Zajímavá místa na akce

Diskuse o srazech pořádaných naším klubem, nebo kluby spřátelenými.
Odpovědět
Uživatelský avatar
catana
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3258
Registrován: ned kvě 08, 2011 1:39 pm
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: Jizni Australie

Zajímavá místa na akce

Příspěvek od catana »

Podobné vlákno jsem tu neviděl, tak zakládám nové. Myšlenka je dávat si na jedno místo tipy na zajímavá místa, kde bychom mohli pořádat různé akce a srazy.

Vzhledem k naší moravské sekci mi to nedalo a zkoumal jsem třeba podmínky polygonu v Ostravě, který je absolutně tím nejlepším co je v ČR. Vodotrysky, počítačem řízená kyvná deska (řádově lepší než ta Jihlavská), apod. Mno, areál je to opravdu luxusní. Zatím jenom pro zajímavost zkouším poptávat, ale ty ceny jsou fakt raketové... pronájem areálu na hodinu je nějakých 20 tisíc :839: To je skoro rozpočet na celou Jihlavu ::-DDD: Láká mě to tam, nicméně to by těch aut tam muselo být aspoň 40, aby to nestálo jak rodinná dovolená v Turecku.
ex. Subaru Outback 3.6R Premium, MY2011
ex. Toyota GTS 86, 6MT, MY2014
ex. Subaru Impreza 2.0D XV, 6MT, MY2011
tango
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 6393
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Oplt
Bydliště: U Sila 1201,Liberec

Re: Zajímavá místa na akce

Příspěvek od tango »

jo tak to je teda raketa :670: no tak budem muset něco vymyslet, aby to stálo míň :845:
Toyota Auris, 2,0D4-D 125k,300nm.
Srdcem JEN A JEN SUBARÁK!!!
http://www.spritmonitor.de/en/detail/525277.html
Uživatelský avatar
bobhash
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 513
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá místa na akce

Příspěvek od bobhash »

nejlepší místo na akci , je trasa :san gallo - stevio pass , pokud tam budete mít někdy cestu tak určitě to dát je to asi 20 kiláků a neskutečný ,nejlepší motozážitek jakej muže bejt furt se kroutí koláčem pravá ,levá
http://lnk.nu/maps.google.cz/1tgk
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21953
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Zajímavá místa na akce

Příspěvek od HonzaCZ »

catana: O něco podobného se pokoušel CoZmo na wiki (ale obecně - zajímavá místa), tak jestli by to nebylo vhodnější, než diskuze. Resp. nejlepší by bylo asi tady diskutovat o případných vhodných místech a ve wiki vést přehledný seznam, např. podle těch krajů, co už tam jsou. Samozřejmě jen návrh :-) Ale z vlastní zkušenosti vím, že co se za tepla někam přehledně nevypíše, tak se většinou ztratí v desetitisících příspěvků a pročítat fóra je zdlouhavé, a ne vždy člověk ví, jaká klíčová slova hledat.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
catana
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3258
Registrován: ned kvě 08, 2011 1:39 pm
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: Jizni Australie

Re: Zajímavá místa na akce

Příspěvek od catana »

Přátelé, tak letiště co je u Lnář aka letiště Tchořovice případně v názvosloví některých firem Speedway Blatná je docela dost zamluvené na různé komerční akce a obec to regulérně pronajímá. Cena záleží na charakteru akce, ale chtějí za to kolem 10 tis za den :670: To mi přijde docela dost tedy.
ex. Subaru Outback 3.6R Premium, MY2011
ex. Toyota GTS 86, 6MT, MY2014
ex. Subaru Impreza 2.0D XV, 6MT, MY2011
Kubišta
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 297
Registrován: sob srp 15, 2009 12:00 am

Re: Zajímavá místa na akce

Příspěvek od Kubišta »

Přátelé nechci se nějak po někom co už dělal vedle v klubu. Napadly mě Sedlčany. Co si prostě jít zajezdit třeba na ukončení sezony před tou zimni sezonou. Udělat závody o nejrychlejší forestr či imprezu nebo legaci či outback. Připravit pro vaše děti nějaké soutěže a podobně.
Odpovědět

Zpět na „Srazy“