Plukovníkovo trollení

V téhle kategorii bychom měli rozebírat věci, které se nevejdou do technických sekcí
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21935
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: dovoz aut z Japonska - Subaru i jiné

Příspěvek od HonzaCZ »

nothink píše:
Tssss no jo no,radeji jsem se mel drzet klasickeho oznaceni,jasny ze bych rad,atmosku,ne kecam myslel jsem turbo:-DDD
I když kdo ví, jak to v JP značí. Třeba tam zrovna ta devítka je. :-/ :-D
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21935
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: dovoz aut z Japonska - Subaru i jiné

Příspěvek od HonzaCZ »

plukovník píše:Protože v létě je čas dovolených, je omezena výroba, tudíž nejlepší čas pro přestavbu mašin (výrobních linek).
(zdroj: Škoda auto)
Třeba u Subaru vyráběj následující modelový rok už v červnu. Za mě konec [OFFTOPIC]
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24291
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: dovoz aut z Japonska - Subaru i jiné

Příspěvek od sima »

No musím za sebe říct, že to naudžívání engl výrazů, či jen jejich užívaní mě taky sere. Proč je problém napsat volant vlevo, či vpravo, nebo rok jednouše udat ročník výroby, každý to přeci chápe... ale to je tak ve všem, rozmáhá se to, ano třeba fresh, taky jiné slova jako třeba "čelénč" ještěže to zní jako čelem, tudíž výzva, no přijde mě to mimo mísu, trapně rádoby světové, ha ha, no nic sere pes.
Za možnost dovézt auto odkudkoliv a za tu svobodu jsem teda ale zas vděčný =)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16137
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: dovoz aut z Japonska - Subaru i jiné

Příspěvek od quickly »

plukovník píše:stejně jako mně přijde hloupé psát "MY", když se dá napsat "rok výroby",
A ty používáš AT/MT nebo AP/MP ?
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
plukovník

Re: dovoz aut z Japonska - Subaru i jiné

Příspěvek od plukovník »

quickly píše: A ty používáš AT/MT nebo AP/MP ?
Ve tvé otázce cítím potměšilost ;-D
Nikdy jsem nepoužil v psané ani mluvené komunikaci zkratku AT/MT a tedy samozřejmě ani AP/MP, protože nemám rád používání zkratek všeobecně, pokud se nejedná zrovna o technickou jednotku.
V tomto konkrétním případě, pokud už to chci mermomocí zkrátit, tak "automat", nebo "manuál".

Stejně, jako když je třeba řeč o klimatizaci, tak neřeknu AC, "érkondyšn", ani klimoška, ale KLIMATIZACE :-DDD

Vážený pane místodržící, vy jste tady převážně lidé zvláštního ražení, což se vyznačuje tím, že rádi používáte různé anglické zkratky, vedete akademické debaty a rádi a hodně si vzájemně blahopřejete, při každé příležitosti a ke všemu.(Váš předseda tomu říká "přátelská atmosféra" a proto mně již několikrát vypeskoval za "nevhodné chování", a možná, že půjde ještě dál a zablokuje mně přístup do tohoto exkluzivního společenství ;-D )

Ale na druhou stranu, toho kdo s vámi nedrží basu a všeobecně nepřizvukuje, mezi sebe obrazně řečeno "neberete".
Proto mě nemáte rádi, nezapadám mezi vás.
Nikdy jsem nešel s davem, ani v době bolševismu!!!, a vyhovuje mně to.
A jelikož nejsem nikde organizován, tak si můžu říkat co chci a kdy chci... (*_^) |,,,,
To všechno mě ovšem rozhodně nebrání provokovat... :-DDD
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3005
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: dovoz aut z Japonska - Subaru i jiné

Příspěvek od yeti »

Prestoze me plukovnikovy nazory obcas serou, v necem ma i pravdu.
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2389
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: dovoz aut z Japonska - Subaru i jiné

Příspěvek od newli »

emve: Tak to plne chapu. Nebydlet v kralikarne v Praze, tak nemam problem si na bezne jezdeni koupit neco "obycejneho" a na zabavu klidne tohle s volantem na spatne strane, tj. RHD :-) Ale porad teda netusim, jak s prihlasenim. Asi jedine skrze UK, ne? Mele se tu o vsem moznem, ale ze by mi nekdo vysvetlil, jak je to s prihlasenim, to ne :-DDD
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49122
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: dovoz aut z Japonska - Subaru i jiné

Příspěvek od VDC »

Plukovníku zřejmě jsi nepochopil smysl diskusního fóra, byť by to z termínu "diskusní" mohlo vyplývat. Zřejmě máš pocit, že jeho smyslem je chvástání, kdo má delšího pinďoura.
Naštěstí takových diskutérů, jako jsi ty, je tu naprosté minimum, jinak by to tu vypadalo, jako v diskusích pod články na Novinkách.
A to bysme se na to mohli rovnou vysrat.

Jsem rád, že většina přispěvatelů na tomhle fóru vítá ten model, který preferuji já, to jest, přátelská diskuse, kdy si umíme vzájemně popřát, pogratulovat a pochválit a dojít ke shodě.
Vím, že tobě to nevyhovuje, že je tu pro tebe málo konfliktů a hádek. Naštěstí, jedna vlaštovka jaro nedělá a ani jeden labilní kus nám to nezkazí.

Píšeš, že tě nemáme rádi. To není pravda. Upřímně na mě působíš jako chlapeček, co potřebuje rozbíjet okna a zapalovat stohy, aby si ho ostatní děti všimly. Takže je mi tě vlastně trošku líto.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
plukovník

Re: dovoz aut z Japonska - Subaru i jiné

Příspěvek od plukovník »

VDC píše: ...smyslem je chvástání, kdo má delšího pinďoura...
...chlapeček, co potřebuje rozbíjet okna a zapalovat stohy, aby si ho ostatní děti všimly. Takže je mi tě vlastně trošku líto.
Předsedo, musím s tebou důrazně nesouhlasit !!!

za prvé:
Délka pinďoura rozhodně není důležitá, protože i "malý Kašpárek dokáže zahrát velké divadlo" a navíc ženy, s ohledem na průměrné parametry vagíny ve skutečnosti preferují spíše šířku (což blbí chlapi, pro které ženské musí předstírat orgasmus, většinou netuší...) :-DDD :-DDD

a za druhé:
Plukovník zásadně nerozbíjí okna, nezapaluje stohy a už vůbec nestojí o to aby si ho všimla nějaká parchanťata ;-D
Plukovník je samotář, straní se lidské společnosti, vystačí si pouze s paní plukovníkovou, ve své hájovně, a je alergický na to, když někdo mele něco v tom smyslu, že "je mu cosi líto" :-DDD
Dost na tom, že tento výraz používají zhrzení, neúspěšní politici při každé příležitosti... ;-D

Takže s tou poznámkou, že je ti mě (i když jenom trošku) líto jsi mě naštval, protože když mě chce někdo litovat, cítím za tím snahu mě urazit,ponížit a to mě sere ,,|,, (>_<) ,,|,,
Asi tě také nebudu mít rád, a to i přesto, že "co dojedeš to předjedeš" a navíc jsi hašoun, a ještě k tomu z Plzně, kterou mám raději než Prahu... :-DDD
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14818
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: dovoz aut z Japonska - Subaru i jiné

Příspěvek od Tapan »

plukovník píše: Když má člověk prostředky, tak si koupí jakékoliv auto z evropské nabídky nové, nebo ojeté, ať už třeba toho nového Mustanga Bullit, nebo ojeté Ferrari.

Ten, kdo má potřebu dovážet z horoucích pekel ojetinu, jejíž cena je třeba nižší, než náklady na dopravu a přihlášení, rozhodně není člověk co má zrovna moc těch "prostředků" navíc
Ano, proč by měl chtít někdo Lincolna, když každému musí bohatě stačit Volha. A kdo chce malý agilní mechanický silný sedan se 4x4, ať si nasere. Vždyť si může koupit Fabii RS.
A kdo má jiný názor než plukovník, je debil bez mozku. Darmo mluvit.
RHD auto (když tolik miluješ ty zkratky) si málokdo koupí na jezdění do práce a pro rohlíky, většinou se jedná o víkendovku a auto na okruh. Spousta modelů se do Evropy nikdy nedovážela. Tahat sem přes půl světa WRX s baťohem, pokud to není nějaká super limitka, je konina, ale Vivio RX-R sem prostě jinak než z Japonska nedovezeš (možná z Anglie, ale to budou nejspíš stejně šedý dovozy z Japonska). A to mně osobně přijde jako kurevsky zajímavý auto. A že tobě ne? Však si ho nekupuj :-D Nevím, proč by tě mělo nějak drásat, že někomu jinému to přijde jako bezva nápad.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10634
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: dovoz aut z Japonska - Subaru i jiné

Příspěvek od podvlada »

plukovník píše:...malý Kašpárek dokáže zahrát velké divadlo
Nojo, ale to by se musel kašpárek postavit na jeviště... tedy na stage, jak se dnes říká. Aby mohl udělat show a ukázat svou performance :-DDD
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16137
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: dovoz aut z Japonska - Subaru i jiné

Příspěvek od quickly »

plukovník píše:Nikdy jsem nepoužil v psané ani mluvené komunikaci zkratku AT/MT a tedy samozřejmě ani AP/MP, protože nemám rád používání zkratek všeobecně, pokud se nejedná zrovna o technickou jednotku.
V tomto konkrétním případě, pokud už to chci mermomocí zkrátit, tak "automat", nebo "manuál".
Plukovníku, proč jsi 14. srpna 2017 použil MT ? Viz zde. Podle slov, která jsi napsal, jsi měl napsat Active s manuálem :-/
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14818
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: dovoz aut z Japonska - Subaru i jiné

Příspěvek od Tapan »

plukovník píše:malý Kašpárek dokáže zahrát velké divadlo
...ale většinou je to buď komedie, nebo tragédie :-)
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
plukovník

Re: dovoz aut z Japonska - Subaru i jiné

Příspěvek od plukovník »

quickly píše: Plukovníku, proč jsi 14. srpna 2017 použil MT ? Viz zde . Podle slov, která jsi napsal, jsi měl napsat Active s manuálem
Quickly, ty jeden sveřepý a nesmiřitelný (rozuměj "přátelský" ;-D ) pane "rychlíku",
tos nebyl líný rychle zkontrolovat všech mých osmset příspěvků, jenom proto, abys mě chytil za slovo ??? ,,|,, (>_<) ,,|,,

Ano v té době jsem měl nového Forestera a pečlivě jsem studoval manuály a originální dokumentaci a některé termíny jsem z nich mechanicky opsal (citoval). Tady jsem se toho, co jsem potřeboval, mnoho nedověděl, kromě informací od Trávy, že Forester je sračka u které musel v garanci absolvovat tolik blíže nespecifikovaných oprav v ceně údajně hodně přes sto tisíc, že z toho šla hlava kolem.

Dnes, kdy po třech svépomocných pravidelných "garančních" kontrolách a najetých necelých 50 000 km, mám svého Forestera po technické stránce dokonale zmáknutého, bych ho ale již nenazval ani Active s MT, ani Active s manuálem,
nébrž krátce a stručně:
vozidlo Subaru Forester v základní verzi, prostý všech nepotřebných kurvítek, výroba březen 2017, se šestistupňovou manuální převodovkou :-DDD
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22678
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: dovoz aut z Japonska - Subaru i jiné

Příspěvek od spm »

Tapan píše: ...ale většinou je to buď komedie, nebo tragédie
A ještě k tomu to stejně vždycky akorát tvrdí ženský, co nic většího neviděli :-DDD :-DDD

A když už jsme u těch zkratek, tak úplně vidím, jak si pak budete popisovat, co to auto má vlastně za pohon... až budete rozepisovat a překládat zkratky jako MPT nebo VTD :-DDD Ještě že v IT tohle neni; kdyby mi tu kolega začal tvrdit, že mu nefunguje bezpečná skořápka, tak bych ho asi zabil :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Jen tak pokec“