Subaru Sraz Internacional

Diskuse o srazech pořádaných naším klubem, nebo kluby spřátelenými.
Uživatelský avatar
alky
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1257
Registrován: úte srp 11, 2009 12:00 am
Bydliště: býv. voj. výcvk. p. Ralsko

Re: Subaru Sraz Internacional

Příspěvek od alky »

Pokud tedy opravdu klapne International meeting, tak si beru na starosti mezinárodní komunikaci - pokud bude zájem.
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10651
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Subaru Sraz Internacional

Příspěvek od Mira »

No loni například pořádali mega sraz motorkářů na Nových mlýnech v kempu Merkur. Inzerovali a měli tam kde co - fakt velkej program. My jsme se chtěli jet podívat akorát večír na strip show a ohňostroj, akorát jim setsakra nevyšlo počasí. Přišli zrovna přívaláky a tak tý vody bylo až moc. Z programu moc nezbylo a z návštěvníků taky. Z Brna je to max. 20 minut. U Pohořelic se navíc jezdí autokros a je tam dráha (bohužel dost rozbitá). Kemp je to obrovskej. Takže se hlásím k Vitafimu jako picajs.
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49189
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Sraz Internacional

Příspěvek od VDC »

Já jsem pro, ale viděl bych to taky jako akci na rok 2011. Abychom to stihli pořádně připravit. Takovou akci samozřejmě vítám všema deseti. To by byl hmatatelný produkt spolupráce mezi kluby.

Ačkoli by se mi líbilo, kdyby to bylo u mě za barákem, abych tam došel pěšky, :845: taková akce by měla být někde uprostřed, aby kluci ze Slovenska nejeli přes celou republiku do Plzně a my zase neletěli do Košic. Takže skutečně někde uprostřed.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
shore
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 248
Registrován: ned lis 22, 2009 5:34 pm
Jméno a příjmení: Mike
Bydliště: Pardubice

Re: Subaru Sraz Internacional

Příspěvek od shore »

pripajam suhlas ako dezerter zo slovenska ::-DDD: ::-DDD: :657:
Obrázek
Uživatelský avatar
bobhash
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 513
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Sraz Internacional

Příspěvek od bobhash »

doro na sc.cz PEČEM kluby sou jenom 3 !! lidi z jinejch než klubovejch WEBŮ si holt budou muset najít cestu přes net , i když třeba do rocku 2011 už na sc vznikne další o.s. nebo těm současnejm aktivním to dojde a založej si vlastní web když jim naše nevoněj :D

jinak sem k nám napsal že ta diskuse bude probíhat tady je zde nejvíc přízpěvků ,ať nemusíme překlikávat jako kreteni , to že sem to dal na všechny 3 weby byla moje blbost ,omlouvám se
Uživatelský avatar
Brano
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát zář 11, 2009 1:15 pm

Re: Subaru Sraz Internacional

Příspěvek od Brano »

to nebola blbost bobhash,takto si oslovil viac ludi :826:
budeme to teda riesit tu,ale v kazdom pripade budeme o nejakych dohodach informovat aj na nasich kluboch - kedze sme spriatelene kluby/weby (teda nevim ako pomlcka,ked tam este nevidim nase logo ::-DD:
Uživatelský avatar
Dan
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 134
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am

Re: Subaru Sraz Internacional

Příspěvek od Dan »

Tak je si potřeba říct, jestli chcete dělat mezinárodní, tak to bych určitě udělal až po velkém společném československém.Navíc, by bylo fajn si říct, zda s účastí dovozce a pokud bez něj, tak né, aby potom byly články v jeho novinách.Dříve jak v roce 2011 to taky nevidím.Brno a okolí až k Pipkinovi vidím ideální.Teď už je na brňácích, aby vytypovali lokality.Závazně se našli dobrovolnící, jako je Vitafi a Míra .Hlavně, aby se na tom makalo.Na druhou stranu mi Míra už x krát sliboval v Brně plac na sarz a zatím nic, tak jak to teda je s tím Bérnem?Taky by se před tím vším měl domluvit hrubej program, ať se ví, zda se má hledat asfalt, šotolina, ofroud atd.Přejíždět kratší vzdálenosti se dá.
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10651
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Subaru Sraz Internacional

Příspěvek od Mira »

Dane, jak jsem už psal, jednalo se o ten okruh u Pohořelic. Ale je to tam samá díra a šutry, takže pro voňavky to není. Na nic jinýho jsem zatím nenarazil. Byl okruh i tady v Brně na bejvalý pískovně v Černovicích, ale díky zelenejm ekoteroristům to musely zavřít. Ale poptám se dál a intenzivějc.
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Sraz Internacional

Příspěvek od saburafu »

Rád samozřejmě taky vypomohu dle možností. Samozřejmě s přihlédnutím k mé lokaci :845: Takže terénní předpřípravy (hledání místa apod.) nedám.
Doro
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4042
Registrován: ned zář 06, 2009 7:00 pm
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Sraz Internacional

Příspěvek od Doro »

Bobši, já to bral tak, že sc.cz beru jen jako web ale už néé subaruklub jako takový....bo tam, kde vládne webguma s chrobákem v mozku a monopolem na banány, nemůže přece subaruklub fungovat :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:
No a ty počty sou hold problém :655: :839: :839: :839: :839:
No ale hlavně, že si rozumíme a nemosíme řešit, co by nám moh někdo ...... my víme kdo.... začít mazat :657: :657: :657: :cheers:
Forester 2.0 SG Comfort 2003
Forester 2.0 SG Active 2003
Impreza combi 1,8 76kW, 1993 (zrušeno)
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Sraz Internacional

Příspěvek od saburafu »

Tak jsem zkusil oslovit buďto přímo vedení nebo přes klubový kontakt klub Subaru Club Deutschland e. V., Subarufreunde Německo a Subaruclub Švýcarsko a pozvat je. Bohužel bez odezvy a jak se zdá, dva uvedené německé kluby mají asi nějaké funkční problémy, buď to nějak krachlo nebo to funguje bídně. No nic no, snaha byla. :811:
Uživatelský avatar
bubo
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 250
Registrován: úte zář 08, 2009 10:17 pm
Jméno a příjmení: Dušan
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Sraz Internacional

Příspěvek od bubo »

Celou dobu se těším na nějakou akci u nás na jihu :657: :657: :3gears: :3gears: . Hlásím se jako třetí helfr :845: . Začnu mapovat okolí na offroad. Času je sice habakúk, ale co se v mládí naučíš :chlastslast: ..teda kdo dřív příjde, tak dřív :blabla: . No prostě,když bude zájem tak rád pomůžu.
Subaru Forester 2022
Subaru Outback 2019
Subaru Legacy 2,5 sedan 1999 prodáno
Subaru Outback 2,5 sport 2014 prodáno
Subaru Forester XT 2009 , prodáno
Subaru Impreza 2,0 2008, prodáno
Odpovědět

Zpět na „Srazy“