Podzimní sraz 13-15.9.19 - Offroad Safari 2019

Diskuse o srazech pořádaných naším klubem, nebo kluby spřátelenými.
Odpovědět
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Podzimní sraz 13-15.9.19 - Offroad Safari 2019

Příspěvek od VDC »

Přátelé, kamarádi,

před chvílí nám skončila Severka a už je nezbytné vás všechny seznámit s plánem na jubilejní zářijový sraz, který se koná 13-15.9.2019

Tak cože jsme si to na vás přichystali ?? Já myslím, že super akci... Offroad Safari !! http://www.offroadsafari.cz
Podívejte se prosím na jejich web, ať je vám jasné, čím se tihle lidé zabývají.

Nápad na uspořádání srazu v oblasti, kde působí skvělá parta Offroad Safari, to jest Mostecko a Litvínovsko, dostal Jirka Námořník, který je v téhle oblasti doma. Oslovil tedy Offroad Safari s dotazem, zda bychom se mohli domluvit na akci v rámci srazu a nabídka se mu líbila.

S chlapci z Offroad Safari jsme se sešli na začátku října loňského roku, kdy nás spolu s Jirkou posadili do jednoho ze svých průvodcovských aut a projeli jsme část trasy a míst, která navštívíme v rámci srazu. Jeli jsme po hlušinových výsypkách, což je takový lehký offroadek, zajeli jsme nad Litvínovskou chemičku, k Mosteckému jezeru ( což je zatopený lom), k prvorepublikovému opevnění, k přestěhovanému mosteckému kostelu a k dalším místům, která se v téhle oblasti nacházejí.

A celou dobu, kdy jsme byli v pohybu, náš průvodce vyprávěl a vyprávěl a to nesmírně zajímavě, o všech těch místech, která jsme míjeli.
Netušil jsem, jak zajímavá válečná historie se váže k Litvínovské chemičce, netušil jsem, že exisutuje starší typ opevnění, než jsou klasické řopíky. Netušil jsem, že v nových porostech na výsypkách žijí mloci skvrnití, jak se stěhoval mostecký kostel, aby nepřišel vniveč při dolování uhlí, jak vznikalo Mostecké jezero a že na jeho břehu lze najít zkameněliny a další a další informace. A v neposlední řadě, jak krásná jsou panoramata Českého Středohoří, která jsou z mnoha navštívených míst vidět. A to jsme projeli jen část trasy, kterou projedeme v rámci srazu.

Uvědomuji si, že takhle napsané to asi nepůsobí tak zajímavě, jak zajímavé to ve skutečnosti je. Osobně jsem tuhle oblast republiky a zmíněná místa považoval za zcela nezajímavá a trochu jsem jimi opovrhoval. Ó jak jsem byl hloupý. :-)

Opravdu se podívejte na web Offroad Safari, mají tam krásné fotky, které mnohé napoví.

Jak to bude tedy probíhat ? Offroad Safari mají 4 průvodcovská auta. Podle počtu účastníků vytvoříme skupiny po 10-15 autech maximálně, kdy každé z našich aut musí být vybaveno PMR stanicí, aby bylo možné poslouchat výklad. Vysílaček je mezi námi mnoho, tak to určitě nějak domluvíme, aby vysílačku každý měl. V těchto skupinách se budeme přejíždě po zmíněných výsypkách, bude možné místy projet těžší offroad pasáže, které se tam nacházejí. A budeme navštěvovat zmíněná místa.

Co se strojního vybavení týče, tak průjezdné to bude Outbackem, Forestrem a podobně. Takže plackaře, kteří budou chtít jet si rozebereme do našich aut, případně do průvodcovských aut.

Akce bude na celý den. Takže ráno po snídani vyrazíme, na poledne máme objednaný hromadný oběd v restauraci, jejíž jméno jsem zapomněl, námořník doplní. A po obědě budeme pokračovat.

Naprosto zásadní informace je, že standardní cena za takovouhle vyjížďku je 1100 Kč/osobu. V rámci této akce nám Offroad Safari nabídla cenu 550 Kč/osobu a 295 Kč/dítě, tedy 50% slevu !!


A nyní k bydlení !! Bydlení máme domluveno v překrásném hotelu Emeran ve Sport areálu Klíny. http://www.hotelemeran.cz/ Je to překrásný hotel na vrcholu sjezdovky. Z něhož je vidět nádherná panoramata Krušných hor. Kapacita hotelu je 22 dvoulůžkových pokojů v ceně od 640 Kč/os./noc, snídaně v ceně noclehu.
Vedle hotelu cca 100 m daleko je horská chata Emeran II, kde je kapacita 20 osob v pokojích různé velikosti, to je levnější varianta, vycházející na cca 380 Kč/noc, v případě zájmu snídaně +120 Kč.
Další varianta je Lyžařská chata pro 6-8 osob, ležící opět v těsném sousedství hotelu, zde cena vychází také na cca 380 Kč/os. a v případě zájmu snídaně +120 Kč.
Ještě levnější varianta je spaní ve sportovní hale na dohled od hotelu, na vlastní karimatce za 100 Kč/noc v případě zájmu snídaně +120 Kč.
Úplně nejlevnější varianta bydlení je spaní v autě nebo ve střešním stanu na parkovišti.

Co je naprosto zásadní a rozdílné proti ostatním srazům, že tentokrát musíme předem zaplatit zálohu na ubytování a zálohu na Offroad Safari. A podle vašeho zájmu musíme nadimenzovat ubytovací kapacity, abychom neobjednali celou kapacitu a neobsadili půlku.
Je pro nás tedy naprosto klíčové, abyste projevili zájem o tuto akci.
Proto vás prosím o zpětnou vazbu minimálně ve formě zápisu do tabulky !!!

Tak přátelé doplnil jsem do tabulky zásadní žlutý sloupec a až na dvě výjimky, které po domluvě doplním, jsem všem doplnil zálohu, kterou po vás chceme poslat na účet. Záloha je ve výši 100% ceny ubytování a Safari.
Cena jen za ubytování je napsána ve sloupečku u ubytovacího zařízení, ve kterém budete bydlet.

Ještě došlo k jedné úpravě tabulky. Děti do 7 let za Safari neplatí, děti 7-15 platí 295 Kč. Takže pokud máte dítě do 7 let, přepište mi dítě do prvního sloupce a dejte mi vědět, já vám to přepočítám.

Pokud byste měli s čímkoliv v tabulce problém, či byla nějaká nejasnost, pište, ať to vyřešíme.

Jinak platbu na klubový účet 2800331712/2010 zašlete do 15. července. Do poznámky nick, jako vždycky.
Po tomto termínu bez zaplacení a bez případné domluvy, nabídneme jako volné. Zaplatili jsme celou ubytovací kapacitu a potřebujeme ji obsadit.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... p=drivesdk
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22545
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Podzimní sraz - Offroad Safari 2019

Příspěvek od spm »

Taková blbá poznámka - vím že jsi říkal kdy a že je to jako standardně, ale nikde není napsáno datum :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5404
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: Podzimní sraz - Offroad Safari 2019

Příspěvek od Kolben »

Ty Tome, jakej je presnej termin???? Nebo sem slepej??
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
Uživatelský avatar
martas
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2713
Registrován: sob lis 06, 2010 9:22 am
Jméno a příjmení: Martin Staněk
Bydliště: Most,Jílové u Děčína,

Re: Podzimní sraz - Offroad Safari 2019

Příspěvek od martas »

Tome,jestli budu v CR , tak urcite s Moncou pojedeme , ale jeste to nevim.A jeste termin kdy to bude , jestli jsem to nekde neprehledl.Tome,kdyz pojedeme,tak urcite ubytovani od Pa - Ne v dvouluzaku a v hotelu ;-D na kempovani jsme uz starici :-D
Naposledy upravil(a) martas dne pon dub 15, 2019 3:53 pm, celkem upraveno 1 x.
Martas
Subaru Outback 2.5 - MY 2002 - ex
Subaru Forestr 2.0D - MY 2010 - ex
Subaru Impreza Sport 2.0 - MY 2008 - ex
Subaru Impreza WRX STI 2.5 - MY 2011 - 12,8l
Subaru Forestr 2.0 XT - MY 2016 - 11,4l
Uživatelský avatar
geraltos
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1349
Registrován: stř zář 18, 2013 12:27 pm
Jméno a příjmení: Ota

Re: Podzimní sraz - Offroad Safari 2019

Příspěvek od geraltos »

14. - 15. 9. říkal Tomáš na Severce

Odesláno z mého Redmi 5 Plus pomocí Tapatalk
WRX 2003
Uživatelský avatar
Jackylle
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2070
Registrován: stř pro 11, 2013 10:52 pm
Jméno a příjmení: Lucka
Bydliště: Ostrava

Re: Podzimní sraz - Offroad Safari 2019

Příspěvek od Jackylle »

Tak to já nemůžu ::-(((
Fotky ze safari vypadají suprovně, určo to stojí za výlet.
Lucka

"Postarej se o svého koně a tvůj kůň se postará o tebe."

Subaru Forester "Sněžný Lišák" SG BiFuel
Ex Subaru Legacy GX 2.5 4AT zůstává na dohled
American Quarter Horse, all hoof ride off road
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní sraz 13-15.9.19 - Offroad Safari 2019

Příspěvek od VDC »

Chlapci děkuji za upozornění, už jsem to dopsal. Já se snažil vypsat všechno důležitý a zapomněl jsem na to. :-)
Jinak jsem koukal, že už se píšete do tabulky, to je super, akorát mi tam ještě dopište typ ubytování, jsou tam na to sloupce. To je tentokrát naprosto zásadní.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Podzimní sraz 13-15.9.19 - Offroad Safari 2019

Příspěvek od námořník »

Já doplním že oběd bude v Oseku v restauraci Černý orel
https://www.cerny-orel.cz
Tam se budeme muset domluvit na nějakém menu a budeme tam dojíždět po skupinách , jak pojedeme ten výlet.
Protože plackaři na Severce říkali, že by je to taky zajimalo , tak placková projizďka by byla nejspíš v neděli ráno. Mám zatím naplanováno cca 190km po horskejch silničkách, který se dají bez problémů prodloužit. Na dvouch usekách se jezdí závody do vrchu a kvalita asfaltu je většinou vynikající.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní sraz 13-15.9.19 - Offroad Safari 2019

Příspěvek od VDC »

A Jirka mě ještě upozornil, že jsem nenapsal cenu Safari pro dítě, což je 295 Kč. Doplňuji to i do prvního příspěvku !
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Podzimní sraz 13-15.9.19 - Offroad Safari 2019

Příspěvek od námořník »

Ještě bych dodal, že je to opravdu na celý den a i když se nedostaneme přímo do jámy, kde platí přísné bezpečnostní předpisy podobné Temelínu , tak se dostaneme hodně blizko a budeme mít doly jako na dlani.
Když jsem u Ofroad safari poptával, tak jsem nevěděl co mám čekat a musím říct že jsem byl opravdu překvapenej a moc se mi to líbilo. Myslím že nikdo nebude zklamanej. Ať už z ubytování, nebo z programu.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4313
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Podzimní sraz 13-15.9.19 - Offroad Safari 2019

Příspěvek od OZP »

190km je na velky sraz azaz...
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Podzimní sraz 13-15.9.19 - Offroad Safari 2019

Příspěvek od námořník »

Ondro, to se dá zkrátit, prodloužit. Podle požadavků :-) .
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
Jozifek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 583
Registrován: stř čer 01, 2016 6:09 pm
Jméno a příjmení: Josef Lášek
Bydliště: Praha

Re: Podzimní sraz 13-15.9.19 - Offroad Safari 2019

Příspěvek od Jozifek »

Z technických důvodů nemůžeme zůstat na noc, ale jestli je možné zúčasnit se pouze vyjížďky, tak bereme s mlaďasem Oťase a jedeme mu konečně ukázat, jak to vypadá v terénu. PMR stanici nemáme, dvě volná místa máme

MY18 Forester XT
MY22 Franklin S10A
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16114
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní sraz 13-15.9.19 - Offroad Safari 2019

Příspěvek od quickly »

My asi pojedeme celá rodina, forestíkem, mám 6 vysílaček, pojedeme jen na sobotu.
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
Jozifek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 583
Registrován: stř čer 01, 2016 6:09 pm
Jméno a příjmení: Josef Lášek
Bydliště: Praha

Re: Podzimní sraz 13-15.9.19 - Offroad Safari 2019

Příspěvek od Jozifek »

Zapsáno, už se těšíme. Loni jsme se byli podívat na

https://chomutovsky.denik.cz/z-regionu/ ... -00q2.html

a pro pětiletého kluka to byl mocný zážitek. Safari ho asi úplně odrovná. Nejezdí na srazy náhodou nějaký lékař nebo alespoň člen zdravotnického personálu?

MY18 Forester XT
MY22 Franklin S10A
Odpovědět

Zpět na „Srazy“