Podzimní vyjížďka kolem Jeseníků 28.-29.11.

Diskuse o srazech pořádaných naším klubem, nebo kluby spřátelenými.
Odpovědět
Uživatelský avatar
berkut
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 500
Registrován: stř led 27, 2010 4:28 pm
Jméno a příjmení: scoobe svx

Re: Podzimní vyjížďka kolem Jeseníků 28.-29.11.

Příspěvek od berkut »

cerv píše: Mě to říkal bývalý kolega původem odtamtud,tak jsem si říkal,ze tam zijou fajn lidi,který si ze sebe umí udělat legraci,tak asi ne...
a tak to zas jo, pri vjezdu do města od Olomouce je třeba velká cedule se zubatou žábou (narážka na ten proslulej díl Comebacku o Bruntálu) a skoro každej jí má na autě, včetně mě :-) Ten vtip s dírou ale nevznikl v Bruntále, a ani snad původně na Bruntál nebyl myšlen. Na bruntálsku je ale tradiční nadávka "údolí dutých hlav", tak se navzájem častujou různé vesnice a bruntaláci zase tak označujou ty vesnice... a bruntaláci jsou zase z Bruntále (jako prdele)...
Subaru Alcyone SVX LSi 3,3l (1997), ex Subaru Legacy kombi GX 2,5l AT AirSus (1999)
zhor
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2718
Registrován: pon srp 26, 2013 2:38 pm
Jméno a příjmení: Standa H.
Bydliště: Šumperk/Ostrava

Re: Podzimní vyjížďka kolem Jeseníků 28.-29.11.

Příspěvek od zhor »

Pěkné jste to měli. Já to byl projet v pátek odpoledne, od Harty přes Roudno do Lomnice, a bylo to fajn. I na letních, které mě překvapily a velmi dobře držely a spoustu zatáček jsem si dal smykem (podotýkám, že zcela úmyslně). Ten poslední úsek byl trošku rozbitější kvůli probíhající těžbě dřeva, ale s troškou slalomového citu, se to dalo projet bez problémů. Takových krásných lesních úseků každým rokem ubývá, takže se tam musí jezdit dokud to jde, časem se tam dostaneme jenom pěšky nebo na kole a s autama zůstaneme na těch širokých, přehledných cestách, kde je nejvíce smrťáků :686:
Subaru Impreza GG WRX EJ205 165kW 2003
Volvo V70 D5 120kW 2002
ex - Subaru Impreza GG EJ201 92kW 2001
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11889
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Podzimní vyjížďka kolem Jeseníků 28.-29.11.

Příspěvek od Traveller »

A dlužno dodat, že o co menší byla účast, o to více jsme si užili samotnou projížďku, která byla fakt parádní..., hlavně ta "severní smyčka" odpoledne. :supeer: :supeer: I když výjezd po sněhu na Rejvíz měl taky něco do sebe. :826: ::-DD:
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Odpovědět

Zpět na „Srazy“