Koupím plyšáky

Inzerce všeho, co nespadá do předchozích kategorií.
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10646
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Koupím plyšáky

Příspěvek od Mira »

Pro doplnění vzácných artefaktů koupím tyto plyšové hračky : ALFa, VLKa z Nu, pogodi - nejlépe v růžových trenýrkách- není podmínkou, ale úplně super by byl i s plyšovým cigárem. Toho zajíce netřeba, máme Boba s Bobkem, ale nebyl by špatnej klobouk kouzelníka Pokustóna. A nakonec sháním Iáčka z Medvídka Pú. Tygříka máme, oslíka ne. Na velilkosti nezáleží, klidně i malinký, např. jako přívěsek ale nesmí to být nějaký vypelichanci. Já jsem měl právě takovýho malýho plyšovýho oslíka, našel jsem ho na nějaké ČS na dálnici, chudák tam ležel na asfaltu, mokrej, špinavej, tak jsem se o něj postaral i k veterináři vzal, pak jezdil se mnou dodávkou, pak imprezou, ale když jsem ji prodával, někam jsem ho odložil a už nenašel. Dodnes se mi stýská, byl to skvělej parťák na cesty a hlavně se na něj všechno dalo svíst. Takže oslíky beru i tři.
A ještě Pata Mata, ale ty ne v plyši. Děkuji i za tipy, třeba Alfů je dost, ale všichni ve státech.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
SCOOTER
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2999
Registrován: ned úno 14, 2010 9:45 pm
Jméno a příjmení: Miloš Tůma
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím plyšáky

Příspěvek od SCOOTER »

Ty wee na co si se to dál Míro???...to čumim.
Legacy 2.0R 121kw MT. MY2007 ...mazel
Forester S Turbo 2.0i 130kw. MY 2002-Radost
Legacy com.III 2.0i 92kw. MY2002
Outback 2.5i 121kw MT,MY2005
Outback H6 3.0i 154kw. MY2003-Luxus
Legacy 2.5i 115kw. MY1999
Subaru Impreza GT 155kw. MY1996-Legenda
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10646
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Koupím plyšáky

Příspěvek od Mira »

Ale kámoš si pořídil k 49. narozkám synka, za chvíli mu budou 2 roky, tak ho rozmazlujem, ale ještě tím naším dnes už retro stylem. Nechce z něj žádnýho "mimoně". A je fakt, že teď vede Vlk i nad krtečkem a Bobem s Bobkem. Žádný Teletubýs mu nesmí do baráku. A doufám, že nám ho "pučí" na Jožkoland. Není nad výlet s taťkou a chůvou. Zatim nám to spolu funguje, nikdy nám nezazlobil, to dělá jen s mámou a jejíma kámoškama. Holt ženský, no.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
SCOOTER
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2999
Registrován: ned úno 14, 2010 9:45 pm
Jméno a příjmení: Miloš Tůma
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím plyšáky

Příspěvek od SCOOTER »

jo tak...super retro.
Legacy 2.0R 121kw MT. MY2007 ...mazel
Forester S Turbo 2.0i 130kw. MY 2002-Radost
Legacy com.III 2.0i 92kw. MY2002
Outback 2.5i 121kw MT,MY2005
Outback H6 3.0i 154kw. MY2003-Luxus
Legacy 2.5i 115kw. MY1999
Subaru Impreza GT 155kw. MY1996-Legenda
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49152
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím plyšáky

Příspěvek od VDC »

To jsem zvědavej, jak dlouho vám to retro vydrží. Až bude chtít tablet nebo mobil, tak mu kámoš předhodí ruskou digitální hru Jen počkej zajíci ? :-DDD
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10646
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Koupím plyšáky

Příspěvek od Mira »

No to asi těžko :-D , mobily musíme hlídat, nechat ho na stole znamená, že se vám tam zobrazuje něco co tam předtím nikdy nebylo a už nebude, protože to dokážou jen děcka. Na tabletu si v autě už sám vybírá a sleduje pohádky. Nechat mu v ruce dálkový ovladač je peklo, jednou za mnou byli na návštěvě v nemocnici a za chvilku už nehrála televize a nemohli jsme přijít na to, jak to znovu zapnout. Nakonec jsme všechno povytahovali ze zásuvek i baterky z ovladačů a teprve potom se to rozjelo. Protože na jednom tom ovladači bylo jedno takový malilinkatý tlačítko z boku, který skoro nebylo vidět, ale on to dokázal těma malinkatejma prstíkama zmáčknout, já si na to musel půjčit pinzetu. Pak taky kamoška nechala chvilku bez dozoru NTB. Když k němu přišla, byl zablokovanej a pomohl až kamoš, což je takovej skoro hacker, co ho dokázal znovu uvést do chodu. Takže naprosto normální dítě dnešní doby, to jen my jsme takový polena. Jeho mamka a kamošova manželka je normální, on je kamarád vyčuranej a vzal si ženu o 20 let mladší. (*_^) |,,,,
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49152
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím plyšáky

Příspěvek od VDC »

Tak to jo..... :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
mata
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 814
Registrován: úte zář 25, 2012 11:59 pm
Jméno a příjmení: Martin Štenc
Bydliště: Sezimovo Ústí

Re: Koupím plyšáky

Příspěvek od mata »

Čau Míro, po přečtení úvodního příspěvku mi docela zatrnulo. Jsem si říkal: chudák malá. :-DDD
Subaru Baja 2,5 MY04 121kW
Subaru Impreza GT 2.0 5MT MY99 160kW
Subaru XV 2.0i 6MT MY12 110kW - ex
Subaru Forester 2.0i 5MT MY03 92kW - ex
Uživatelský avatar
kiti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3387
Registrován: pát kvě 18, 2012 7:12 pm
Jméno a příjmení: Květoš
Bydliště: Brno-venkov

Re: Koupím plyšáky

Příspěvek od kiti »

Mata

ale stejně nás to asi čeká všechny. Hold člověk je dvakrát dítětem. Tak nezaviď
Forester 2,5 XT 2010 manuál
Uživatelský avatar
Nemmo
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: pon lis 10, 2014 2:32 pm
Jméno a příjmení: Daniel Stehnej
Bydliště: Praha

Re: Koupím plyšáky

Příspěvek od Nemmo »

..pošli obrázky, třeba budu umět....
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10646
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Koupím plyšáky

Příspěvek od Mira »

kiti píše:Mata

ale stejně nás to asi čeká všechny. Hold člověk je dvakrát dítětem. Tak nezaviď
Já nezávidím, já už se dítětem stal 2x. Všechno jsem se 2x učil i data narození mám dvě. Ale vlastně jsem se narodil už 3x. Holt má tak někdo štěstí. Sem si to myslím ani nezasloužil. :-)
Nemmo píše:..pošli obrázky, třeba budu umět....
Oslíka už mám. =)
A mimozemšťana ALFa, co miluje kočky snad znáte. A vlk je jasnej - ruskej.
Přílohy
alf.jpg
vlk.jpg
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24305
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Koupím plyšáky

Příspěvek od sima »

ALF je boží a byl taky :-) =) Mimochodem jsem načuml na staré ruské hry "jen počkej zajíci" a jen jsem hleděl co za to lidi chtěj :-D Otázka je jestli je to tak dobře prodejné,nejspíš se sem tam něco prodá =) Jinak by tam tak šílené ceny-300- 3500 nebyly jen tak 8()
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10646
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Koupím plyšáky

Příspěvek od Mira »

Njn, retro dneska frčí. Nastartovala to Billa a dnes už to zas nabízí kde kdo. A nejen potraviny. Ale třeba retro luncheonmeat od Hamé vyšel v testech nejlíp. Oni ho totiž dělají opravdu podle starých norem, takže je fakt nešizenej a kupodivu i dobře stravitelnej. Když jsem toiž doštudoval ten test (už nevim kde to bylo), tak jsem ho i v kvelbě koupil a ochutnal. Chutnal stejně jak tenkrát v jugošce. :-)
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24305
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Koupím plyšáky

Příspěvek od sima »

8() To snad ne,všecko co bylo poslední roky od Hamé bylo totálně nestravitelné,včetně paštik,masovek a dalíšch výrobků.Že by se dali konečně na správnou cestu???To budou mít těžké napravovat nedůvěru zákazníků,ale tím neříkám,že něco dobrého nezačli vyrábět,všechno je možné =) Já teda chodím na masovky do Lídlu,taky na sekanou,je tam výborná sekaná s česnekem,doporučuju jako rychlovku při práci...taky na paštiky,anebo pak k místním malořenízkům,ale to je už víc zdlouhavá cesta.Jen jsem chtěl říct,že májka apodobné hnusy fakt už nemíním cálovat,sorry,ale je to tak.Už mě ani nevadí,že je třá ta masovka z polska,fakt ne,protože chutná skvěle a není to bláto.Taky prý Lidl prodává tyhlety výrobky všude ve stejné kvalitě,od stejných výrobců,to se mě zdá až přehnané,ale neřeším to,jen kupuju.Schválně si koupím ten lančmííít od májky,to jsem fakt zvědav :-) :-|
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10646
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Koupím plyšáky

Příspěvek od Mira »

Ale pozor na to. Hamé Babice jsou lumpíci a pouze uvedená Luncheonmeat Pork Retro edice měla obsah masa opravdu přes 80%, což bylo kdysi v normách.

Cituji :
"Nejlépe mezi testovanými lunchmeaty dopadly dva vyrobené firmou HAMÉ Kunovice. Neobsahují separát a mají vysoký obsah masa. PORK LUNCHEON MEAT RETRO EDICE úplně nejvyšší - skoro osmdesát dva procent vepřového masa a zanedbatelný počet kostních úlomků - pouhé čtyři desetiny na centimetr čtverečný. Kilo RETRO LUNCHMEATU OD HAMÉ vyjde v přepočtu jen na sedmdesát pět korun, což ho řadí k těm levnějším mezi testovanými.

LUNCHEON MEAT PORK K OBĚDU I VEČEŘI má třetí nejvyšší obsah masa - skoro sedmdesát pět procent vepřového a hovězího a druhý nejnižší počet úlomků kostí - jedna celá jedna desetina na centimetr čtverečný. Kilo tohoto lunchmeatu pak stojí osmdesát šest korun."

Všechno ostatní stojí za starou belu. Jenom tyto dva byly dobré, všechny ostatní od Hamé včetně masových konzerv byli naopak úplný srágory. Holt ale čechy mají všichni za blbce. Mohou za to obchodní řetězce, který si nechávají vyrábět tyto sračky, když prej lidi koupí všecko. Viz. třeba http://ekonomika.idnes.cz/luncheon-meat ... 8_test_ozr
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“