Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Diskuse o srazech pořádaných naším klubem, nebo kluby spřátelenými.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od Mareka »

Na dnešním Valašském srazu na Vsackém Cábu (díky Jarovi650 za uspořádání!) padl od někoho návrh (asi to byla moje žena :-) ), abychom se zde potkali i příště a pobyli déle ....

Hotel i okolí nabízí pěkné prostředí (venku i uvnitř), dobrou kuchyni a pivo, saunu + whirlpool i pěkné subaru asfaltové cestičky v okolí.

https://www.vsackycab.cz/

Kapacita hotelu je max 60 osob, pokoje jsou se sociálkou vlastní nebo společnou.

Jako ideální termín jsme zvolili předvánoční období: sejdeme se mimo hlavní letní či zimní sezónu, pokecáme v adventním čase, spokojeni mohou být všichni účastníci (jedlíci, pijáci, turisti, řidiči ...).

Demokraticky jsem zvolil dva možné termíny konání: 24.-25.11. nebo 1.-2.12.2018.

Níže naleznete odkaz po jehož otevření můžete zvolit preferovaný termín (prosil bych aby každý hlasoval jednou).
Konec hlasování 31.1.2018, na termín s více hlasy provedu rezervaci hotelu (počet hlasů pro mne bude i předběžným ukazatelem zájmu / počtu účastníků).

HLASOVÁNÍ O TERMÍNU: probíhalo do 31.1.2018, zvolen byl termín níže


AKTUALIZACE k 7. únoru 2018:

Termín konání: 1-2.12.2018

Místo konání: Hotel Vsacký Cáb (http://www.vsackycab.cz)

K dispozici: horské panoramata, ubytování a solidní kuchyně, wellness (whirlpool) a sauna, v případě příznivých sněhových podmínek možnost lyžování/sáňkování, naplánována bude vyjížďka po okolních asfaltových (zasněžených?) cestách…..

V tuto chvíli máme rezervováno ubytování s vlastním sociálním zařízením: 3x dvoulůžkový pokoj, 5x čtyřlůžkový pokoj (cena za osobu 550 Kč)

V případě větší účasti mohu kapacitu navýšit o pět lůžek, ale zatím nevím zda by šlo o apartmán (vlastní sociální zařízení), nebo turistické pokoje (sociální zařízení společné na chodbě).

AKTUALIZACE k 5. září 2018: NOVÁ přihlašovací tabulka, která slouží pro potvrzení zájmu a zajištění potřebné kapacity (o původní verzi jsem u Googlu přišel): https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

AKTUALIZACE k 3.listopadu 2018: Prosím, aby se do přihlašovací tabulky napsali i lidé, kteří přijedou jen na vyjížďku/společný oběd (a nemají zájem o nocleh) - potřebujeme připravit organizaci a trasu dle počtu aut.


AKTUALIZACE k 14.11.2018:

Desatero organizačních pokynů

1) Společný sraz je v sobotu 1.12.2018 v 10:30 na parkovišti pod přehradou Bystřička (49.4216075N, 18.0177217E), následuje vyjížďka v koloně – plánovaná trasa (cca 37km) se může se změnit dle aktuálního počasí a počtu aut. Pojede se po veřejných asfaltových komunikacích, tj. dle standardních silničních pravidel. Pokud máte vysílačky, vezměte je prosím s sebou (a nastavte si kanál 2/0).
Trasa: https://en.mapy.cz/s/3d50e

2) Zakončení vyjížďky je v cca 12:45 na Vsackém Cábu – parkoviště u chaty (poslední odbočka k chatě je označena zákazem vjezdu, pro nás neplatí).

3) Společný oběd od cca 13:00 hod (tj. bezprostředně po příjezdu) – prosím napište do tabulky volbu jídla: vepřový řízek s bramborovým salátem nebo těstoviny s rajčaty a špenátem (polévka bude společná – vývar).
Pro oběd a následné posezení máme rezervovanou zadní jídelnu (uzavřená společnost)

4) Všichni ubytovaní nahlásí obsluze číslo svého pokoje (viz rozdělení v XLS tabulce) a veškerou následnou konzumaci budou hlásit na své účty (dle pokojů), neubytovaní budou konzumaci hlásit individuálně (každý na svůj účet dle stolů).
Osoby, které nebudou zapsány v tabulce, obdrží oběd později (dle kapacity kuchyně).

5) Obědem končí organizovaná/skupinová akce a dále je individuální program (ubytování, vycházky/vyjížďka do okolí, jídlo, pití hudba, zpěv….)

6) Následující jídla (sobotní večeře, nedělní oběd) jsou již samostatně (individuální výběr i čas)

7) Restaurace bude v sobotu otevřena do 24:00, poté mohou vytrvalci sedět v klubovně (již bez obsluhy)

8) Pro ubytování máme k dispozici celou chatu (tj. hotelovou i turistickou část – pokud bychom potřebovali další kapacitu lůžek), v restauraci se budou vyskytovat běžní hosté (nepatřící k naší skupině).

9) Nedělní snídaně je od 08:00 do 10:00 formou bufetu, výběr z teplých i studených jídel, POZOR: za snídani je příplatek 100 Kč/osoba (tj. snídaně není v ceně ubytování) a v ceně není káva (espresso).

10) Restaurace i hotel přijímají jen hotovost (nelze platit kartou nebo stravenkami)
Naposledy upravil(a) Mareka dne stř lis 14, 2018 5:27 pm, celkem upraveno 17 x.
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
Uživatelský avatar
Jackylle
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2070
Registrován: stř pro 11, 2013 10:52 pm
Jméno a příjmení: Lucka
Bydliště: Ostrava

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od Jackylle »

Parádní místo (*_^) |,,,,
Ovšem volit termín rok dopředu... mi je to jedno.
Až nějaký vyhraje, tak si na ten víkend jen nebudu plánovat své militantní koníčky ;-D
Lucka

"Postarej se o svého koně a tvůj kůň se postará o tebe."

Subaru Forester "Sněžný Lišák" SG BiFuel
Ex Subaru Legacy GX 2.5 4AT zůstává na dohled
American Quarter Horse, all hoof ride off road
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od Mareka »

Tak o termín rok předem si vlastně řekli účastníci letošního setkání - prý to pomůže naplánovat volno (v předvánočním čase) s dostatečným předstihem.
I když dva doposud hlasující (o termínu) zatím moc velký zájem nesignalizují. :-(
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
Doro
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4034
Registrován: ned zář 06, 2009 7:00 pm
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od Doro »

Su jeden ze dvou ....tak šup dacani >>=-§ ......a hlasujte >B-)
Forester 2.0 SG Comfort 2003
Forester 2.0 SG Active 2003
Impreza combi 1,8 76kW, 1993 (zrušeno)
Uživatelský avatar
davidherda
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5783
Registrován: ned led 04, 2015 2:11 pm
Jméno a příjmení: David Herda
Bydliště: podhradí Křivoklátu

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od davidherda »

24. a 25.11 míváme Milovice, což není zrovna nejlepší křížit dvě velké akce, takže ač se spíš nezúčastním, dovolím si hlasovat pro druhý termín

Outback 2.5X MY16 -Modrák
BRZ 2.0 MY13-BRZo
Outback 2.0D MY12 - služebáq
Outback 2,0D MY16-Goldback -ex
XV 2,0i MY18-iXVestr -ex
Forester 2,0XTi MY02-Silvestr -ex
Forester 2,0X MY03-Modrestr -ex
Forester 2,0X MY04-Pinkrestr-ex
Forester 2,5XT MY09-Černestr-ex
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od Mareka »

Budu rád za každý hlas/názor.

Taky se spíše kloním k prosincovému termínu, ale na místě někteří upozornili, že koliduje s jinou motoristickou akcí (Rallysprint?)
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od sima »

Musím podívat jak mě budou vycházet šichty příští rok.Sotva jsem dostal rozpis na stůl...Já jsem říkal i tam,že proč to neudělat v lednu,únoru,kdy je daleko větší šance,že bude sníh.Protože jezdit na suchu...Ale prý je tam už hodně nabito-sezona v plném proudu,takže nic.
Nedokážu včil tak dopředu říct,zda bych dojel jen na jeden den,nebo tam i spal,mám to kousek domů,či na chalupu.Pro mě lepší termín doplním co nejdříve,ale v tomhle období mě to už bude nejspíš jedno,když tak doberu na onen víkend poslední dny dovči.Možná by nebylo od věci doplnit do tabulky-termín neřeším,s účastí počítám.Pro místní,či přespolní co dojedou třeba jen na jeden den,či na oba,ale nebudou tam spát a mají víkendy volné.Ať máš Mareka přehled kolik lidí má zájem dojet?
Ale přimlouvám se snažit se hlasovat trošku zodpovědně,ať si může Mareka udělat trochu obrázek co a jak.Ne jen to tam tak frknout a nedojet.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od Mira »

Já nevim co bude za 14 dnů, natož za rok. :-D Takže mě je to celkem putýnka. Když mě necháte stát dole a vyvezete nahoru a bude dobrá partyja, jedu.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od sima »

:-DDD No já to mám přesně tak taky,nevím co bude za měsíc,furt nějaké akce a práce,ale to tak máme Míro asi většina,my co ještě "žijem" ;) Takže se snažím podpořit Marekovu akci aspoň tím,co jsem napsal,pro mě je to taky strašně brzy volit termín,tak se přizpůsobím no,budu se snažit.
Edit-zase si děláš prdel,že tě máme vyvézt nahoru že jo.Páč zas tak strašný sjezd to nebyl,bylo to celkem v pohodě,tak ti nevěřím :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od Mareka »

DÍKY za podporu a info!

Mimo hlavní sezonu to plánuju záměrně:
a) existuje sice riziko, že nebude sníh na cestě, ale lze očekávat volnější hotel (bude celý náš i když neobsadíme celou kapacitu)
b) jde o termín prověřený/zaběhnutý dříve.

V prvé fázi chci hlavně zjistit preferenci termínu, až poté bude následovat ověřování finálního zájmu / počtu osob (kdo bude chtít přijet, ten prostě bude chtít přijet bez ohledu na termín).
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od sima »

=) První fáze je včil,na zbytek v případě slušného zájmu bude času ješt dost,tj pravda.Já se jen vyjádřil za sebe i myslím,že tak trochu za ostatní-Šaman,Mack a nevím kdo ještě,ať si nemyslíš,že to nereflektujem.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
davidherda
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5783
Registrován: ned led 04, 2015 2:11 pm
Jméno a příjmení: David Herda
Bydliště: podhradí Křivoklátu

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od davidherda »

Tak vono, když je to daný takhle dopředu, tak z toho může být parádní mini obří akcička. [DRIVE]

Outback 2.5X MY16 -Modrák
BRZ 2.0 MY13-BRZo
Outback 2.0D MY12 - služebáq
Outback 2,0D MY16-Goldback -ex
XV 2,0i MY18-iXVestr -ex
Forester 2,0XTi MY02-Silvestr -ex
Forester 2,0X MY03-Modrestr -ex
Forester 2,0X MY04-Pinkrestr-ex
Forester 2,5XT MY09-Černestr-ex
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od sima »

A tj taky pravda,to mě taky napadlo,moc brzy,znamená moc osvěty tu další celý rok :-) občas to tu jen musíme oživit =)On Mareka je muž činu,nečeká a koná,přijde mě takový,podobně jako slintal minule na srazu na "pržákách" na kuchaře,nebylo dalek od toho aby mu vyrval pochutiny venku připravované rovnou z tácu :-D
Naposledy upravil(a) sima dne stř pro 20, 2017 10:14 pm, celkem upraveno 1 x.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od Mareka »

davidherda píše:Tak vono, když je to daný takhle dopředu, tak z toho může být parádní mini obří akcička.
Tak na to samozřejmě spoléhám = proto jsem to otevřel (a rozebírám to) už nyní. :-)
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Předvánoční Moravský Subaru sraz 2018

Příspěvek od Mira »

No vážně to bylo myšleno tak, že se musí chytnout čehůni a bude narváno. ;-D Ale jinak je to fakt supr chajda a hlavně tam nebývá v tomto čase skoro ani noha. Komorní soukromá atmosféra, žádný davy. Pro extrémní jezdce se tam kousek jezdí amatér rally Ve stopách valašské zimy.
Naposledy upravil(a) Mira dne stř pro 20, 2017 11:24 pm, celkem upraveno 1 x.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Odpovědět

Zpět na „Srazy“