Velký letní klubový sraz Plzeň 2010

Diskuse o srazech pořádaných naším klubem, nebo kluby spřátelenými.
Odpovědět
Uživatelský avatar
P.E.D.R.O.
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 140
Registrován: ned zář 06, 2009 11:40 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Velký letní klubový sraz Plzeň 2010

Příspěvek od P.E.D.R.O. »

Zdravím všechny, se kterými jsem se nestačil rozloučit už v sobotu, jelikož jsem se pro auto do kempu v neděli dostal, až když už jste byli na cestě. :drive:
Sraz se - myslím - povedl moc. Organizace, počasí, přesuny, posezení, zázemí, ... všechno O.K. A neříkám to jen proto, že jsem z Plzně.. :1774:
Těším se na fotky a videa. Vzhledem k tomu, že jsem již na trati nezískal titul najzašvihlejšího vozu, nechal jsem to přeumejt hasičema.... a i přes to musím dát za pravdu Ozzymu - to bláto je fakt nějaký cementový, wapkou jsem ty zbytky umýval snad dvě hodiny... :baseball: :839: a to nemluvím o kolech... takže dneska zbývá nasadit ztracený a nalezený, umytý podběh....
Už se těším na nějakou echt zimní akci, bláto je fajn, ale sníh se nemusí umejvat ... :826:
Subaru Outback 2004 2,5i AT
Obrázek
Subaru Outback 2006 3,0R
Obrázek
Uživatelský avatar
RallyCAD
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1589
Registrován: úte srp 11, 2009 12:00 am
Bydliště: Doksy

Re: Velký letní klubový sraz Plzeň 2010

Příspěvek od RallyCAD »

Sníh jde dolů nejlépe letlampou ::-DDD:

Já po předchozích zkušenostech s mytím bláta počkám na vydatnější deště, aby to bylo zmoklé a nemusel jsem ubližovat laku wapkou. Kdo někdy jezdil na Novopacku v místní červenozemi, tak ví o čem mluvím. Ten sajrajt vždy drží na podvozku třeba půl roku...
Jinak ještě jednou chválím organizátory - vše bylo OK :supeer:
Uživatelský avatar
lajo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 347
Registrován: pát zář 04, 2009 1:34 pm

Re: Velký letní klubový sraz Plzeň 2010

Příspěvek od lajo »

Sraz špica :826: :supeer: , všem organizátorům velké díky :diky: :diky: . Předseda zařídil takové počasí, že jsem se vrátil opálený jak od moře :845:
Forester MY99, 92kW, LPG, ex :-(
Forester MY05, 92kW, daily car :-)
Leone Stationwagon MY88, turbo 100kW, dárce
Leone Stationwagon MY86, turbo 100kW, fun car :-)
Uživatelský avatar
Dušan
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1376
Registrován: stř zář 02, 2009 8:44 pm
Jméno a příjmení: Dušan Šindel
Bydliště: Ostrava

Re: Velký letní klubový sraz Plzeň 2010

Příspěvek od Dušan »

Jak to tak prohlížím, o hodně jsem přišel. Škoda, tentokrát mi to nevyšlo. Těším se na další fotky a nějaká videa.
Doro píše:pokud někomu něco upadlo a mrzí ho to, ....
P.E.D.R.O. píše:... takže dneska zbývá nasadit ztracený a nalezený, umytý podběh....
Doro a P.E.D.R.O. , jedna stará ofrouďácká „ múdrosť “ říká : Co z auta odpadává, to tam nepatří.
Tam je jakoby cesta .....

Forester 2003 - manuál, zvýšený, oplechovaný
Toyota Land Cruiser 95 - r.2001, Ironman 2", šnorchl
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49148
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký letní klubový sraz Plzeň 2010

Příspěvek od VDC »

Přátelé kamarádi

Konečně jsem se dostal k počítači, abych si mohl přečíst vaše reakce na proběhlý sraz a také abych akci zhodnotil já jakožto hlavní pořadatel. Včera to udělat nemohl, zatkla mě ihned po návratu domů moje milující manželka a musel jsem se jí odvděčit výletem za žirafami do Plzeňské ZOO. Šel jsem samozřejmě velmi rád a byla to taková milá tečka za skvělým víkendem. :850:

A nyní ke srazu jako takovému. Z vašich reakcí jsem vytušil, že považujete sraz za povedený, někteří dokonce za skvělý. Jsem si ale dobře vědom spousty nedostatků, které je třeba vychytat.
Základním organizačním cílem při přípravě srazu jsou dvě věci. Sehnat místo pro zábavu a dále sehnat místo pro pobyt. Někdy je to trošku oříšek.... :655:

Motokrosová trať v Kříších je dle mého názoru příjemné místo, kde stojí za to akci zopakovat. Vzhledem k naprosto bezproblémovému jednání s AMK Kříše nebude problém domluvit úpravu trati pro placatá auta nějakým strojem, aby se odstranily výtluky a ti opatrnější nemuseli mít strach o své miláčky. Spodní zatáčka na blátě byla hezky široká, daly se tam dělat psí kusy, ale vím dobře, že díry tam byly poměrně velké. Jinak zázemí na trati, tím myslím prostor věže mi přišel sympatický, parkování bezvadné. Všichni kdo nejezdili měli možnost se dívat a především úsek pro placky byl hezky přehledný. Prostě Kříše za rok určitě opět ANO.
Co se toho Audi na trati v závěru ježdění týče, to byl nějaký ruský mužik, který myslel, že je to dovoleno. Jeho plešatý kumpán s ksichtem Chruščova se "mňje pýtal", jestli jsou ty naše auta všechny soukromé a zřejmě z toho usoudil, že tam je volné ježdění.
POUČENÍ: Domluvit pořadatele za pivo a párek, kteří si sednou k jednomu vjezdu do prostoru pro ježdění a nikoho, kdo tam nemá co dělat, tam nepustí.

Přeprava z kempu do Kříší Z vašich reakcí soudím, že pozitivně hodnotíte moji snahu o co nejzajímavější trasu pro každého. Dodatečně se omlouvám, že jsem si v některých případech neuvědomil světlou výšku vozů a poslal i nízké Imprezy na Nadrybský přívoz, kde někteří trochu odřeli spodek nárazníků. Snad to není moc. Doro pozitivně hodnotil itinerář jako dobře napsaný, tak snad to tak cítíte i vy ostatní. Případně přijímám připomínky na zlepšení.

Kemp: Z mého pohledu ke kemp jako takový příjemný. Dvoulůžkové chatičky jsou trochu papíráky, na bungalovech je vidět zub času. Ale celkově si myslím, že bydlení v kempu bylo v pohodě. Rozhodně přírodní prostředí je fajn. Jednání s majitelem bylo naprosto bezproblémové a myslím, že i on s námi byl spokojen, takže do příště máme dobrou výchozí pozici k jednání.
Co se polopenze a jídla v kempu jako takového týče, to beru jako největší průser celého srazu.
Snídaně dejme tomu, ale ty večeře...Za ty prachy to teda nestálo. Hotovka za 50, prodávaná za 120 je ostuda a jsem tím velmi poučen. Do příště slibuju, že to vymyslím lépe.

Catering:Se servisem, jaký nám Míra poskytl jsem spokojen. Jsem si vědom, že do příště to chce trochu bohatší jídelníček, že jsem úplně zapomněl na nealko pivo a Míra taky, protože na vsi, kde normálně funguje všichni chlastaj ,ať řídí nebo ne... :845: Ale protože i při jednání s ním nic není problém, tohle doladíme.
Večerní posezení bylo v zásadě v pořádku, to že jsme byli všichni v chumlu je fajn. Teprve v kempu jsem zjistil, že Míra vlastní takové ty venkovní ohřívače, ty tam příště musí být. I takhle byla po 22 hodině zima a nedovedu si představit, že by se nepovedlo počasí. I když jsem ho fakt objednával u toho nejvyššího... :850: :845:

Shrnuto podtrženo, z mého pohledu to byla velmi povedená velká secvičná, aby to za rok mohlo být mnohem lepší..Úkoly pro mne například, domluvit konkrétní myčku, kde nám umejou auta.
Domluvit pneuservis, kde nám vykydají sračky z disků. A další nápady...

Na závěr mého elaborátu několik díků, které mám prostě potřebu vyjádřit...
Ozawasanovi...Honza se na srazu jen mihnul, protože je zodpovědným manželem a zaměstnaným mužem. Mockrát se to tu neobjevilo, ale Honza to celé organizoval se mnou...
Rudovi...všichni víte za co...
Quicklymu...za skvělou dokumentaci srazu. Na focení jsem neměl čas a díky Danovi mám k dispozici lepší fotky, než bych kdy sám vyrobil. A také za fotoseriály zde ve fóru s komentářem...
Všem ostatním...Už to nebudu konkretizovat, všichni víte kdo byl na secvičné, kdo stavěl trať a tak dále, a tak dále. :diky: :diky:

Těším se na vás všechny příště...
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
P.E.D.R.O.
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 140
Registrován: ned zář 06, 2009 11:40 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Velký letní klubový sraz Plzeň 2010

Příspěvek od P.E.D.R.O. »

Dušan píše:Doro a P.E.D.R.O. , jedna stará ofrouďácká „ múdrosť “ říká : Co z auta odpadává, to tam nepatří.

Ano, a proto jsem právě napsal Kofilkovi o plechový kryt, páč ten plasťák tam nepatří... :657:
...ale podběh přece jen nasadím origo... :850:
Subaru Outback 2004 2,5i AT
Obrázek
Subaru Outback 2006 3,0R
Obrázek
Uživatelský avatar
RunningRunner
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1259
Registrován: pon srp 31, 2009 1:26 pm
Jméno a příjmení: Petr Sklenář
Bydliště: Hradec Králové, Velké Svatoňovice :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký letní klubový sraz Plzeň 2010

Příspěvek od RunningRunner »

VDC píše:Catering:
... cateringu bych jen pro příště zakázal nákup lístků do tomboly :-)
Kolama dolů ... Running Runner

Subaru Forester 2.5 XT Comfort AT MY06 230 kousků ve stádě Obrázek
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16138
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký letní klubový sraz Plzeň 2010

Příspěvek od quickly »

šintr píše: Fotky co jsem zatím viděl, jsou nádherný a quickly toho moc najezdit nemohl, aby to všechno stíhal.
Jezdil jsem hlavně na secvičné a v pátek. I tak, když jsme v neděli jeli autem, tak Eliška se zhrozila, protože forestík měl stále blátíčkový nástřik :657: . Jinak jsem půl dne stál na AktaX a s Dorem a Rudolfem jsem řídil provoz na sejzdovkách. Druhou půlku dne jsem fotil zbytek areálu. Byl se mnou jen Adam (Kuba měl díky zlobení zaracha) a toho povozili ostatní řidiči (všem zpětně děkuji, prý si to nejvíc užil u Spinnera a ladis77 :pr: ), tak jsem se rozhodl pomoci více při hlídání tratě a dokumentování srazu . Když byl Adam nadmíru spokojen a podle reakcí vidím, že i fotky se líbí, tak jsem velice spokojený, i když jsem moc nejezdil :drive: !
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
romik
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1423
Registrován: pát led 22, 2010 9:48 pm

Re: Velký letní klubový sraz Plzeň 2010

Příspěvek od romik »

Taky díky za celou rodinku, kluci z toho byli tak utahaný, že cestou domů usnuli v autě. :supeer:
Bahýnko na autě ještě pořád je. Cestou zpátky jsme to vzali přes Prahu a parkovali na Malostranském náměstí. Japončící si nás mezi těmi "éčkovými a céčkovými" medvědy fotili jak nějaké exoty. ::-DD:

Záběry z onboard kamerky mohu rozeslat nesestříhané jako originál tomu, kdo bude mít zájem na ftp, které mi uvedete, nebo přes HonzuCZ, kterému je budu průběžně zasílat. Mají velikost řádově vždy několik set mega, takže pozor na přenosy, je toho celkem asi 30 GB.
Jelikož se jedná o soubory v HD rozlišení ve formátu MP4 nebo MTS Sony, můžete si to pustit doma na TV (plazma, LCD) bez nutnosti si s tím nějak hrát v počítači.
Pamatuji si, že nejzajímavější záběry mám Spinner, Mráča, Doro, unbreakable a i další, ale musím to zmapovat.
Ostatní sestříhám postupně tak jak bude čas.
romik
Subaru Forester 2.0i Comfort ES CVT MY18 Obrázek
Subaru Forester 2.0D Comfort MT MY09 EURO4 SW 22611AP207 Obrázek
Uživatelský avatar
Rudolfo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1956
Registrován: stř srp 05, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Rudolf Weissbrod
Bydliště: Ostrava

Re: Velký letní klubový sraz Plzeň 2010

Příspěvek od Rudolfo »

Já videa nemám tolik, takže přivítám nějaké to video z terénu, abych pak dal dohromady zase celkový film. Pak se domluvíme,až kouknu co se dá použít.
Mějte se Subarově

Ruda

__________________________________________________________
Subaru Forester 2.0 Atm., 5MT+redukce, BA95+LPG, oplechovaný spodek, Zvýšený 3 cm, Vyrobeno 2008 - model MY2009
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16138
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký letní klubový sraz Plzeň 2010

Příspěvek od quickly »

Teď jsem prohlížel společné foto aut a napočítal jsem 39 aut + HAD, Rudolfo a zelený otík na parkovišti, takže 42 aut

EDIT 14:13 : přidán Rudolfo
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
Rudolfo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1956
Registrován: stř srp 05, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Rudolf Weissbrod
Bydliště: Ostrava

Re: Velký letní klubový sraz Plzeň 2010

Příspěvek od Rudolfo »

Plus ještě můj Forýsek, stál u věže :845:
Mějte se Subarově

Ruda

__________________________________________________________
Subaru Forester 2.0 Atm., 5MT+redukce, BA95+LPG, oplechovaný spodek, Zvýšený 3 cm, Vyrobeno 2008 - model MY2009
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21953
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Velký letní klubový sraz Plzeň 2010

Příspěvek od HonzaCZ »

romik píše:Tak zatím malá ochutnávka po ty, co se neúčastnili:
Paráda! :826:
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
unbreakable
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 329
Registrován: úte črc 06, 2010 11:19 pm
Jméno a příjmení: Vladimir
Bydliště: Praha město :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký letní klubový sraz Plzeň 2010

Příspěvek od unbreakable »

hlasim se, že jsme taky dojeli v pořadku na založnim zdroje (dojezdovce) :) pěkně osmdesatkou po dalnici...po cestě potkali černou rezu wrx sti, na mavačku a blikani žadná odpověd....
organizatorům chci poděkovat za sraz a už těším se na další....
quickly děkují za foto.
romik děkují za videa...už jsem se přihlasil na tvůj kanal na Youtube...


dneska až začalo pršet, kolem auta se začali vytvařet louži dobře zname hněde barvy :) myci boxy na argentinské a vedle motolu doporučují tyden nenavštěvovat...:)
Rychlej trakturek Subaru XV
Uživatelský avatar
romik
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1423
Registrován: pát led 22, 2010 9:48 pm

Re: Velký letní klubový sraz Plzeň 2010

Příspěvek od romik »

unbreakable píše:romik děkují za videa...už jsem se přihlasil na tvůj kanal na Youtube...
Postupně budu další přidávat, je toho velké množství.
romik
Subaru Forester 2.0i Comfort ES CVT MY18 Obrázek
Subaru Forester 2.0D Comfort MT MY09 EURO4 SW 22611AP207 Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Srazy“