Zážitky z cest

Vše o cestování, expedicích a výletech. Tipy na cesty, záznamy z expedic, deníčky cestovatelů, zážitky z cest. Zkrátka vše na jednom místě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
milosv
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1019
Registrován: pon kvě 04, 2015 11:03 pm
Jméno a příjmení: Miloslav Všetička
Bydliště: Syrovice

Re: Zážitky z cest

Příspěvek od milosv »

Fotek i videí velká hromada, teď najít čas to zpracovat.
Proč již Jávu znovu ne? Moc lidí jak správně poznamenal Dundee. A navíc téměř neexistují silnice ale jen ulice (téměř vše zastavěné, maximálně odělávaná pole). Klasický asijský binec všude. Turisticky zajímavá místa - sopka Bromo, Chrám Borobudur - klasické pasti na turisty.
Informaci jsem jen tak nahodil, v případě zájmu mohu postupně doplňovat foto i informace.
Pneuservis s benzinkou:
DSC01161.JPG
Forester SJ 2.0i Comfort CVT ES 2018
Forester SH 2,0 XS Comfort LPG 2009
ex Forester SG 2,0 X Trend LPG 2003
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2389
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Zážitky z cest

Příspěvek od newli »

alman píše:Poprvé jsem ve Švýcarsku, v Basileji, na služební cestě. Ono se to asi ví, ale pro mě jako pro skrblíka jsou tu naprosto šílené ceny. Obědové menu je tu tak za 400 Kč, ale spíše více. A to prý je Zurych, ale hlavně Ženeva, ještě dražší.

Subárka tu nějaká jsou, i když méně než jsem čekal. Aspoň že před kanclem parkuje Giulie Quadrofoglio, tak je na co koukat.
je tomu tak 5 let, co jsem stravil v Bazileji 5 nebo 6 dni. Tehdy tam bylo subaru dopcela dosrt (ja se tedy pohyboval venku, nejen v okoli Bazileje, tak jsem potkal aut vic nez dost). Ceny holt svycarske (vsichni nesvycari jezdi nakupovat do nemecka), ale zase nezapomenu na tu zeleninu a ovoce v mistnim supermarketu. Toho se tady asi nikdy nedockame :-(
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
Odpovědět

Zpět na „Cestování“