Letní sraz Šumava 2012- VDC 40. birthday party

Diskuse o srazech pořádaných naším klubem, nebo kluby spřátelenými.
Odpovědět
maur
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 268
Registrován: úte črc 24, 2012 10:16 pm
Jméno a příjmení: Martin Urban
Bydliště: Praha-Západ

Re: Letní sraz Šumava 2012- VDC 40. birthday party

Příspěvek od maur »

Posatka dorazila v poradku domu, maminka nas malem nepoznala a auto uz vubec ne! Sraz byl perfektni, mam radost ze jsem poznal prijemne a perfektni lidi.
Jeste jednou chci podekovat VDC a spol, ktery vse dobre z organizovali.
I panu sefkuchari muj kompliment, v polnich podminkach uvaril dobre jidlo, okouzlil nase chute. Je videt ze je to fachmann v oboru. :826:
Taky chci vsem podekovat za to srdecne a lidske privitani do Subarufanclubu. :pr:
Moc dobry spolek a je zajimave, ze se najdou jeste normalne lide, ktery maj smysl pro humor a selsky rozum. Je vazne obdivuhodne co Subaru vse zvladne, kdyz ma tak dobrou „vyasphaltovanou cestu“, opet musim rict, ze smekam pred autem klobouk dolu. :783:
Auto jsem ten vecer jeste lehce oplachnul vysokym tlakem, nemusi to tak vypadat aby „Prazaci” a kolem Prahy nerekli, nojo, uz zase nejaky debil, ktery krouzi v prirode a huntuje nase lesy a louky. Apropos pocasi, nebyt tak dobre pocasi, tak by nebyla tak velka sranda s prijezdovou cestou. ::-DD:
Nejlepsi veta byla (ktera mi nejvic pobavila) od VDC. Na moji otazku jestli to projedu rekl jenom, ze mam :subaru:
Subaru zdar a tesime se na dalsi sraz.
Zdravi Anezka a Martin
:diky:
Ne u semaforu ale v zatáčce se potkáme
Subaru Forester, MY 2008 manuál s rozmazleným moturkem
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49211
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Letní sraz Šumava 2012- VDC 40. birthday party

Příspěvek od VDC »

Za celý sraz jsem nevyfotil ani jednu fotku, spoléhal jsem na lepší a agilnější fotografy. :845: Jen jsem zdokumentoval následky akce...na téhle zahradě se nikdy nic nekonalo, jen na některých částech trávníku zřejmě tančily srny a ve dvojstupu odcházely vjezdem... ::-DDD:
IMG_1755_v1.JPG
IMG_1756_v1.JPG
IMG_1757_v1.JPG
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Forest
Nováček
Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: ned bře 20, 2011 1:06 am
Jméno a příjmení: Petr Zeman
Bydliště: Lašsko / Valašsko

Re: Letní sraz Šumava 2012- VDC 40. birthday party

Příspěvek od Forest »

Ahojte,
my jsme dorazili domů v neděli po 19. hodině. Dopoledne jsme ještě trochu obhlédli okolí Vimperku. Cesta domů za pěkného počasí, akorát cca 20 min zácpa u Humpolce a pak šílená kolona na dálnici u Slavkova u Brna, ale té jsme se vyhli sjezdem do Slavkova a pak super serpentinami o pár kilometrů dále zpátky na dálnici.
Takže z našeho Forestra už konečně není leštěnka :845: , i když je pravda že už jednou byl hezky zaprášený od hlíny z výjezdu na Dušanovou chaloupku na Slovensku (přesto se nám tam strašně moc líbilo :supeer: ), ale tolik bláta si užil poprvé :850:

Takže díky všem organizátorům, fotografům i těm, co nám občas pohlídali děti.
Ale hlavně děkujeme Tomášovi a Zdence za velmi milé přijetí nás nováčků z Moravy (nedaleko "Dorových hor" :-)

Forest, Pavla, Martínek a Alžbětka
Forest
_____________________________________

Ex: Subaru Forester 2.0X, MY10, 5MT+redukce, zvýšený a oplechovaný podvozek
Uživatelský avatar
jaromir
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1078
Registrován: stř zář 09, 2009 10:41 pm
Jméno a příjmení: Jaromír
Bydliště: Úpohlavy (okr. Litoměřice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Letní sraz Šumava 2012- VDC 40. birthday party

Příspěvek od jaromir »

Co k tomu všemu říci - mohu jen litovat, že jsem si to časově neuspořádal lépe, abych kvůli pitomé práci přišel o tento zážitek. Tak snad někdy příště - teta má v Borových Ladech chalupu, tak jestli mě tam někdy pozve, tak se pojedu podívat i na tu Tomovu...
Jaromír
Subaru Forester 2,5XT MY2009
Uživatelský avatar
nasticka
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3540
Registrován: stř říj 12, 2011 8:00 pm
Jméno a příjmení: Stanislava Kopcová
Bydliště: Václavice

Re: Letní sraz Šumava 2012- VDC 40. birthday party

Příspěvek od nasticka »

Tome: paráda, že ty srny odešly spořádaně ve dvojstupu a nenapáchaly na zahradě větší škody ::-DDD:
Fakt to bylo super! Tak moc, že naše mladá o tom pořád mluví a to je co říci :850: Jak už tu někdo psal: tuhle akci velmi těžko v dohledné době něco překoná :supeer:
Forester SG 2.0XT - SíGr
Uživatelský avatar
alsova
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Lucie
Bydliště: Merklín

Re: Letní sraz Šumava 2012- VDC 40. birthday party

Příspěvek od alsova »

Tome, jsem ráda, že sis narozeniny užil :-) I nám se moc líbilo - dokonce jsem dostala i pár rad na vaření :-) Člověk se pořád učí :-) :-) Takže i my děkujeme
Alsova
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49211
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Letní sraz Šumava 2012- VDC 40. birthday party

Příspěvek od VDC »

Tak aby vše nebylo tak idylické, přilítl dneska na chalupu majitel louky a dělal tam divadlo, že jsme to tam rozjezdili. Na chalupě jsou švagrovo rodiče, tak z toho byli trochu vyděšený. :850: Musel jsem to s ním vytelefonovat, vysypat si několik popelnic popela na hlavu a slíbit, že se za ním zastavím 15. kdy budu na chalupě. Když jsme hovor končili, už byl v klidu, tak to bude v pohodě. :826:
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
roura74
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2017
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Horák
Bydliště: Ruda u Rýmařova
Kontaktovat uživatele:

Re: Letní sraz Šumava 2012- VDC 40. birthday party

Příspěvek od roura74 »

To je Tome blbý.Bohužel ten déšť to tam rozmáčel extrémně.

Příště to bude chtít sraz nějakýho vrtulník klubu. Ti mu maximálně vyplaší krávy.
Tribeca 2008 Executive
________&________
Toyota RAV4 PHEV 2021

EX: Levorg 2017 Sport, Forester 2007 SG, Legacy GT 2010
Doro
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4042
Registrován: ned zář 06, 2009 7:00 pm
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Letní sraz Šumava 2012- VDC 40. birthday party

Příspěvek od Doro »

Nejlepší řešení je jet po louce max. 2 auta v jedné stopě. Ideální, když jede každý v jiné stopě. Výsledkem je možná pro někoho nepochopitelně zvalchovaná plocha na louce, ale takto je to nejšetrnější zpusob a po dalším dešti za koliksik dní na louce není nic poznat. Tráva se zvedne a příroda jede dál.
Doma to praktikujem nějakou tu dobu s jakoukoliv mechanizací, co nám tam vjede a výsledek je, jak jsem napsal - za krátký není nic poznat. Ale mosím si to fakt hlídat, bo každý má snahu jet po stejné stopě, čímž je to pak třeba po traktoru zprasené přímo na zabití :baseball:
:657:
Takže aj toto Tome prober s místníma. Bo jiné řešení je už jen příjezd jinou cestou - pokud tam projede Tatra..... ::-DD: :845:
Za sucha je to v pohodě, bo subárka jsou lehké. Ale u těžších aut aj. to platí aj na suchém.
Forester 2.0 SG Comfort 2003
Forester 2.0 SG Active 2003
Impreza combi 1,8 76kW, 1993 (zrušeno)
Uživatelský avatar
DDDD
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1033
Registrován: čtv srp 27, 2009 9:57 pm

Re: Letní sraz Šumava 2012- VDC 40. birthday party

Příspěvek od DDDD »

:655: Tome a co to hodit na ty srnky :811:
Forestr 2.0 WP 08 a XT 1.8 TURBO 86 monentálně v rekonstrukci.
Jo a když to šlo dolu tak to pude i nahoru.
šintr
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 520
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Bydliště: Brno

Re: Letní sraz Šumava 2012- VDC 40. birthday party

Příspěvek od šintr »

Já bych spíš řekl, že z poza smrku sledoval co se děje na samotě, měl chuť na všechny ty dobroty a protože se bál mezi ta zablácená individua přijít, počkal si, až tam bude někdo seriózní.
Příště musí dostat do ruky pivo a stehno, někdo by ho mohl povozit, aby měl nějaký zážitek a příště bude s námi na srazu s novou leštěnkou. :ironie:
Jestli bude chtít nějakou náhradu v rozumné míře, která ho uspokojí, rád přispěju.
Jinak souhlasím s Dorem, taky jsem měl pořád nutkání jet ve stopě nebo aspoň co nejblíž, aby nebyla rozrajtovaná celá louka, prostě se je furt co učit.
šintr
Outback H6 MY 2001
dříve:
Subaru Impreza 2.0 GL MY97
Subaru Leone Super Station 110 KW MY88
Subaru Leone Super Station MY87
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Letní sraz Šumava 2012- VDC 40. birthday party

Příspěvek od romull »

Souhlas s Dorem i se šintrem. Pokud to bude chtít pár lahví, nebo něčeho jiného tak taky rád přispěju. Holt to není jen se bavit, ale musíme nést i následky té super zábavy :850:
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
nasticka
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3540
Registrován: stř říj 12, 2011 8:00 pm
Jméno a příjmení: Stanislava Kopcová
Bydliště: Václavice

Re: Letní sraz Šumava 2012- VDC 40. birthday party

Příspěvek od nasticka »

Souhlasím s klukama, pokud bude potřeba nějaká náhrada, tak taky přispěju. :850: Bála jsem se, abys neměl problémy s tou rozrytou loukou, tak jsem se taky snažila držet jedné stopy, ať není zrytá celá louka..holt příště budeme moudřejší :655:
Forester SG 2.0XT - SíGr
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49211
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Letní sraz Šumava 2012- VDC 40. birthday party

Příspěvek od VDC »

Hele v pohodě, už do telefonu jsme se jakž takž domluvili, přesto, že na začátku to bylo vostrý. Ale chápu, že když mi chtěl nadávat, nemohl začít jako beránek. :-) Trochu jsem to podcenil, říkal jsem si, že to vyschne, otavy maj hotový, ale voni jsou nějaký bio zemědělci. Nějaký bankovky chtít bude, tak doufám, že bude rozumnej. Příští víkend to dořešíme, pak se podělím, jak to dopadlo.Příště to nasměrujem jinejma cestama přes les...

[ Příspěvek odeslán z mobilního zařízení ] Obrázek
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Pavlos
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 789
Registrován: ned zář 06, 2009 8:23 pm
Jméno a příjmení: Pavel šajdák
Bydliště: Chropyně

Re: Letní sraz Šumava 2012- VDC 40. birthday party

Příspěvek od Pavlos »

přispějem taky to se ví jsme spolupachatelé :pr:
Odpovědět

Zpět na „Srazy“