Minisraz Vsetín

Diskuse o srazech pořádaných naším klubem, nebo kluby spřátelenými.
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3092
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Minisraz Vsetín

Příspěvek od Šaman »

Zdar chlapi, aj já děkuju za pozvání a za pokec. Dvě hodiny uplynuly jak nic. Aj s tym odeurem to šlo - šak co, byl to sportbar ::-DDD: sportovci to tak majů... když zajdu s partou volejbalovou na pivo, tak na sebe u stola ani nevidíme, tam vydržím jedno pivo ::-DD: Šímo, z toho bigbítu sas mně vyvlekl, co? Neva, výslech a mučení provedu indy.

Budu sa těšit na další autdórový pokec.
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Uživatelský avatar
mack
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 530
Registrován: pon bře 15, 2010 9:04 pm
Jméno a příjmení: Martin Zbranek
Bydliště: Nový Hrozenkov

Re: Minisraz Vsetín

Příspěvek od mack »

Pěkné,příště bude si musíme udělat víc času a pak dojde i na ukázky...Ale jsem rád,že byla tma,aspon jsi neviděl chudáka starouše dobře ::-DD:
Legacy II 2.2 kombi,94 EX
Outback H6 2001,154kw EX
Doro
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4042
Registrován: ned zář 06, 2009 7:00 pm
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Minisraz Vsetín

Příspěvek od Doro »

Nooo, abych to uved na pravou míru, ono už při vstupu jsme s Luckou registrovali kuřárnu zcela neomylně.... v tomto ohledu je jakákoliv jiná detekce smradu hardoidní.
Bude super, pokud konečně nasype a dáme srazík třeba zase na Dušné (tam bylo vcelku čisto :845: a je to i pěkná projížďka :850: ) Nebo dejte vědět a něco korektního určitě najdem aj na Vsetíně či okolí :657:


....no a šecko sem mosel hodit do pračky, bo smrad nevyčuch ani naveku na větru....hnus jeden fialový :baseball:
Forester 2.0 SG Comfort 2003
Forester 2.0 SG Active 2003
Impreza combi 1,8 76kW, 1993 (zrušeno)
Odpovědět

Zpět na „Srazy“