P: Horské kolo Vitus Sentier VRS

Inzerce všeho, co nespadá do předchozích kategorií.
Odpovědět
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5217
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

P: Horské kolo Vitus Sentier VRS

Příspěvek od draconis »

Myslel jsem, že si ho nechám už napořád, protože mě neskutečně baví a hardtaila chci mít stále. A časem k tomu jen přidat celopéro... Ale přišla nabídka, která se neodmítá a je třeba reagovat rychle... Tudíž nabízím k prodeji :-)
81495440_10215146158878918_1614830449719246848_o.jpg
Vitus Sentier VRS model 2017 (kupováno r. 2018), rám vel. XL, 27.5"

Základní údaje stock verze zde:
http://vitusbikes.com/products/sentier-vrs-2017/

Oproti sérii navíc:
  • teleskopická sedlovka BrandX Ascend 150mm (PC 3600 Kč, původní sedlovku mám k dispozici)
  • relativně nový zadní plášť Maxxis Agressor
  • platformové pedály Sixpack (PC 1500 Kč)
  • nové brzdové páčky Shimano BL-M7100 (PC 1400 Kč)
  • nové řazení Shimano XT SL-M8000 (PC 1000 Kč, původní mám k dispozici)
  • nová zadní kazeta 11-46z Sunrace (PC 1500 Kč, původní Shimano 11-42z mám k dispozici)
  • aktuálně nový řetěz KMC, nové destičky G04S vpředu i vzadu, brzdy doplněné a odvzdušněné, cca před měsícem nové lanko a bowdeny k přehazce
Tolik co mě takhle z hlavy napadá, rockring Fouriers bych si radši sundal a nechal, ale záleží na domluvě. Kolo je v super stavu, vše funguje jak má, bylo o něj pečováno s láskou ^_~|^_^ Jen sednout a jezdit.

Aktuální fotky viz příspěvek zde, další mohu případně nafotit. K prohlédnutí a projetí v ČB.

Klidně volejte na tel. v profilu.
Naposledy upravil(a) draconis dne úte led 21, 2020 12:42 pm, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
MichalSK
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 284
Registrován: čtv pro 22, 2016 9:37 am
Jméno a příjmení: Michal Skalicky
Bydliště: Praha

Re: P: Horské kolo Vitus Sentier VRS

Příspěvek od MichalSK »

Mas predstavu o cene pls?
Subaru Tribeca B9, MY2007 - porad H6
Subaru Outback 3.0 H6 MY2004 - dalsi ex H6
Subaru Outback 3.0 H6 MY2004 - ex, chudak trefeny na krizovatce

SK neni Slovensko :-)
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5217
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: P: Horské kolo Vitus Sentier VRS

Příspěvek od draconis »

Viděl bych to na cca 22 000 Kč, při rychlé domluvě bych slevil na 21 000 kč, pokud vše zůstane jak to leží a běží. Jinak mohu jít o něco málo níž, ale třeba bez teleskopu atd.

Ve stávajícím stavu níž nepůjdu, to si ho radši nechám. Ty zmiňované věci jsou na něm chvilku, prakticky nové a celkově vyšly na dalších cca 9 000 Kč. Nové stálo (mimo občasné akce) na CRC a Wiggle tuším 1200 GBP a to kolo nemá v dané cenové kategorii prakticky slabší místo - snad jedině vidlice, která ale vzhledem k ceně chodí v pohodě (jasně že třeba s Pike by to bylo veselejší, ale jen ta už stojí 15 000 Kč :-)). Ráfky se dnes už osazují taky většinou o maličko širší, ale jsou to drobnosti a jiné věcí na kole to hravě vyváží.

Zadní plášť Agressor je na kole někdy asi od dubna a vzhledem k časovým možnostem jsem byl loni jezdit celkově tak 20x... :-) Páčky, řazení, kazeta a řetěz jsou na kole cca 2 měsíce.
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5217
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: P: Horské kolo Vitus Sentier VRS

Příspěvek od draconis »

Nicméně ten kýžený skvost už mi bohužel utekl, takže teď už akutně neprodávám a nespěchám. Dokud se zase neobjeví něco zajímavého, pak to můžeme spustit... Kolo bude min. měsíc stát, za týden jdu na operaci s nohou, takže bude čas sedět u netu a sledovat situaci. Kdybys měl tedy zájem, můžeme to pak zkusit nějak sesynchronizovat... B-)

Nebo můžeme domluvit výměnu s doplatkem z mojí strany. Ale mám zájem jen o něco ve stylu Vitus Escarpe (VRS nebo VRX), Vitus Sommet, Canyon Neuron a kousnu ještě pár dalších (např. Nukeproof, Commencal) spíše mimo mainstream produkci se stářím 1-2 roky... :-)
Uživatelský avatar
MichalSK
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 284
Registrován: čtv pro 22, 2016 9:37 am
Jméno a příjmení: Michal Skalicky
Bydliště: Praha

Re: P: Horské kolo Vitus Sentier VRS

Příspěvek od MichalSK »

Diky za info, situace se rychle zmenila :-)

Drzim palec at se podari operace a pote se klido ozvi. Budu rad.
Necham si to take projit hlavou a pak bych se pripadne prijel i podivat a domluvili bychom se (*_^) |,,,,
Subaru Tribeca B9, MY2007 - porad H6
Subaru Outback 3.0 H6 MY2004 - dalsi ex H6
Subaru Outback 3.0 H6 MY2004 - ex, chudak trefeny na krizovatce

SK neni Slovensko :-)
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5217
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: P: Horské kolo Vitus Sentier VRS

Příspěvek od draconis »

No bylo docela zřejmé, že to bude rychle pryč... Tak ono taky s tím osazením a za ty prachy... Holt smůla no.
kmyg15nwfenjt1jcuq0fw4pxp2sxt8bwpbm215so.jpg
Aspoň máme víc času zapřemýšlet, ještě se rýsuje něco dalšího... :-)
Uživatelský avatar
MichalSK
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 284
Registrován: čtv pro 22, 2016 9:37 am
Jméno a příjmení: Michal Skalicky
Bydliště: Praha

Re: P: Horské kolo Vitus Sentier VRS

Příspěvek od MichalSK »

Slusnej bajk (*_^) |,,,, Skoda, vyjde neco priste.
Subaru Tribeca B9, MY2007 - porad H6
Subaru Outback 3.0 H6 MY2004 - dalsi ex H6
Subaru Outback 3.0 H6 MY2004 - ex, chudak trefeny na krizovatce

SK neni Slovensko :-)
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5217
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: P: Horské kolo Vitus Sentier VRS

Příspěvek od draconis »

Respektive neustále sonduju a jakmile se něco objeví, musím rychle rozhodovat. Takže jestli máš zájem, dám vědět a můžeme to spustit, až budu mít náhradu... :-)

Jediné co bude třeba udělat tak asi přehodit brzdy - jezdím vpravo přední, vlevo zadní. Nicméně olivky a trny mám, cajky taky. Takže s odvzdušněním akce na cca půl hodinky. Jinak do Prahy sem tam jezdíme služebně (většinou tedy kolega), ale snadno se to hodí do dodávky, kdybys na to chtěl mrknout někde v hlavním městě. Ale brzdy přehodím až potom, když budeš rozhodnutý (nebo bys musel sám) :-)

U mě to prostě souvisí s tím, že když se něco zajímavého (jako např. ten Escarpe) objeví, musím rozhodovat rychle a vědět, že se tohle prodá. Jak jsem psal, nejradši bych si nechal oboje, ale nechci, aby děti musely chodit v zimě v sandálech... B-)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“