zácpách a to jsme se pohybovali jen po předměstích. Honem pryč odtamtud.

Takže nejkratší možnou cestou směr Berchtesgaden. Prohlídka města či Hitlerova Orlího hnízda opravdu nebyla naším cílem, i když jsme ho dírami v mracích na jednom z vrcholků zahlédli a snad je zvěčněné i na některé fotografii. Ano, jak správně tušíte, počasí nebylo zrovna ideální, diplomaticky řečeno. ::-DD: Vlastně sem tam pršelo a pamoramata Alp se zrovna moc nekonala. Ale s tím jsme počítali, protože předpověď nebyla kdo ví jaká. Takže jsme to zase jednou vzali trochu víc jako putování za řidičskými zážitky, což se celkem naplnilo mírou vrchovatou. Prostě jsme to všechno v okolí Berchtesgadenu projeli křížem krážem.
Zvlášť bych vypíchl Rossfeld Hochalpenstrasse. Není moc míst, kde se na pár kilometrech dostanete do výšky 1.600m.n.m. A když říkám na pár kilometrech, tak myslím opravdu na pár kilometrech. Je to sice za Eura..., konkrétně 5Eur za auto včetně řidiče a 2Eur za pasažéra. Takže zase takové drama to nebylo. Takže když budete mít kliku a dostanete se tam za krásného počasí, tak panoramata budou nádherná. :850: Já to bohužel vím jen z prospektů, které jsou součástí vstupního lístku. Moc bych za to nedal, že cena těch prospektů byla vyšší než cena samotného přejezdu okružní trasou. ::-DD: My jsme jen nadělali pár fotek z nejvyššího místa, kde je i cca 700m dlouhý vycházkový okruh pro turisty. Občas bylo dírou v mracích vidět údolí. Alespoň jsme se nahoře trochu naobědvali. Za těch 7Eur to byla jedna z těch dražších domácích sekaných. ::-DDD:
Další věc která stojí za vypíchnutí byla návštěva jezera Hintersee. Mám pocit, že kdybych si natočil vodu doma z kohoutku (a to jsme tu ještě celkem nedávno měli v řádu kojeneckou), tak takhle průzračná by asi nebyla. ::-DDD: Fakt paráda. Jezero se dá celé objet a dál pokračovat úzkou silnicí do vyšších sfér. Místy se po ní opravdu vyplatilo jet přikázaných 30km/h. Šířka na jedno auto a zatáčky krajně nepřehledné. Rozhodně to stojí za návštěvu, pokud se budete pohybovat někde v okolí. No a pak jsou kousek opodál ještě nějaká jezera, resp. přehrada. Ale to už jsme neabsolvovali.

V přiložených galeriích najdete nějaký ten fotografický materiál, což s přihlédnutím k počasí nebyl od bráchy špatný výkon. Taky tam určitě najdete jedny z nejnádhernějších serpentýn, které jsem kdy absolvoval. :drive: Chyběla jim jen délka jakou má např. výjezd na Stelvio, ale jinak to byla fakt paráda. Já sice plackařům obvykle jejich stroje nezávidím, ale v tomhle případě bych si dovedl představit absolvování těch serpentýn v nějakém tom STI nebo jak tomu říkáte. ::-DDD: ::-DDD: ::-DDD:

Každopádně, hodiny pokročily a nastal čas po cca 6hod kroužení okolo Berchtesgadenu na návrat domů. Více méně stejnou cestou, jen jsme si to v jednom místě trochu urychlili po Německu krátkým dálničním úsekem a silnicí I.třídy. Počasí se nám za tento řidičský „podvod“ odvděčilo menší průtrží při přejezdu Šumavy ::-DD: , opět přes Strážný. Ale přežili jsme ve zdraví. Jen jsme cestou přes Vysočinu museli opravdu opatrně, protože stopujících srnek, které se nebály ani stoupnutí doprostřed silnice, podezřele přibylo. :655: :670:

Takže na závěr zase trocha statistiky:
Odjezd: 10.5. v 03:30 z České Třebové
Příjezd: okolo 24:00 téhož dne tamtéž
Najeto: celkem 1.080km
Spotřeba: 6,8l/100km (vzhledem ke zdolanému převýšení to celkem jde) :850: :supeer:

Teď ještě galerie:
http://photography-videocreation.rajce. ... h_Alp_.../
http://photography-videocreation.rajce. ... rasse_.../
http://photography-videocreation.rajce. ... ersee_.../
http://photography-videocreation.rajce. ... h_Alp_.../
Přílohy
DSC_2308.jpg
DSC_2310.jpg
DSC_2330.jpg
DSC_2393.jpg
DSC_2399.jpg
DSC_2442.jpg
DSC_2485.jpg
DSC_2486.jpg
DSC_2491.jpg
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
Subaru70
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4010
Registrován: pát led 31, 2014 10:58 am
Bydliště: Praha

Re: Travellerův cestovatelský zápisníček

Příspěvek od Subaru70 »

..moc hezký, šikula ! :supeer:
SUBARU Forester 2,0i Comfort MY16 (SJ) Spotřeba - 8,4l
Subaru Forester 2.0D Comfort MY13 Prodáno
Subaru Forester 2,0D MY11 Prodáno
Citroen C4 Grand Picasso 1,8i
gazi
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 174
Registrován: stř úno 25, 2015 10:17 pm

Re: Travellerův cestovatelský zápisníček

Příspěvek od gazi »

Musím Travellerovi udělit pochvalu a příležitostně i před nastartovaným Foresterem ::-DDD: :supeer: Čtení je inspirativní, což můžu osobně potvrdit :850: a fotky krásné. Skoro by se chtělo říct "zemský ráj to na pohled", kdyby to nebylo u sousedů ::-DDD:
Jenom ta je ho utkvělá představa o ujetí 1000km mi nedá spát. :idea: Zejména s ohledem na to, do kterých destinací jezdí. :655: Připomíná mi to jistého Göringa, který ve čtyřicátých letech 20 st. vyhlásil projekt 3x1000. Tedy projekt stíhačky, která by rychlostí 1000kmh na vzdálenost 1000km dopravila bombu o hmotnosti 1000kg. A tak vznikl proudový letoun Me 262 Schwalbe. Což Traveller jistě ví. A právě proto jsou mi ty jeho vzdálenosti podezřelé. Co bude následovat? :?: :!: To ví jen on sám.
::-DDD: ::-DDD: ::-DDD: ::-DDD:
Subaru Outback 2.0D, r.v. 2011 MY2012
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5404
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: Travellerův cestovatelský zápisníček

Příspěvek od Kolben »

Gazi: :supeer:
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Travellerův cestovatelský zápisníček

Příspěvek od VDC »

:-)))

Odesláno z mého ASUS Transformer Pad TF300TG pomocí Tapatalk
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Travellerův cestovatelský zápisníček

Příspěvek od Traveller »

No?!? :655: Nevím co bude následovat?!? :655: Protože se o stíhačky celkem dost zajímám, tak taky vím jak to s tím Me262 dopadlo. Celé se to na rok či dva zašprclo a místo aby měli kvalitní a opravdu nadčasovou stíhačku srovnatelnou,resp. převyšující spojenecké, tak se cca 2 roky věnovali pokusům o předělávání na bombardér a tím došlo k většímu stíhacímu nasazení až hodně pozdě ke konci války.
No a tak nevím jak to s tím mým Forýskem bude..., jestli se to taky zašprcne na dva roky. ::-DD: Ale to by v tom byl ďas abychom z toho ve spolupráci s hochy z AWD nakonec neudělali auto. ::-DDD: ::-DDD: ::-DDD: Jen to chce pár "drobností" povyměňovat... :811: ::-DD:
No ale jak vidíte, tak nějaký ten kilásek to ještě ujede. ::-DDD: I když mám pocit, že se to klepání zhoršuje s každým najetým kilometrem. :655: Po neděli, až mi budou měnit nějaká ta ložiska, se budu muset zase zmínit. Oni si chtějí nahrát to klepání a vůli v řízení aby to mohli poslat na import kvůli schválení záruční opravy, protože to stojí celkem ranec. Ale moc bych za to nedal, že tak klepe i něco jiného, tak když už se budou u těch kol apod. pohybovat, tak by mohli zapáčit pajcrem a zkusit vůle na čepech a tak. Vždyť jsem říkal, že z toho plně funkční auto nakonec jednou uděláme. ::-DDD: ::-DDD: ::-DDD:
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
gazi
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 174
Registrován: stř úno 25, 2015 10:17 pm

Re: Travellerův cestovatelský zápisníček

Příspěvek od gazi »

Aby v AWD nezjistili, že přéčinó byla vadná elektronka E13 z podniko Katoda Olomóc :-D
Tož teda hodně štěstí s tym pertinaxem :-D
Subaru Outback 2.0D, r.v. 2011 MY2012
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Travellerův cestovatelský zápisníček

Příspěvek od Traveller »

A nepřivezli mu tenkrát na důkaz omluvy nové auto??? To bych možná i bral. :850: ::-DD:
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
gazi
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 174
Registrován: stř úno 25, 2015 10:17 pm

Re: Travellerův cestovatelský zápisníček

Příspěvek od gazi »

To je pravda. Ale on ho utopil. Z něj si příklad neber :-))
Subaru Outback 2.0D, r.v. 2011 MY2012
Uživatelský avatar
kiti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3387
Registrován: pát kvě 18, 2012 7:12 pm
Jméno a příjmení: Květoš
Bydliště: Brno-venkov

Re: Travellerův cestovatelský zápisníček

Příspěvek od kiti »

Utopil? Ne ne ne jen jej myl v rybníku. To se tenkrát na ekologii tolik nehledělo :supeer:
Forester 2,5 XT 2010 manuál
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Travellerův cestovatelský zápisníček

Příspěvek od Traveller »

Dlouho jsem nic nenapsal a ani teď to nebude jiné. ::-DD: Ale přesto přidávám alespoň pár inspirativních fotek z minulých dvou týdnů. Léto se blíží, tak můžete něco z toho navštívit. Obzvlášť ta horská úzkorozchodka v Rakousku stála za to a je to celkem kousek od nás. Určitě je tam i spousta možností turistiky a cykloturistiky po okolí. :850: No a co se týká poježdění autem, tak to taky nebylo špatné. :845: :845: Spousta zatáček a silnice více méně kvalitní. :826:
http://photography-videocreation.rajce. ... znice_.../
http://photography-videocreation.rajce. ... Lipne_.../
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Odpovědět

Zpět na „Cestování“