Předvánoční Moravský Subaru sraz 2019

Diskuse o srazech pořádaných naším klubem, nebo kluby spřátelenými.
Odpovědět
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2019

Příspěvek od PeteBiggy »

Tak ono, to jsem hodil jen takový nástřel. Já jsem na těchto cestách/místech min. 5x, ale spíš tak 10x možná i 15x do roka, takže to tam znám jak své boty. Pravda, převážně na mašině, takže přes moto sezónu...Ještě dodám, nedával jsem tam už cestu přes Hamry od Ostravice, pač asi většina od tama stejně přijede, teda mimo Valachů a lidí dále z Moravy. Výjezd a cíl jsem dal z Bumbálky, pač tam je celkem solidní parkoviště na to se srazit a je to co by kameněm dohodil od Masaryčky. No a co se týče kamiónů, tak to je bohužel mor, ostatně to už dneska skoro všude. Ale o víkendu to tak zas úplně neplatí, u nás v sobotu končí zákaz sice už ve 13 hod, ale Slováci mají prakticky celodenní, zákaz jim končí až ve 20 hod, takže ani na české straně toho moc nebude, pač v těchto končinách stejně většina kamiónů jezdí na či ze Slovače...
K lyžování na Bílé; v tomto termínu asi ještě nee. Ten víkend, ale spíš ještě až ten další po něm většinou teprve otvírá středisko Spálené v Roháčích a to začíná určitě dříve než Bílá. Jako náhoda je blbec, ale nemyslím si to.
Co se týče mne, tak jak už jsem psal, uvidím až těsně před akcí. S vyjížďkou nevím, ale na večerní pokec, pokud to půjde, bych rád dorazil.
Jo, knedlíky jsou na Kohútce :-)
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
lemans
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: úte srp 06, 2019 10:09 pm
Bydliště: Valašsko

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2019

Příspěvek od lemans »

Všechny 3 navržené trasy jsou OK, jen bych to asi netáhl přes Vsetín, tam je to nezajímavé a ucpané mezi Valmezem a Vsetínem >:-f ..a raději na Valašské Bystřici třeba přes Santov, kde byla také jedna z variant srazu. Tím by zřejmě vypadla Kohútka, ale pokud jde o knedlíky borůvkové, jsou téměř všude (např. i na Soláni na Čartáku) :-) . Potom na Kasárne (z terasy Hotelu Fran je krásný výhled na Beskydy) a dolů přes Makov zpátky na Bumbálku.
XV 1.6 i-S Comfort ES Lineartronic ´20
Impreza 1.5R AWD ´08
BMW e30 316i ´89

ex:
Impreza 2.0GX 4WD kombi ´03
Impreza 1.6GL 4WD kombi ´99
Impreza 1.8GL 4WD kombi ´97
Leone 1.8GL 4WD Station Wagon ´89
Uživatelský avatar
Jackylle
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2070
Registrován: stř pro 11, 2013 10:52 pm
Jméno a příjmení: Lucka
Bydliště: Ostrava

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2019

Příspěvek od Jackylle »

Tak pokus bez Vsetína... na mapě vypadá zajímavě cesta přes Kyčery - Hážovické díly. Stojí to za to?
https://mapy.cz/s/pasorajela

Pak sice je třeba absolvovat kus stejné cesty opačným směrem, ale zrovna ten úsek přes Soláň by mohl být zábavný oběma směry.

A pan vedoucí z Masaryčky včil napsal, že v navrženém termínu má volné 2 4lůžkové pokoje. Má teda někdo zájem?
Lucka

"Postarej se o svého koně a tvůj kůň se postará o tebe."

Subaru Forester "Sněžný Lišák" SG BiFuel
Ex Subaru Legacy GX 2.5 4AT zůstává na dohled
American Quarter Horse, all hoof ride off road
lemans
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: úte srp 06, 2019 10:09 pm
Bydliště: Valašsko

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2019

Příspěvek od lemans »

Cesta na Hážovické Díly, cos do mapy přidala, je super, akorát před hospodou Na Dílech je málo místa na parkování, takže ji budeme muset pravděpodobně vynechat :-) . Abychom nemuseli 2x přes Soláň - co takhle dát sraz v Rožnově (u Hotelu Eroplán je velké parkoviště) a cíl na Masaryčce?
XV 1.6 i-S Comfort ES Lineartronic ´20
Impreza 1.5R AWD ´08
BMW e30 316i ´89

ex:
Impreza 2.0GX 4WD kombi ´03
Impreza 1.6GL 4WD kombi ´99
Impreza 1.8GL 4WD kombi ´97
Leone 1.8GL 4WD Station Wagon ´89
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2019

Příspěvek od PeteBiggy »

Tož tak to už záleží na vkusu, jak moc velké resp. spíše malé kozí štreky chcete jezdit.

Jinak ve Vsetíně nevidím absolutně problém, jen je třeba vědět, kde mají ty jejich fotobudky. To samé bacha v Rožnově. Silnice Valmez-Vsetín to je jiná, to už jsem tam ani nedával, ta rozhodně nemá smysl... No a knedlíky z Čarťáku a Kohútky, to je pro mě nesrovnatelné. Ale je fakt, že na Čárťáku už jsem nebyl ani nepamatuju, tak se to možná změnilo. Teda asi tři týdny zpět, ale jen jsme procházeli okolo, když jsme tame šli naši kočárkotrasu. V hospodě jsme se však nezastavovali....
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
Jackylle
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2070
Registrován: stř pro 11, 2013 10:52 pm
Jméno a příjmení: Lucka
Bydliště: Ostrava

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2019

Příspěvek od Jackylle »

Tady si člověk opravdu vyhraje. Proč tam nejezdím ???

Ještě alternativa s původním nápadem s cílem na Santově, startem na Bumbálce a kozíma štrekama... :-D Mi to neva, mám natrénováno z Řecka.
Zatím nemám pocit, že bychom se na nějaké parkoviště nevešli, dle množství nadšených ohlasů. Možná ani ten nocleh nebude třeba.
A jen necelých 100 km :-/
https://mapy.cz/s/dajenazove

Ale jestli se mi to nepodaří zadat přesně do navigace, budu zcela a naprosto ztracená... to teda v každém případě. A se Sygicem už úplně :-DDD

Na fotobudky a podobné záludnosti mě upozorní antiradar, jestli budeme mít vysílačky, předám info. Ale waze je taky dobrý antiradar ;-D
Lucka

"Postarej se o svého koně a tvůj kůň se postará o tebe."

Subaru Forester "Sněžný Lišák" SG BiFuel
Ex Subaru Legacy GX 2.5 4AT zůstává na dohled
American Quarter Horse, all hoof ride off road
robo456
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 87
Registrován: ned bře 04, 2018 9:21 am
Jméno a příjmení: Robert Štefko
Bydliště: Opava

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2019

Příspěvek od robo456 »

Já budu moct jen ten zmíněný víkend na přelomu listopad/prosinec. Byl bych raději za variantu s noclehem.
Kdyby na Bílé bylo bílo,bylo by to top!
Kaýdopádně se těsim na vyjíždku!!
Uživatelský avatar
lazard
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 673
Registrován: pon zář 17, 2018 10:45 am

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2019

Příspěvek od lazard »

Zdar,
pokud by byla trasa i pro placky, tak bych take prijel, ale jen na jizdu a pokecani v hospe, vecer bych jel zpet.
Uživatelský avatar
Jackylle
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2070
Registrován: stř pro 11, 2013 10:52 pm
Jméno a příjmení: Lucka
Bydliště: Ostrava

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2019

Příspěvek od Jackylle »

Prima, tak to už jsme 3 :-D
Nepředpokládám offroad, ty vyhlídkové cestičky jsou, doufám, normálně sjízdné.
Ústředním motivem budiž cesta přes Soláň, zatím to mám vymyšlené i s kusem Slovenska a Kohůtkou... cca 140 km, podle toho, kdo s čím pojede, lze s trasou ještě operativně pracovat a volit místa na trase na jídlo a na kafe.
https://mapy.cz/s/gasufanabu
Jestli pojedete s plackama, tak vám beztak nebudu stíhat...
S vydáním přesnější verze ještě chvíli vyčkám, podle toho, kdo nakonec bude chtít jet.
Je to bez Masaryčky, ale se Santovem a Kohůtkou (dle domluvy), přes noc na Slovensku na trase z Kohůtky na Lamže je hezký welnes hotel.
Lucka

"Postarej se o svého koně a tvůj kůň se postará o tebe."

Subaru Forester "Sněžný Lišák" SG BiFuel
Ex Subaru Legacy GX 2.5 4AT zůstává na dohled
American Quarter Horse, all hoof ride off road
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2019

Příspěvek od PeteBiggy »

Ups. Tak Masaryčka nakonec vůbec nee a večerní posezení bude na Slovensku na tom Čertově? :-/
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
Jackylle
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2070
Registrován: stř pro 11, 2013 10:52 pm
Jméno a příjmení: Lucka
Bydliště: Ostrava

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2019

Příspěvek od Jackylle »

Posezení může být na Kohutce a na noc se přesuneme na Čertov. Doufám... že včas stihneme zamluvit ubytko.
Jestli nás bude pár, tak není třeba nic moc dopředu zamlouvat.

Zatím mi přijde, že se to nikomu nějak moc nehodí, tak to beru jak průzkum možností pro nějaký další pokus.
I ten termín je na houby... Robo jindy nemůže a další posádka co by chtěla jet, tak zrovna tenhle jediný termín nemůže, Šíma taky nemůže... sníh ještě nebude...
Lucka

"Postarej se o svého koně a tvůj kůň se postará o tebe."

Subaru Forester "Sněžný Lišák" SG BiFuel
Ex Subaru Legacy GX 2.5 4AT zůstává na dohled
American Quarter Horse, all hoof ride off road
Uživatelský avatar
Zdvyna
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 402
Registrován: pát srp 23, 2019 7:47 am
Jméno a příjmení: Miroslav Zdvyhal
Bydliště: Krnov

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2019

Příspěvek od Zdvyna »

Ahoj, no čímdál víc uvažuju že bych se zůčastnil svého prvního srazu [SUBARU] , ale nikoho neznám a mám placáka, takže pokud bude nějký šplh tak příjedu max na ten pokec *_*=*_*
Uživatelský avatar
Jackylle
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2070
Registrován: stř pro 11, 2013 10:52 pm
Jméno a příjmení: Lucka
Bydliště: Ostrava

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2019

Příspěvek od Jackylle »

To neva, že nikoho neznáš... akorát to zatím vypadá, že moc lidí ani nepoznáš, ale třeba se to ještě nějak vyvrbí a pár lidí se najde. Určitě přijeď.
Terén nebude !!!
Maximálně cesty, po kterých nepůjde uhánět úplně rychle.
Lucka

"Postarej se o svého koně a tvůj kůň se postará o tebe."

Subaru Forester "Sněžný Lišák" SG BiFuel
Ex Subaru Legacy GX 2.5 4AT zůstává na dohled
American Quarter Horse, all hoof ride off road
Uživatelský avatar
Zdvyna
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 402
Registrován: pát srp 23, 2019 7:47 am
Jméno a příjmení: Miroslav Zdvyhal
Bydliště: Krnov

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2019

Příspěvek od Zdvyna »

*_*=*_*
hellax
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 77
Registrován: ned pro 09, 2018 11:47 am
Jméno a příjmení: Václav Helis
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2019

Příspěvek od hellax »

Zdarec, vzhledem k tomu že teď se motám více méně kolem komína. Tak bych se taky přidal. Trasa vypadá zajímavě a taky rád poznám nové lidi *_*=*_*
Odpovědět

Zpět na „Srazy“