Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Diskuse o srazech pořádaných naším klubem, nebo kluby spřátelenými.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jackylle
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2070
Registrován: stř pro 11, 2013 10:52 pm
Jméno a příjmení: Lucka
Bydliště: Ostrava

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od Jackylle »

MrRichie píše: Do projížďky se srát nebudu, protože bych jen kazil celou charakterní skupinu... Tedy pokud projížďka nezačíná už v těch 10:30, to bych se musel pakovat někde na konec. Pokud to tedy do té doby neprodám.

Nechceš půjčit lego? :-DDD
Tedy ještě pořád doufám, že pojedu forestrem...
Lucka

"Postarej se o svého koně a tvůj kůň se postará o tebe."

Subaru Forester "Sněžný Lišák" SG BiFuel
Ex Subaru Legacy GX 2.5 4AT zůstává na dohled
American Quarter Horse, all hoof ride off road
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24305
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od sima »

Ričíííí snad se tedy potkáme a dáme společně zase kouř,vem tu tvou elektroniku :-) ;)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
MrRichie
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 896
Registrován: pát čer 22, 2012 2:35 pm
Jméno a příjmení: Richie Smolda
Bydliště: Řeka
Kontaktovat uživatele:

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od MrRichie »

sima píše:Ričíííí snad se tedy potkáme a dáme společně zase kouř,vem tu tvou elektroniku

Vole... Nic jiného nekouřím. Jinak budu mít nějaké skladem, kdyby si někdo chtěl udělat na vánoce "méně škodlivou radost".. :D :D Moje největší radost bude, když prodám Passata. Kdyby jste někdo chtěl dejte vědět. :D

BTW: https://auto.bazos.cz/inzerat/97133570/ ... Kw-4x4.php.. Vím to tady nikdo nebude chtít... Ani já nechtěl... A mám.... :D
Subaru Outback BS 2.5 CVT
Subaru Outback BR 2.5 CVT
Subaru Impreza GF 2.0 M/T
Yamaha YZ450F

ex. Subaru Impreza GT ver.VI ´99
ex. Subaru Legacy BH GX 2.5 4AT AirSus
ex. Subaru Legacy BP 2.0R 121Kw
ex. Subaru Outback BR 2.5 CVT
ex. hodně aut různých značek, vždy zpátky
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od Bodyšek »

MrRichie píše:

Vole... Nic jiného nekouřím. Jinak budu mít nějaké skladem, kdyby si někdo chtěl udělat na vánoce "méně škodlivou radost".. :D :D Moje největší radost bude, když prodám Passata. Kdyby jste někdo chtěl dejte vědět. :D

BTW: https://auto.bazos.cz/inzerat/97133570/ ... Kw-4x4.php .. Vím to tady nikdo nebude chtít... Ani já nechtěl... A mám.... :D

To mi chces rict zes krasne GT s batohem - svoje vymenil za tenhle hnus? Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Uživatelský avatar
MrRichie
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 896
Registrován: pát čer 22, 2012 2:35 pm
Jméno a příjmení: Richie Smolda
Bydliště: Řeka
Kontaktovat uživatele:

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od MrRichie »

Bodyšek píše:

To mi chces rict zes krasne GT s batohem - svoje vymenil za tenhle hnus?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Heh, mazec co? :D Jako jede to, ale na sněhu jsem se těch jízdních vlastností tak poděsil, že to musí pryč...
Subaru Outback BS 2.5 CVT
Subaru Outback BR 2.5 CVT
Subaru Impreza GF 2.0 M/T
Yamaha YZ450F

ex. Subaru Impreza GT ver.VI ´99
ex. Subaru Legacy BH GX 2.5 4AT AirSus
ex. Subaru Legacy BP 2.0R 121Kw
ex. Subaru Outback BR 2.5 CVT
ex. hodně aut různých značek, vždy zpátky
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od Mareka »

Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
Uživatelský avatar
vena
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1544
Registrován: pát lis 04, 2011 9:10 am
Bydliště: železná ruda
Kontaktovat uživatele:

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od vena »

MrRichie píše:

Vole... Nic jiného nekouřím. Jinak budu mít nějaké skladem, kdyby si někdo chtěl udělat na vánoce "méně škodlivou radost".. :D :D Moje největší radost bude, když prodám Passata. Kdyby jste někdo chtěl dejte vědět. :D

BTW: https://auto.bazos.cz/inzerat/97133570/ ... Kw-4x4.php .. Vím to tady nikdo nebude chtít... Ani já nechtěl... A mám.... :D
Co by jsi nám o tom mohl napsat? o motoru, převodovce? žádnej med kolem huby prosím, :-)Tažné tam je? má to nějakou perspektivu nebo zbytečný auto,,, vhodné na LPG? manželce by se to asi určitě líbilo
Citroen C5 2.2Hdi 09, Subaru Outback 2.5 12
Uživatelský avatar
foxmax
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 120
Registrován: ned led 10, 2010 8:39 pm
Jméno a příjmení: V.E.
Bydliště: Vizovicko

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od foxmax »

Zdravim vespolek zatim trosku nachlazeni ale jinak budem radi se s vami potkat byl jsem loni a bylo to fajn do tabulky pisnem a veznu celou rodinku ale bez ubytovani mame to cca hodinku na prehradu tak se prijedem kuknout. A jidlo jen vyvar a pak se neco objedname solo. Ahoj Foxmax s rodinkou.

Odesláno z mého Blade pomocí Tapatalk
Forester 2005 2.0X
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24305
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od sima »

Bylo by to skvělé,ale zatím to tu na bílé dle předpovědi nevypadá,uvidíme,oni to ještě tříkrát do soboty změní.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
MrRichie
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 896
Registrován: pát čer 22, 2012 2:35 pm
Jméno a příjmení: Richie Smolda
Bydliště: Řeka
Kontaktovat uživatele:

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od MrRichie »

vena píše: Co by jsi nám o tom mohl napsat? o motoru, převodovce? žádnej med kolem huby prosím, Tažné tam je? má to nějakou perspektivu nebo zbytečný auto,,, vhodné na LPG? manželce by se to asi určitě líbilo
Hele chceš informace, dostaneš informace. Motor je slušný a když říkám slušný, tak jen proto, že se mi u koncernu nepozdává použít slovo skvělý. 3,6 hladký, řetězem hnaný (ten byl prý měněn) a ten potenciál tam je. Na tu váhu toho auta s tím hýbe velmi obstojně. 0-100 cca 5,5 s a 0-200 cca 15 s. Tady bych to ukončil, vše funguje jak má... Snad jen, že je to přímý vstřik, takže to není vhodné pro přestavbu na LPG (prý to nějak jde, ale benzín se tam lít musí pořád) a jezdí pouze na 98+ benzín (dle techničáku), já to tam samozřejmě liju... Spotřeba lehkou nohou (což tady znamená pořád docela rychle) cca 9,5 / 100. Jezdím spíše mimo městský provoz.

Co se týče převodovky, tak DSG je poměrně dobrým překvapením, byť je to teprve druhá nebo třetí generace. Při brždění podřazuje, takže brzdí motorem, nahoru řadí extrémně rychle a hladce. Obecně dynamice spíše prospívá než škodí. Kvituji zpřevodování, kdy při 160 Km/h motor točí 3000 ot/min.

Tak a teď k jízdním vlastnostem. Je to dálniční koráb. Těžkopádný na předek, ale na suchém asfaltu docela agilní a pohodlné svezení. Na mokru ještě jakš takš, na sněhu tragédie. Nepomůže ani adaptivní podvozek, stabilizace nejde vypnout a i kdyby jo, je to jak hodit kladivo po ledu. Je to nízké tak, že jsem musel upravit příjezdovou cestu ke garáži, což je úplně nejstrašnější, protože to tam mám strach parkovat.

Obecně bych to považoval, za velmi pohodlný vůz na delší cestování s tím, že když potřebuješ předjet, tak se za poměrně charakterního zvuku při šlápnutí na plyn opravdu něco děje. Není praktické (je to sedan a nejdou sklopit zadní sedadla), je čtyřmístné, je nízké a vzhledem k mému odporu k značce, úplně k ničemu.

Pokud to chcete úplně upřímně tak má nějaké indície, že to má najeto přes 300, ale asi se do toho někdo hodně finančně vystříkal, protože automat musel být repasován (to by přece tak hladce neřadil), motor dělán údajně byl a asi to sedí a na podvozku se neozvývá vůbec nic. Co se týče ceny jsem ochoten jít na 195 000.
Subaru Outback BS 2.5 CVT
Subaru Outback BR 2.5 CVT
Subaru Impreza GF 2.0 M/T
Yamaha YZ450F

ex. Subaru Impreza GT ver.VI ´99
ex. Subaru Legacy BH GX 2.5 4AT AirSus
ex. Subaru Legacy BP 2.0R 121Kw
ex. Subaru Outback BR 2.5 CVT
ex. hodně aut různých značek, vždy zpátky
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od Bodyšek »

MrRichie píše:
Hele chceš informace, dostaneš informace. Motor je slušný a když říkám slušný, tak jen proto, že se mi u koncernu nepozdává použít slovo skvělý. 3,6 hladký, řetězem hnaný (ten byl prý měněn) a ten potenciál tam je. Na tu váhu toho auta s tím hýbe velmi obstojně. 0-100 cca 5,5 s a 0-200 cca 15 s. Tady bych to ukončil, vše funguje jak má... Snad jen, že je to přímý vstřik, takže to není vhodné pro přestavbu na LPG (prý to nějak jde, ale benzín se tam lít musí pořád) a jezdí pouze na 98+ benzín (dle techničáku), já …

Vycerpavajici recenze Obrázek. Ale veril bych tomu,ten popis proste sedi. Dalnicni korab.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od emve »

MrRichie píše:
Hele chceš informace, dostaneš informace. Motor je slušný a když říkám slušný, tak jen proto, že se mi u koncernu nepozdává použít slovo skvělý. 3,6 hladký, řetězem hnaný (ten byl prý měněn) a ten potenciál tam je. Na tu váhu toho auta s tím hýbe velmi obstojně. 0-100 cca 5,5 s a 0-200 cca 15 s.
Ty vole, z čeho si upadl ? Hodně velká rána do hlavy asi. :-D

Passat 3,6 s pouhými 300 koníky má 0-200 za 15 s ? :-D V testech odměřených má 22-24 s. Dvoustovku za 15 mají obvykle auta podobných rozměrů ale se 450 koni.

https://www.youtube.com/watch?v=x_eLD0MUCt4
Naposledy upravil(a) emve dne pon lis 26, 2018 8:39 am, celkem upraveno 1 x.
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od Mareka »

POSLEDNÍ VÝZVA KE SPOLEČNÉMU OBĚDU:
Kdo si dnes do 15.00 hod nezapíše do tabulky svůj výběr jídla, určím mu krmivo (demokraticky) já sám.

Znova také připomínám, že nezapsaní účastníci dostanou oběd až dle kapacity/rychlosti kuchyně.


A důrazně (poprvé a naposledy) VYZÝVÁM, aby diskuse v tomto vlákně byla vedena pouze k dané akci.
[THNX]
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
Uživatelský avatar
Rudolfo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1956
Registrován: stř srp 05, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Rudolf Weissbrod
Bydliště: Ostrava

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od Rudolfo »

Haló haló,
- já jen připomínám vysílačky naladěné na kanál dva podkanál 0 (kdo má).
- Hudební nástroje sebou
- zimní výbavu do aut a teplé oblečení (svlíknout se dá vždycky) ;-D
Mějte se Subarově

Ruda

__________________________________________________________
Subaru Forester 2.0 Atm., 5MT+redukce, BA95+LPG, oplechovaný spodek, Zvýšený 3 cm, Vyrobeno 2008 - model MY2009
Uživatelský avatar
MrRichie
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 896
Registrován: pát čer 22, 2012 2:35 pm
Jméno a příjmení: Richie Smolda
Bydliště: Řeka
Kontaktovat uživatele:

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od MrRichie »

emve píše:
Ty vole, z čeho si upadl ? Hodně velká rána do hlavy asi.

Passat 3,6 s pouhými 300 koníky má 0-200 za 15 s ? V testech odměřených má 22-24 s. Dvoustovku za 15 mají obvykle auta podobných rozměrů ale se 450 koni.

https://www.youtube.com/watch?v=x_eLD0MUCt4
Máš pravdu sorry. Vycházel jsem právě z nějakých videí na netu a blbě jsem si to (asi díky nějaké ráně do hlavy) špatně zapamatoval. Teď to budu muset všude přepisovat.
Mareka píše: POSLEDNÍ VÝZVA KE SPOLEČNÉMU OBĚDU:
Kdo si dnes do 15.00 hod nezapíše do tabulky svůj výběr jídla, určím mu krmivo (demokraticky) já sám.

Znova také připomínám, že nezapsaní účastníci dostanou oběd až dle kapacity/rychlosti kuchyně.


A důrazně (poprvé a naposledy) VYZÝVÁM, aby diskuse v tomto vlákně byla vedena pouze k dané akci.
Oběd doplním debatu a Passatu ukončujeme :D
Subaru Outback BS 2.5 CVT
Subaru Outback BR 2.5 CVT
Subaru Impreza GF 2.0 M/T
Yamaha YZ450F

ex. Subaru Impreza GT ver.VI ´99
ex. Subaru Legacy BH GX 2.5 4AT AirSus
ex. Subaru Legacy BP 2.0R 121Kw
ex. Subaru Outback BR 2.5 CVT
ex. hodně aut různých značek, vždy zpátky
Odpovědět

Zpět na „Srazy“