3/7 Nedelni projizdka kolem Prahy zakoncena koupanim

Diskuse o srazech pořádaných naším klubem, nebo kluby spřátelenými.
Uživatelský avatar
martas
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2713
Registrován: sob lis 06, 2010 9:22 am
Jméno a příjmení: Martin Staněk
Bydliště: Most,Jílové u Děčína,

Re: 3/7 Nedelni projizdka kolem Prahy zakoncena koupanim

Příspěvek od martas »

Takze pánové,konečně jsem se dostal ke kompu ::-DD: Od Středy co jsem prijel,tak nebyl cas.
Takže jedu i s Mončou.Zdendo,tak vem i Leu.Na tu 8.00 tam budem,ale potřeboval bych poradit,jak se tam nejlépe dostat.Pojedeme z Mostu.Zdendo,zavolej Pepovi,jestli by taky nejel a ja zavolám Milošovi.
Martas
Subaru Outback 2.5 - MY 2002 - ex
Subaru Forestr 2.0D - MY 2010 - ex
Subaru Impreza Sport 2.0 - MY 2008 - ex
Subaru Impreza WRX STI 2.5 - MY 2011 - 12,8l
Subaru Forestr 2.0 XT - MY 2016 - 11,4l
Uživatelský avatar
Bony8
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1091
Registrován: sob dub 16, 2016 3:00 pm
Bydliště: Praha

Re: 3/7 Nedelni projizdka kolem Prahy zakoncena koupanim

Příspěvek od Bony8 »

martas píše:Takze pánové,konečně jsem se dostal ke kompu Od Středy co jsem prijel,tak nebyl cas.
Takže jedu i s Mončou.Zdendo,tak vem i Leu.Na tu 8.00 tam budem,ale potřeboval bych poradit,jak se tam nejlépe dostat.Pojedeme z Mostu.Zdendo,zavolej Pepovi,jestli by taky nejel a ja zavolám Milošovi.
oukej oukej :826:
Uživatelský avatar
matty
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 470
Registrován: stř kvě 14, 2014 6:53 pm
Jméno a příjmení: Martin Kopecky
Bydliště: Jičín

Re: 3/7 Nedelni projizdka kolem Prahy zakoncena koupanim

Příspěvek od matty »

Já se omlouvám. zradila čínská technika která zapomněla pipat :-(
Uživatelský avatar
Bony8
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1091
Registrován: sob dub 16, 2016 3:00 pm
Bydliště: Praha

Re: 3/7 Nedelni projizdka kolem Prahy zakoncena koupanim

Příspěvek od Bony8 »

matty píše:Já se omlouvám. zradila čínská technika která zapomněla pipat :-(
To je zvlastni,ze OZP mi psal ve ctyri rano,ze jsi mu psal ze nejedes,tak to asi nebylo tim chudakem budikem..podejte si spolu ruce a diky za spolehlivost
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4326
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: 3/7 Nedelni projizdka kolem Prahy zakoncena koupanim

Příspěvek od OZP »

Alkohol je zlo. Omlouvam se ze jsem nedorazil :1824:
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
matty
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 470
Registrován: stř kvě 14, 2014 6:53 pm
Jméno a příjmení: Martin Kopecky
Bydliště: Jičín

Re: 3/7 Nedelni projizdka kolem Prahy zakoncena koupanim

Příspěvek od matty »

Bony8 píše: To je zvlastni,ze OZP mi psal ve ctyri rano,ze jsi mu psal ze nejedes,tak to asi nebylo tim chudakem budikem..podejte si spolu ruce a diky za spolehlivost
dorazil sem ve tri rano ze svatby tak sem mu psal ze to asi nedam ale budik sem si dal..nevim mozna zvonil ale nevzbudil
Uživatelský avatar
martas
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2713
Registrován: sob lis 06, 2010 9:22 am
Jméno a příjmení: Martin Staněk
Bydliště: Most,Jílové u Děčína,

Re: 3/7 Nedelni projizdka kolem Prahy zakoncena koupanim

Příspěvek od martas »

Takže hoši asi takhle : Matty a Ondro.Můžu vám říct,že jste mě sklamali jako prase,oba dva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tohle jsou pouze blbé výmluvi a keci na hovno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To co jste předvedli,tak to mě vážně stačilo.Na poslední chvíli cca. 4 - 5 hodin předem to odpískat to se vážně nedělá a je to pěkná sviňárna!!!!!!!!Kvůli posranýmu chlastu a hulení!!!!!!!!!!!!!!!!!!Vážne jste mě sklamali!!!!!!!!!!!!!Já jsem taky večer pařil a vstával jsem kvůli vám v neděli v 5.30 a jel jsem kvůli vám z Mostu,ale to vás asi moc nesere!!!!!!!!!!!!!!!!! U mě je nepřítel čas a stejně jsem dorazil a udělal jsem si na vás čas.Vy to máte u prdele a nedorazíte.Jste u mě skončili - oba!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ondro a ty jsi mě už vyšplouch po druhé.Sliboval jsi ze přijedeš i do těch Jinolic u Jičína a taky jsi nepřijel a ani jsi se neozval.
Potřeboval jsem s tebou mluvit ohledně toho podvozku.Tady je kámoš,co jsi ho chce dát taky a potřeboval ještě nějaké info.A ty ho máš a nějaké zkušennosti s tím už máš taky.Tak hold má peška,no nic.
Jedinej charakter je bony8 = Zdenda :supeer: Jinak bylo to super!!!!!!!!!!Jak svezení,pokec atd.
Díky Zdendo i za Monču
Martas
Subaru Outback 2.5 - MY 2002 - ex
Subaru Forestr 2.0D - MY 2010 - ex
Subaru Impreza Sport 2.0 - MY 2008 - ex
Subaru Impreza WRX STI 2.5 - MY 2011 - 12,8l
Subaru Forestr 2.0 XT - MY 2016 - 11,4l
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4326
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: 3/7 Nedelni projizdka kolem Prahy zakoncena koupanim

Příspěvek od OZP »

Martas mě to je opravdu líto, ale už s tím nic nenadelam. Sešli jsme se s kámošema, dlouho jsme se neviděli, bylo chladno, tak šel k pivu rum, druhej, třetí... jakmile mi začlo být jasný že se to nepovede, poslal jsem bonymu a mattymu zprávu, že sorry a že to asi nedopadne. Na tebe nemám číslo. Když mi pak Matty v noci psal že taky nic, ještě jsem to přeposlal bonymu ať na něj kdyztak nečekate.

Taky si myslím že nakonec nevadilo že jste jeli sami, na fóru působite že se znáte blíž než jen přes než, tak se snad tolik nestalo, že jste jeli nakonec sami... sám píšeš, že to bylo super ;)

Takze jeste jednou se omlouvám, chtěl jsem dorazit, ale prostě se to nepovedlo.

Co se týče Jinolic, tak jsem nic nesliboval- měl jsem na ten termim dovolenou (první dovolená od srpna). Bohužel to nevyšlo se z dovolené stavit. Překvapuje me že mi to takhle vpalis.

Takže mír a klid prosim, snad se tolik nestalo...
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Odpovědět

Zpět na „Srazy“