Offroud expedice na max. 2 týdny

Diskuse o srazech pořádaných naším klubem, nebo kluby spřátelenými.
Uživatelský avatar
nzg
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 521
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha 5 + Susice

Re: Offroud expedice na max. 2 týdny

Příspěvek od nzg »

No jet do Cernobylu mi neprijde jako super napad. Procetl jsem linky vyse a prej tam uz nic extra k videni neni. Vse rozkradene nebo zakopane. Cesta tam taky docela nuda. A hlavne se ten provizorni sarkofag zacina opet rozpadat, protoze penize na jeho opravu rozkradli.
Ale aspon nebudete potrebovat po navratu svetla pro denni sviceni :-)
Outback 3.6R 2010
Outback 3.0R 2005 - Prodano viewtopic.php?p=262030#p262030
Forester 2.0X 2005
Legacy 2.0 1995 - Prodano
schafa
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 112
Registrován: úte led 12, 2010 10:14 am
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Offroud expedice na max. 2 týdny

Příspěvek od schafa »

Kamarád se ted vrátil z rumunska a naprosto nadšenej, jeli nissanem teranem a v pohodě, ale i s tim se někam edostali. Chci tam jet :657: :657: nejlíp asi konec srpna nebo září... jel by někdo taky?? Byli na týden, najeto 3tis km, spousta fotek a supr voraz od práce... Jen nemáte někdo doma jednoho Leona ve slušném stavu za rozumný peníz?? :845:
Uživatelský avatar
Harry
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1517
Registrován: ned srp 02, 2009 12:00 am
Bydliště: Pražská 605, Dobřichovice

Re: Offroud expedice na max. 2 týdny

Příspěvek od Harry »

schafa píše:Kamarád se ted vrátil z rumunska a naprosto nadšenej, jeli nissanem teranem a v pohodě, ale i s tim se někam edostali. Chci tam jet :657: :657: nejlíp asi konec srpna nebo září... jel by někdo taky?? Byli na týden, najeto 3tis km, spousta fotek a supr voraz od práce... Jen nemáte někdo doma jednoho Leona ve slušném stavu za rozumný peníz?? :845:
Takovou expedici pro více ůčastníků po Rumunsku nabízel kdysi cca před 3 lety na SC "mirekro60", který tam dlouhodobě pracuje. subaruclub.cz/member_detail.php?id=3854
Nabízel se jako oeganisátor a zároveň účastník a průvodce. Vybízel i jmenovitě mne, ale já jsem to mujsel ze zdravot. důvodů odmítnout. Tenkrát se to pro malý zájem, či pro malý počet a nerozhodnost zájemců nějak neuskutečnilo. Mirekro60 je jeden z nejstarších Subaristů, je mu přes 60 let a několikrát ročně jezdí domů do ČR.
Možná, že by stálo za to, se s ním spojit.... :845:
Harry / Jindra
LEGACY II BG, H4 2,5/110 kW STW, model GX MY 96/97 AT
Veritas omnia vincit!
Odpovědět

Zpět na „Srazy“