SNOW SHOW - SKI MAKOV

Diskuse o srazech pořádaných naším klubem, nebo kluby spřátelenými.
Uživatelský avatar
Rudolfo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1956
Registrován: stř srp 05, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Rudolf Weissbrod
Bydliště: Ostrava

Re: SNOW SHOW - SKI MAKOV

Příspěvek od Rudolfo »

TO Romik:

No pěkná cestička to byla, pokud by bylo na ní více snížku, nemělo by to chybu. No vidím, že jsi se pěkně nakazil nemocí Subarusmus a vyjíždíš si na spanilé vyjížďky sám. ::-DDD: ::-DDD: No letos to už asi nestihneme, ale příští rok jak to začne padat, něco zase u Vás v okolí projedeme.

Tvoje fotky už jsem strčil do Fotogalerie - jsou pěkné. :supeer:
Uživatelský avatar
romik
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1423
Registrován: pát led 22, 2010 9:48 pm

Re: SNOW SHOW - SKI MAKOV

Příspěvek od romik »

To samé jsem jel před týdnem, když ještě mrzlo. Jenom tak jsem to zkusil, bylo daleko víc sněhu a dušička tedy byla ve mně malá, protože jsem to jel kolem deváté v noci. Neměl jsem s sebou ale kameru, což mne mrzí.

Jak jsme se vraceli z Makova, tak jsme se jeli mrknout na Kasárna: Loc: 49°19'40.587"N, 18°22'26.728"E
Je tam krásný výjezd z údolí Velkých Karlovic a dá se v létě projet až do Makova, navazuje to vlastně na to údolí, kde jsme byli na sjezdovce.
Tak jsem to byl s klukem prozkoumat, ale dojeli jsme jenom k hotelu. Cesta totiž vede v zimě přes sjezdovku.
Pak jsme ještě zkusili jednu trasu k hřebenu, ale zastavili jsme se kousek od hranic tady: Loc: 49°20'55.997"N, 18°23'39.516"E
Stála tam Vitara a kluk říkal, že bychom to sami neprojeli, leda tak s traktorem.
Takže projížďka taky moc pěkná.
romik
Subaru Forester 2.0i Comfort ES CVT MY18 Obrázek
Subaru Forester 2.0D Comfort MT MY09 EURO4 SW 22611AP207 Obrázek
Doro
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4034
Registrován: ned zář 06, 2009 7:00 pm
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: SNOW SHOW - SKI MAKOV

Příspěvek od Doro »

Romik, až budu moct, se rád stavím a můžem něco projet. Ta cesta z videa je moc pěkná :657: :657: :850:
A ve dvou je to o něčem jiném, nemosíš se tak strachovat "zavisení do oblevy" ::-DD: ::-DDD: ::-DDD: ::-DDD:

No a nám taky říkali, že neprojedem (borec s vitarou říkal, že bezšance), no a projeli sme, bo nás bylo víc a semtam zme frézovali lopatami, šaks byl u toho ::-DD: ::-DDD: ::-DDD: ::-DDD: :657:
Forester 2.0 SG Comfort 2003
Forester 2.0 SG Active 2003
Impreza combi 1,8 76kW, 1993 (zrušeno)
Odpovědět

Zpět na „Srazy“