Subaru Dobré jitro, Rádio Šumavan

Diskuse o srazech pořádaných naším klubem, nebo kluby spřátelenými.
Odpovědět
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Subaru Dobré jitro, Rádio Šumavan

Příspěvek od sima »

Jen aby jsi si pomohl,funguje to vesměs všude stejně,někde ještě hůř,jinak řečeno všude je něco,by jste se možná divili jak funguje nemožně firma vůči třeba státní správě,ale ono se to dnes dost propojuje,toho se děsím nejvíc,kam až to zajde...jestli mě rozumíte teda.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Subaru Dobré jitro, Rádio Šumavan

Příspěvek od sima »

Dám to sem,kam jinam.Já si už připadám jak věčný stěhovák a vyklízeč,furt nějaká spedice,ale vážně furt a vozík tahám furt,dnes pro změnu ne z domu,ne třeba z chalupy či na chalupu,stavební odpad a jiné věci,ale dnes vyklízení bytu,které už trvá teda pěkně dlouho a nemá to konce,kamarádi to množství je naprosto šílené,to by jste nepochopili jak moc,tj opravdu šílené,ale my to věděli...tak dnes zas pár vozíků,ale měl jsem dobrého navigátora.Uprchl jsme z práce dřív,bo by jsme to nikdy neudělali jinak,práce je všude moc a tak jsem říkal musíme zas pokročit :-/ :-)
Fajn bylo,že švára vypadá jak česká menšina,či spíše jak arab,tak ve sběrném dvoře vše přijali jak nic,jen po ixtém vozíku se už škrábali na čele,odkud to furt vozíme.Nemůžou vůbec tušit,že je to jen naprostý zlomek věcí,no hlavně,že to vzali :-)
Přílohy
2018-06-19-3197.jpg
2018-06-19-3198.jpg
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Dobré jitro, Rádio Šumavan

Příspěvek od námořník »

Ještě že ty sběrný dvory jsou. Taky je využívám a nechápu proč nějaký dementi vyhoděj bodrel do lesa apd. A to množství chápu :-). Stěhoval jsem se 2x v životě a stačilo. Je neskutečný kolik věci dokáže člověk v relativně krátké době nashromáždit a jak těžko se s nima pak loučí :-D.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Subaru Dobré jitro, Rádio Šumavan

Příspěvek od sima »

Jo,naštěstí sběrné dvory jsou,ale my si to taky zaplatíme na daních,tak je to ale v pořádku,dle mě jo.Taky by měl ve standart systému fungovat dobře tenhle enviroment-ochrana životního prostředí,i když to mnohdy tak není,ale furt rozhodně lepší,než když to skončí v příkopě,v lese...taky to nechápu a děsně mě sere když vidím ten bordel co nějaký kokot vyhodí do příkopu,nechápu to taky.Věčně třeba sbíráme petky a jiný odpad v práci,když vjíždím na lagunu,na zásobárnu vody...lidi jsou dementi totální,taky to co člověk najde v lese,či vidí v příkopu kol cest,nebo třeba u mojí garáže,jednoduš všude,škoda mluvit <:-<
Jen mě sere,když se ve sběrném dvoře naskytne kokot,který dělá ještě frky,dnes opět jsem byl toho svědkem,chlapík dovezl pár prken a paletu rozbitou na prach a chudák se tak vytočil,že práskl dveřma,dostal záchvat a odezlto bůhví kam,asi jen proto,že to dřevo v sobě měl železa,hřebíky či co...tak to vyklopí někde do lesa a je.
Jinak námořnku věř mě,že jsem vystěhoval moc nemovitostí a stěhoval se ixkrát a sloužil jsem jiným lidem jak vůl,ale tohleto co včil opět stěhuju je naprosto šílené,to by zásobilo půl afriky snad,něco šlo do charity,ale nejde to vše takhle řešit,tchýně byla mimořádná bytost,měl jsem jí strašně rád,byla s ní děsná sranda,byla chytrá jak opica,ale holt byla to sběrač mimořádný všeho cenného i necenného a my už to ani nestíháme třídit vše,není kam a není na to čas,ona nám to i říkala-děcka vy mě jednou budete proklínat ;-D to neděláme,ale je to neskutečné co se vleze do jedné skříně,kor když máš velký byt a velké zázemí a dokážeš do skříně narvat to co se jinémmu nevejde do obývák,je to fakt síla,já si myslel,že to dokážu odhadnout,ale to prostě nejde 8() :-D3
No a to vše po tom,co jsem odsmýkal z chalupy a z domu ix vozíků a zas jsem včil vozil pryč tuny bordelu z chalupy po rekosntrucki,tak si připadáme už jak berousci hadra,furt něco smýkáme a vozíme jak s tou maringotkou :-) Před rokem zpět to zas byly jiné výživné akce,ale já se už jen směju,že s volnýma rukama bych rád vyšel raz z domu a nic netahal :-) jen tak na špacír jako běžný člověk no ;)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10622
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Subaru Dobré jitro, Rádio Šumavan

Příspěvek od Mira »

No to mi neřikej, že opičáka bys nestřelil přes Letgo. :-D
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Dobré jitro, Rádio Šumavan

Příspěvek od námořník »

:-) :-) :-)
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Subaru Dobré jitro, Rádio Šumavan

Příspěvek od sima »

:-D Toho mě bylo právě taky líto,ale těch fajn věcí tam bylo víc,nedá se to tak řešit,to by jsme tam strávili roky a kam to dát hlavně...no snažili jsme se ty nej věci dohledat a uchovat,třá dopisy nejbližšším na moravu, od praděda ze šumavy,ty jsou tak krásně a neskutečně malebně psané,až ti oko nezůstane suché,dějiny byly tehdy pohnuté a on měl šílený nadhled a prožil hodně dobrého i nedobrého-válka a pak komáři,zabavení majetku...předčasné úmrtí v rodině,to jsou věci...věděl tím pádem co je důležité pro spokojený život a vlastním dětem a vnoučatům to tak předával...bohužel to zas pak nebylo ideální a vše se pokazilo i tak,i když to byl takový vyjímečný člověk a čerpal v dopisech taky mimo jiné i od svého táty,už pro náš pra pra dědy vlastně :-) když jsme to včil večer četli,tak žena má slzela silně a mě to dojalo teda taky,dnes je vše nějak naruby a o ničom,teda neříkám,že vesměs,ale svět fakt blbne děsně.Těžko to vše tu jen tak pojmenovat,ani nechci,je to zbytečné,však víte ;)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Subaru Dobré jitro, Rádio Šumavan

Příspěvek od sima »

Ale jinak opičák by se střelil hned, :-DDD :-DDD =) oni byli dva vlastně a leželi v bývalé ložnici,když ještě žil i tchýnin manžel,ona měla smysl pro humor neskutečný no.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22542
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Subaru Dobré jitro, Rádio Šumavan

Příspěvek od spm »

No mě teda přijde, že takový bordel jako ve státní správě není ani v korporátu a to už je co říct :-DDD Jinak jo, nějaké otabulkování vztahu mezi číslem na výplatní pásce a nápisu na orazítkovaném papíře, co si člověk přinesl ze školy, je typické taky tam. Alespoň jsem zatím teda nezažil firmu, kde by zrovna na tomhle chtěl někdo bazírovat. (Jo, přiznávám se, že mě z VŠ vyhodili :-DDD).

Sběrné dvory také přitahují takovou zvláštnější sortu lidí... Já tam byl jenom párkrát, ale pokaždé jsem se tam cítil dost divně. Zejména naposled jsem měl pocit, že mě snad chtěli vytočit cíleně. Ale jelikož jsem měl plný vozík azbestu, kterýho jsem se fakt potřeboval zbavit a nikde ho nechtěj, tak jsem šoupal nohama :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48960
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Dobré jitro, Rádio Šumavan

Příspěvek od VDC »

Vy jste se na večer nějak rozjeli... :-)
A teď se vám nechce vstávat, že jo. :-)
Dobré ráno !

Martine chápu, že takováhle analogová revoluce na náladě nepřidá. Tak přeju hodně sil, ať to zmáknete.
Bordel ve státní správě je největší bordel ve vesmíru. :-) I když.... když vidím, jak agent Bureš, vede stát jako firmu, tak bůh ví, jak to vypadá v Anofertu. :-):-)

Šímo dobrý. Vyvážení bordelu je vopruz.
S těmi sběrnými dvory je to přesně tak. Když fungujou, jsou fajn.
Ale já s nimi mám rozporuplnné zkušenosti. Například, když jsem tam přivezl 8 pneumatik. A pán mi 4 odmítl vzít, protože směli brát jen z jednoho auta. Argument, že to jsou z manželky auta normálně nefungoval, voni tam taky nepracujou žádný inteligenti. :-) Tak jsem jen podotknul, že jsou kokoti a že se nedivím, proč jsou pangejty plný a jel jsem jinam. Tam si je naštěstí vzali.
A různé jiné komodity mi odmítli vzít.
Teď se situace trochu zlepšila, od té doby, co u Plzně otevřeli spalovnu, tak do ní potřebujou žrádlo. Takže berou všechno a bez keců. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Subaru Dobré jitro, Rádio Šumavan

Příspěvek od Traveller »

Tak dobré ráno, když jinak nedáš. ;-D
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Subaru Dobré jitro, Rádio Šumavan

Příspěvek od Traveller »

Mira píše: ¨
Vy tu matete ostatní. Na semaforu (pro študovaný na návěstidlu) jsou 4 barvy. I mě kdysi "hučelo v klacku" a vim, že na dráze nejsou zatáčky.
A není těch barviček náhodou 5?!?!? :-D
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
cleo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 6320
Registrován: čtv lis 20, 2014 11:38 am
Jméno a příjmení: Pavel Klofáč
Bydliště: Poddžbánsko

Re: Subaru Dobré jitro, Rádio Šumavan

Příspěvek od cleo »

Dobré ráno, dnes mi to nějak nechodí, holt 4 den na lešení, nahoru dolů, to asi nepřidá :-)
K těm sběrnejm dvorům, my žádnej nemáme, jen nám jednou ročně přistaví 4 kontejnery a tam můžeme dát cokoli. V okolních obcích, co dvory mají, tak tam se nechytáme, protože tam nemáme trvalé bydliště a všude kontrolujou občanku, nechápu <:-< . Nechci to nikde vyklopit jen tak a oni tě k tomu nakonec donutěj, taky to tak u nás v lesích vypadá >>:-@@ .
MY2020 Subaru Outback 2.5i Active - otouš Obrázek
ex 2016 Subaru Forester 2.0i-L Comfort CVT - modrásek
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Subaru Dobré jitro, Rádio Šumavan

Příspěvek od Traveller »

Máš naprostou pravdu, Cleo. My tu měli sběrné dvory 2 (jeden prakticky v centru a druhý za městem) pod jednou firmou a sice pod společností s majetkovou účastí města. A všichni byli spokojeni. Přijel jsi nebo přišel, vyhodit jsi, co jsi nepotřeboval a hotovo.
Pak město dostalo nějakou mnohamilionovou dotaci na vybudování sběrného dvora. Takže ten co byl v centru byl zrušen a ten za městem, kam se samozřejmě nedostaneš jinak než autem, tak tam udělali ten nový ultramoderní sběrný dvůr. A dovnitř si nejdřív musíš vyřídit jakýsi čip či co, aby poznali, že jsi jako třebovák?!? Nevím, nikdy jsem tam nebyl a na co nejsou barevné kontejnery po městě (plast, sklo, papír...) tak hážu do kontejneru u baráku a je mi to buřt. Dřív bych to dopravil do toho dvora ve městě, ale nosit to 3km za město nebo kvůli tomu tahat auto ve všední den z garáže fakt nebudu, o nějakém debilním čipování nemluvě.

Bez povšimnutí raději nechám nedávnou aféru z centra města, kde byly za miliony vybudovány podzemní kontejnery na tříděný odpad (plasty, sklo, papír...). A při svozu přijelo jedno auto, vysypalo to všechno na jednu hromadu na korbu a odvezlo to na smeťák. Tož asi tak.
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22542
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Subaru Dobré jitro, Rádio Šumavan

Příspěvek od spm »

Oni tam sice inteligenti moc nedělají, ale zrovna z tohohle bych je asi úplně nevinil. Ten debilní limit 4 gumy na osobu bývá hodně často uveden v podmínkách toho dvora, dost často je to i na internetu. Takže to ani nebude nějaký výmysl zrovna toho, co to přebírá, ale spíš to vymyslela nějaká pomazaná hlava nad ním a pak je to jenom o tom, jestli to on vezme a riskuje pojeb nebo ne...

Jinak koukám, že ten vidlákov, kde bydlím, mám ještě celkem dost progresivní :-DDD Tady sice přímo sběrný dvůr taky není (ikdyž ještě jsem to nezkoušel poptat; ty dovozový kontejnery jim stejně dělá nějaká odpadová firma, co má i ty dvory, tak možná by to tam dovézt šlo), ale jsou tu kontejnery na všechen možnej tříděnej odpad (třeba i na vyjetej kuchyňskej olej, kde teda dle toho, že ho za minulý rok zrecyklovali 13 litrů, jsem byl asi jediný, kdo to tam nosil :-DDD), dá se koupit / pronajmout popelnice na bioodpad, která se vyváží, je tu kontejner na velkoobjemový odpad, který je přístupný snad nějak 1 týdně a čas od času přivezou něco na nebezpečné odpady. Což jsem teda bohužel posledně minul, protože když jsem se rozhoupal vyměnit olej v autě, tak jsem to udělal pár dnů po tom, co tu byl a od té doby mi ten vyjetý olej překáží v garáži :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Srazy“