Poskládejte si vysněný vůz

V téhle kategorii bychom měli rozebírat věci, které se nevejdou do technických sekcí
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Poskládejte si vysněný vůz

Příspěvek od PeteBiggy »

Mám v podstatě nucenou dlouhou vánoční dovolenou a přitom musím sedět doma s nemocnýma děckama, tak vymýšlím koko.iny :-) A nekonečné téma "jaký olej" už mě navíc neba :-D

Napadlo mě, že ač se dnešní nabídka vozů může zdát nepřeberná, tak vlastně sotva tak z pololoviny existuje auto, které bych chtěl vlastnit a ani z té poloviny to není to, co vlastně mám. Resp. jsem se zamyslel, jak by vypadala kára, když bych si ji mohl "poskládat":

1. Tak za prvé, by to ani nebylo SUV. Jezdíme sice na hory, na plusy vyššího auta už jsme si zvykli, ale na druhou stranu nejezdím do nějakého velkého terénu, cíleně už teda vůbec nee. Byl by to kombík, ale nee tak obyčejný. Líbí se mi tzv. Shooting brake, tedy auta karoserie typu MB řady CL, Kia ProCeed, Panamera apod. Ty se tedy dělají, ale já bych ho chtěl tak trochu nazvedat na cca 18 cm, max. do 20 cm světlosti. Což už není, zatím tedy. Jasně, je to trošku problém mít svažitou záď a zároveň vyšší vůz, ale stačilo by mi, aby se tam dozadu vešly děcka na sedačkách a průměrná dospělá osoba. Délka určitě méně než je třeba ten Oťas, cca okolo 4,6 metrů jako mám teď. Kufr by stačil 500-550l. Samozřejmě oplastovat ve stylu XV, AllTrack, Allroad atd. Kola by stačila 17-18" na takovém tom rozumném profilu okolo 50%. Samozřejmě v bílé perleti, pokud možno v chladnějším odstínu než je u Subaru zvykem. Toť k designu resp. typu karosérie.
2. Motor - ani atmoška, ani turbo. Bral bych kompresor! Jasně, že boxer, benzín. Nevím tedy, zda by to bylo skrz zástavbové a vůbec technické možnosti možné, ale byl by to šestiválec o objemu cca 2,4 litru. Spotřeba, jakou mám teď, tedy do 10l, by podle mě i nemusela být nereálná.
3. Převodovka - mám první automat, takže zkušenosti s ním poměrně malé a ani na něm rozhodně netrvám. Manuál mi nevadí, i když je automat silně návyková záležitost. Ale jistě, v dnešní době už bych volil určitě automatickou převodovku, jen asi nedokážu říci jakého typu. Každopádně by to muselo mít i manuální možnost řazení pádly, nikoli jen na páce.
4. Rozhodně permanentní aktivní 4x4, které jde znát i v létě na suché vozovce.
5. Výbava - stačila by mi, ta co mám teď, s tím, že bych ale rád navíc dobře fungující adaptivní tempomat a přepínání dálkových/potkávacích světel. I vestavěná GPS by se celkem šikla a třeba i ten el. ovládaný kufr. Pak určitě variabilitu zadních sedaček s kufrem, tzn. dělení 40-20-40, možnost posunování zadních sedaček popř. vyndání středové sedačky zcela ven. Celokůži, panoramu, ani startování tlačítkem bych zrovna nepotřeboval. A klidně bych oželel i některé prvky ze své současné výbavy, jako třeba výhřev zadních sitzů, to děcka v sedačkách prostě jaksi nevyužijí. Každopádně už bych nikdy nechtěl horší světla, ty natáčecí LEDky či i třeba Xenony jsou u těch nových aut prostě skvělé a velmi návykové....

No a nakonec, samozřejmě nemůžu opomenout, že bych byl rád, kdyby auto mělo ve znaku Plejády :-)
Mnoo, škoda, že takové auto nikdy nebude, minimálně v EU už nee :-/

Tak co, jakou káru by jste si poskládali vy [?] ;)
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskládejte si vysněný vůz

Příspěvek od VDC »

To je jednoduchý. Nový by to nebylo, protože pořádný auta se přestaly dělat na přelomu tisíciletí.
Takže moje auto snů by byla Previa s technikou z H6. Tedy automat a VTD. To by bylo moje auto snů.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskládejte si vysněný vůz

Příspěvek od PeteBiggy »

Mnoo, sice to jde bohužel s kvalitou obecně dolů, ale ty auta už jsou dneska zase někde jinde. Já si tedy rozhodně nemyslím, že se pořádná auta přestala dělat už skoro před dvaceti lety. Ale proti gustu.....Jinak automat s VTD docela chápu.

Hmmm, takže ty bys Tome vlastně zkřížil svá auta a byl bys hotov. Zajímavé (*_^) |,,,,
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskládejte si vysněný vůz

Příspěvek od VDC »

Ono to není tak, že by se vývoj zastavil. Tak to nemyslím. Samozřejmě se vývoj aut posouvá vpřed. Vymyslely se různá časování toho a onoho, což přineslo koně navíc, který i míň žerou, ale jako každý sprinter dřív pojdou.
Na přelomu tisíciletí a to v podstatě do příchodu krize, se dělaly auta ne do konce záruky, ale na furt. Obrazně řečeno.

Toyota je toho zářným příkladem. Na konci 90 let se přestal dělat Land Cruiser 80. Poslední ultimátní offroad na tuhých nápravách, který byl vrcholem luxusu a zároveň vrcholem terénních schopností.
Místo toho přišel LC 100, který přinesl zdánlivě více luxusu v podobě vzduchového podvozku a nezávislého zavěšení předních kol. Takže se sice zlepšily jízdní vlastnosti na silnici, ale zhoršily se ty v terénu a hlavně se zkrátila životnost všeho. Takže výsledkem je, že zatím co LC 80 stojí nesmysly a majitelé si je hýčkají, aby vydržely, LC 100 vzal v podstatě čert. A tak by se to dalo vzít model po modelu.
Viz Previa. Ta naše se dělala do roku 2000. Je to současník LC80 a ta filosofie je na tom znát. Na podvozku je všechno 2x tlustější, než by muselo být. Dneska má najeto 373000 a za těch 123000, co jí máme, jsme na podvozku vyměnili jen tlumiče a tyčky stabilizátoru. Jinak nic. Žádný silentbloky, čepy, klouby. Všechno je v kondici.
Z tohohle hlediska je podvozek Outbacku sračka, když po pouhých 350000 byl úplně v hajzlu.
No a novější Previe na tom nejsou o moc líp. Jsou ergonomičtější, mají fajn vychytávky, ale z hlediska životnosti je to na prd.
U Subaru to není tak markantní u podvozků, protože to obvykle dřív shnije. Ale u motorů jo. Není nic neobvyklého, najetý půlmilion u 2.0 92 kW není to neobvyklé u první H6 a u dalších starších agregátů.
Těžko říct, jak na tom budou ty současné, ale protože s tím už ve fabrice nikdo nepočítá, tak na to spoléhat moc nejde.
Takže proto na to hledím takhle...

No a mám to přesně tak, že zkřížením Previe a H6 bych měl auto snů. Previa mi absolutně vyhovuje velikostí, krátkým předkem, výhledem z auta, posazem za volantem, ergonomií interiéru vepředu, nastupováním. Prostě vším tímhle. Strašně dobře se mi v ní jezdí. Ale chybí jí koně, chybí mi v ní automat, chybí mi v ní VTD. Jo a chybí mi v ní štelovací cyklovač na stěrače a vypínání světel klíčkem.
Outbacka miluju, líbí se mi, ale je malej, ve srovnání s Toyotou se do něj blbě leze, nic se tam nevejde. Má na hovno rejd a není z něj pořádně vidět, hlavně dopředu.
Pochopitelně k optimu toho auta snů, by Toyota musela povyrůst do světlé výšky, aby se s ní daly dělat psí kusy, ale to už je detail.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskládejte si vysněný vůz

Příspěvek od PeteBiggy »

VDC píše:...U Subaru to není tak markantní u podvozků, protože to obvykle dřív shnije...
:-DDD ::-((( ::-(((

Jinak pokud to bereš tak, že si to auto chceš nechat "na věky" a chceš na něm nakroutit minimálně půl mičudy, tak to pak chápu :-)
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Poskládejte si vysněný vůz

Příspěvek od spm »

Teda, jestli ti prijde, ze je z outbacka ven nahovno videt, tak si nesedej do niceho jinyho :-DDD z toho co jsem potkal je vyhled z BHcka celkem dost luxusni...

Mne by ke stesti asi stacila na tom mym CVT a adaptivni tempomat. Jenze CVT u outbacku uz znamena absenci VTD a adaptivni tempomat sebou zase nese picoviny, co sami brzdi a tahaji za volant. Takze vlastne radsi soupu nohama a jsem rad za to, co mam :-DDD

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskládejte si vysněný vůz

Příspěvek od VDC »

To je pochoptelně myšleno ve srovnání s Previí. Není to myšleno obecně. Ani ty ostatní kritiky. Jen ten rejd to má opravdu malej.

Jinak Petře jo, mám to tak, že auta mám na pořád a neplánuji. Zkřížit to nejde, tak holt to optimum mám ve dvou kusech...
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Poskládejte si vysněný vůz

Příspěvek od spm »

Jo, rejd mizernej je :-) Nejhorší je to v kombinaci s tou celkem velkou délkou. Při parkování si na to člověk ještě zvykne, průser je, když je potřeba se s tím otočit někde, kde toho místa moc neni :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
Albi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3126
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Albert Němčík
Bydliště: Železná Ruda / Praha

Re: Poskládejte si vysněný vůz

Příspěvek od Albi »

Impreza sedan, motor z Forestera XT (2.0 177kW), převodovka z WRX / Levorg 2.0 (tedy s VTD) ...
[DRIVE]
Subaru Legacy 2.5 MT sedan '2004 | Kawasaki ZR-7S '2002 | Agados VZ-26 '2009 | Author A-RAY Plus '2008
EX: Subaru Legacy 2.2 MT kombi '1991 | Toyota Tercel 4WD kombi '1986 | Dacia 1310 TX sedan '1989
Uživatelský avatar
Augi
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 963
Registrován: stř črc 27, 2016 9:52 am
Jméno a příjmení: Michal Augustýn
Bydliště: okolí Prahy

Re: Poskládejte si vysněný vůz

Příspěvek od Augi »

Levorg STI, s vyhříváním volantu, odvětráváním sedaček a pamětí pozice řidiče se dvěma sloty :-)

Kdyby dělali Mazdu šestku Wagon ve čtyřkolce i s benzínem, tak by to bylo skoro dokonalé :)
WRX STI 2018
Outback Field 2023
a další japonský škopky

ex: WRX STi 2004, Levorg GT-S 2016
Uživatelský avatar
Cliffer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1712
Registrován: sob lis 21, 2015 6:24 pm
Jméno a příjmení: Tadeáš Pospíchal
Bydliště: Praha

Re: Poskládejte si vysněný vůz

Příspěvek od Cliffer »

Tak o tomhle přemýšlím neustále :-D

1. Vzhled - Subaru outback BP :-D Je to nádherný auto a vyhovuje mi ten koncept - vyšší kombík. Akorát bych BP protáhnul tak o 5-10 cm, kvůli místu na zadních sedačkách. Kufr sice není z největších ale dá se s tím žít. Světlou výšku bych zvýšil na takových 23 cm ideál (stále dobré na silnici a většíma terénama kde by toto už nestačilo bych nejezdil. V ideálním případě bych nějak vyztužil konstrukci samonosný karoserie (třeba nějakým roštem) když se člověk dostane třeba na roletu nebo aby se auto tak nekroutilo při vykřížení. Celkově i ideálně trochu vyztuženější díly podvozku.
2) Motor - H6 boxer 3,0. Ovšem oproti mému 180 kw bych rád aby byl trochu silnější od spoda. Od 4000 rpm jsem spokojen víc než dostatečně :-D Nevím jak jezdil starší 154 kw. A kdyby to žralo v silniččním setupu kolem 10 tzn tak 8-12l tak ideál.
3) Převodovka - automat je sice příjemná věc do města ale jsem prostě manuální. Takže 6° manuál a regulérní půlkou, kde prvních 5 kvaltů by byly víc do pomala (něco jako redukovaný kvalty u BP Oty 2,5i MT) a 6 čistě dálniční (3000 rpm při 130 km/h). Typ prakticky něco jako DCCT ale ideál s manuální (nějakou elektro-hydraulo-mechanickou uzávěrkou) a s opět elektro-hydraulo-mechanickou uzávěrkou zadního diffu. A hodně odolnou spojku :-D Tím byl dán i pohon, jestli se mám držet bodů který nastínil PeteBiggy.
4) Výbava - prakticky opět to co mám v BP, ale s nějakými úpravami, jako třeba duální klima, která je opravdu duální a nemusíte kroužit s každým knoflíkem zvlášť, s vícero odkládacími prostory (v tomhle je dobře vymyšlen interiér služební Okty II a další "Simply clever" řešení). Palubní počítač spíš jen jako rádio+nastavení+zrcadlo mobilu. Navigace a podobný srandy bych si už ladil přes mobil. Rozhodně né adaptivní tempomat (nedávno jsem jezdil s posledním Golfem, který ho měl a rostl jsem z toho), dešťový senzor, který mě vytáčí i na Oktávce, a nějaké výrazné kecání do řízení (moderní pomocníky pro neřidiče) už vůbecne. Když už tak něco typu VDC a vypínatelný (to co má H6 Ota je velice dobrý). Určitě startovanání klíčkem, šíbr netřeba, sedačky nějakou hodně prodyšnou kůži a nebo i látku. Ovšem určitě mnohem líp tvarovanou než v Otovi a s delším sedákem i opěradlem. Opět trochu chytřejší ovládání rádia z volantu. Další vychytávky jako sklápění zrcátek přes klíček (rozhodně ne automatický při zamknutí!!!) Větší úložný prostory ve dveřích + díru pro 1,5l petku, úložný prostory v zadních dveřích (celkově ty úložný prostory!), v ideálu i úložný prostor na druhou baterku.

A samonivelační tlumiče, který vydrží 500k km :-DDD Nebo alespoň takový, který se dají za solidní cenu koupit nový na výměnu.

Další vychytávky na cestování i daily use bych už musel víc promyslet a to by se už doladilo.

Suma sumárum BP Ota dopoupravovanej, včetně těch trochu jinak upravenejch výplní dveří. Mít zbytečných pár miliónů a času ranec tak bych si asi byl schopný to auto dopostavit i za pomocí nějakých odborníků. Výsledek by mohl být tak 97% z tohoto dream car. Zbytek by byly už nemožné úpravy (např. délka auta) [SUBARU]
Naposledy upravil(a) Cliffer dne ned pro 30, 2018 10:23 pm, celkem upraveno 1 x.
Subaru Outback 3.0R "Démon"
- Skotsko 2022 (5567 km)
- Rumunsko 2021 (3574 km)
- Norsko 2020 (7007 km)
- Ukrajina 2019 (4060 km)
Subaru Outback 2.5i-prodán
- Balkán 2018 (4457 km)
- Balkán 2017 (5884 km)
- Skandinávie 2016 (8300 km)
Š.Felda 1.6
- Istanbul 2012 (6100 km)
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskládejte si vysněný vůz

Příspěvek od PeteBiggy »

Hmm, tak vidím, že nikdo není tak neskromný jako já :-/ A nebo to je prostě jen absence fantazie :-D

Když vám všem stačí jen naklonovat existující nebo hotové auto, které se jen u nás neprodává.

Jinak jsem teda aspoň zjistil, že Mazda 6 v kombajnu se v benzínu nedělá resp. možná jen u nás neprodává ve čtyřkole. Hmm, zajímavé, to jsem netušil. Tuto značku mám taky moc rád =)

Edit: Tak omlouvám se Clifferovi. Ten sice staví na Otovi, což není nic proti ničemu, ale rozepsal se hezky =)
Naposledy upravil(a) PeteBiggy dne ned pro 30, 2018 10:31 pm, celkem upraveno 1 x.
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
Augi
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 963
Registrován: stř črc 27, 2016 9:52 am
Jméno a příjmení: Michal Augustýn
Bydliště: okolí Prahy

Re: Poskládejte si vysněný vůz

Příspěvek od Augi »

PeteBiggy píše:Jinak jsem teda aspoň zjistil, že Mazda 6 v kombajnu se v benzínu nedělá resp. možná jen u nás neprodává ve čtyřkole. Hmm, zajímavé, to jsem netušil. Tuto značku mám taky moc rád
Jn, taky mě to nemile překvapilo - jinak by to byl jasný kandidát na další rodinné auto.
WRX STI 2018
Outback Field 2023
a další japonský škopky

ex: WRX STi 2004, Levorg GT-S 2016
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskládejte si vysněný vůz

Příspěvek od PeteBiggy »

Augi píše:Jn, taky mě to nemile překvapilo - jinak by to byl jasný kandidát na další rodinné auto.
Tak určo by to bylo super autí. Na mě už sice trošku moc velké, ale....Ono špatná ani nebude CX-5 v té dva a půlce benzínu. Já byl teď pár týdnů po salónech, jen ta ze zajímavosti, v Toyotě, Hondě a právě Mazdě. A překvapilo mě, že oni pořád doteď nezinkujou :-/
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskládejte si vysněný vůz

Příspěvek od VDC »

Cliffer píše:Motor - H6 boxer 3,0. Ovšem oproti mému 180 kw bych rád aby byl trochu silnější od spoda. Od 4000 rpm jsem spokojen víc než dostatečně Nevím jak jezdil starší 154 kw. A kdyby to žralo v silniččním setupu kolem 10 tzn tak 8-12l tak ideál.
Tade to bychom museli zkusit, ale podle mě objektivní by to srovnání nebylo, protože prostě jiná převodovka.
Zpřaženo s manuálem bys tam podle mě ten spodek měl. H6 na to ten potenciál má. Ale já si teda radši počkám, než bych řadil. :-)
PeteBiggy píše:Hmm, tak vidím, že nikdo není tak neskromný jako já A nebo to je prostě jen absence fantazie
Když ty si Petře sníš o tom, co by ti měli vyrobit ve fabrice, aby to bylo podle tvých představ.
Podle mě, tedy mých představ, všechno co stojí za hřích už vymyšleno bylo a nic zajímavějšího už nebude. Vlastně by mi ke štěstí stačilo, kdyby vše kolem aut bylo jako v Americe. Jednak abych si to auto mohl upravit podle představ sám a aby bylo na trhu k dispozici tolik alternativních dílů, jako v té Americe. Pak by nebylo potřeba snít, stačilo by to zrealizovat.
Previa klidně s originál agregátem, ale s kompresorem, automat s redukční převodovkou z Tacomy, pořádný kola, bodylift, obytná vestavba... :-)
A k tomu H6 vlastně taková jaká je... Proč snít jen o jednom autě, kdyby ty možnosti byly...
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Odpovědět

Zpět na „Jen tak pokec“