Jožkoland Vol.V

Diskuse o srazech pořádaných naším klubem, nebo kluby spřátelenými.
Odpovědět
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: Jožkoland Vol.V

Příspěvek od saburafu »

Taky bych chtěl ještě touto cestou Jožkovi poděkovat za organizaci srazu. Fakt, že sněhu "moc nebylo" byl sice trochu znepříjemňující náladu, ale u mne to bylo jen chvilkové. I tak jsem si víkend užil a opravdu to jde improvizovaně i bez toho bílého sajrajtu. Akorát si teď budu muset asi mrsknout nějakou dietu, protože tenhle víkend byla neskutečná labužnická smršť :-) Všechno bylo výborné, ale chvílemi jsem se cítil jako březí kocour :-) Naštěstí vše vytráveno, i s pomocí bechera :-) Bylo to fajn. Uvidíme na přesrok, jak se to vyvrbí, rád však zase přijedu :850:
Uživatelský avatar
mamut
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Lukáš
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jožkoland Vol.V

Příspěvek od mamut »

I já děkuju :826:
Vše bylo dokonalý, jako každý rok (až na ten sníh)...

Když sem se vrátil, tak auto bylo celý bílý od soli :666: nechápu co a kde takhle solili, takže sem ho umyl a zaparkoval do garáže.
jediné světlo mého života, je světlo v ledničce

Subaru Impreza GT (1999) Obrázek
Fiat Ducato 3.0 CNG (2010) Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10651
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Jožkoland Vol.V

Příspěvek od Mira »

Jožine super jako vždy. Sešla se parta jako vždycky, navíc s Buhschmanskim a Legem GT. Na sníh kašlu, páč to by nás potom Lukyn nemohl tak fajn povozit. Letos si zase pokecala i liška, povídal jsem si s ní při zmírňování akutních záchvatů rýmy. A zjistil jsem, že ta moje zpropadená spotřeba je fakt nohama. Dal jsem to na jednu nádrž a ještě mi zbylo. Dle počtů jsem se dostal na těžko uvěřitelných 8,3 litru. A brzda provozu jsem rozhodně nebyl, dle navigace a jejích 3 hodin 20, jsem to dal za 2 hodiny 40.

Jo a před Zastávkou u Brna jsem se i sklouznul. Dokonce 2x a to sem ani nechtěl. V tom kopci v lese bylo tak namrzlo, že to bylo fakt hustý. Měla mě varovat ta rozmlácená koktávka vedle silnice asi 3 km předtím.
Uživatelský avatar
LegoGT
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 228
Registrován: ned říj 17, 2010 5:09 pm
Jméno a příjmení: Ondřej Mušák
Bydliště: Praha-České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jožkoland Vol.V

Příspěvek od LegoGT »

za mě a za Míšu díky moc Jožinovi za povedenou akci, i sníh byl ::-DD: i když v sobotu tak kolem osmý večer a tak na hoďku ::-DD:
jinak žranice teda solidní :845: ješte v neděli jsme se nemohli hejbat :845:
takže pokud se něco bude dít příští rok tak určo jedem :826:
Uživatelský avatar
Japandriver
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 984
Registrován: úte zář 08, 2009 1:40 pm
Jméno a příjmení: Josef Dolinský
Bydliště: Pohorská Ves

Re: Jožkoland Vol.V

Příspěvek od Japandriver »

:diky: Díky všem co dorazili,byl to pohodový víkend s přáteli,kterých si vážím.Speciální dík :diky: patří ,jako vždy Štěpánovi za upomínkový předměty......Bušmanskýmu že po třech letech dokázal dorazit,teamu lesovny Žofín za velmi povedený kulinářský festival a příjemnou obsluhu a v neposlední řadě Karlovi Šreflovi za vstřícnost a přijatelné ceny.A taky mé rodině a Vojtovi za podporu a za to že mě přemluvili abych do toho šel :850: Sníh fakt nebyl :1774: ,což nemůžu do dneška strávit :839: ,ale jsem rád že se vám líbilo :657: .Vyjížďka byla silně improvizovaná :3gears: ,kterou jsem dal do kupy při obědě ,bo sem do poslední chvíle věřil na zázrak,no nestal se ,bohužel.Defacto jsme projeli 3 RZ Rally ČESKÝ KRUMLOV sice ne celý ,ale celkem slušný a zajímavý kousky.Za tu rozbytou přeložku lesem se ještě omlouvám ,na jaře tolik rozbytá nebyla ...sorry ....
No tak snad napřesrock nashle.... nebo něgde jinde třeba :subaru:
Subaru není jen značka, Subaru je víra a životní styl.Kdo ho nikdy neměl ,ten to nikdy nepochopí :-)
Odpovědět

Zpět na „Srazy“