liberecky kraj

Diskuse o srazech pořádaných naším klubem, nebo kluby spřátelenými.
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4313
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: liberecky kraj

Příspěvek od OZP »

Ted jsem videl nejake fotky z nejake jezdici akce Subaru Brothers... skoda ze ji nepropagovali tady, asi bych prijel.
At kluci pisou sem, myslim ze neni potreba se drobit na SFC, CSC, SB...
Do Liberce to mam kratsi a hezci cestu nez treba na Krivoklat, rad bych tam na projizdky nebo i na kafe zajel. Jen o tom vedet.
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
cubrd
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: sob črc 18, 2015 9:04 pm
Bydliště: Lbc

Re: liberecky kraj

Příspěvek od cubrd »

to OZP: Jelikož jsem jejim členem tak sem se té akce účastnil, byla to komorní akce z důvodu pokusu jestli je možné uspořádat bez větích problému autokrosové závody s normálními auty. Musím říct že auto tim trpí dost, do těd jsme z auta vyškrábal přes 30 kg jílu a zdaleka nejsem u konce. Pro příští rok to bude událost pro širokou veřejnost sfc ale ted to byl jen test :)
Uživatelský avatar
cubrd
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: sob črc 18, 2015 9:04 pm
Bydliště: Lbc

Re: liberecky kraj

Příspěvek od cubrd »

Jinak se celkem pravidelně vozim na Ještědu nebo po jizerkách když je vhodný podklad takže kdyby něco, mohu dát echo pokaždé když pojedu, ale jsem víc na fcb než tady.
Uživatelský avatar
alky
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1255
Registrován: úte srp 11, 2009 12:00 am
Bydliště: býv. voj. výcvk. p. Ralsko

Re: liberecky kraj

Příspěvek od alky »

Děláme takový drobný srazy, nic etra, jako třeba ježdění na Andělce, Sosnovou, a tak. Občas nějaký zimní sklouznutí a pak pokec na silvestra a někdy někoho potkáš v obchodáku:)
Forester 2003 XT..starouš.. & Mazda CX 7 černej chrocht - alias Marabu and here comes: 2015 XT
hetver
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pát říj 21, 2016 4:37 am
Jméno a příjmení: martin hetver

Re: liberecky kraj

Příspěvek od hetver »

nikoho z lbc neznam prave
Odpovědět

Zpět na „Srazy“