czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

V téhle kategorii bychom měli rozebírat věci, které se nevejdou do technických sekcí
Uživatelský avatar
Dan
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 134
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od Dan »

VDC píše:
OK, vánoční závazek...
a pro koho?:-)
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od cerv »

Stalo se to,ze někdo založil (2006)webové stránky pro peníze(subaruclub.cz) a to nebyl nikdo kdo má rád subaru,jelikož tech webu-klubu založil spoustu a spousta z nás tam začala fungovat a nekolik let to zilo normálně(srazy,chat,diskuze...)a pak ti co k tomu webu začali něco mit a hlavně k jejich fizlackejm metodám,tak ti pak byli vyhození a někdo odešel zhnusene sám od sebe a tehdy vznikl web a klub czechsubaruclub.cz!
Kde to zilo hlavně díky vyše zminěnym...
A pak se zformovalo tohle tady jako paralela...nikoliv z důvodu nesnasenlivosti ale spis z důvodu odlišného přístupu k věci. A další vývoj určil, že tento web a klub funguje stále dál a to ostatní je dle mého názoru už pouze prezivajici..avšak praweb (subaruclub.cz) porad používá fizlacke metody a normální lidi tam už nejsou!
Pouze napsání adresy našeho webu tam by neproslo a to ani v osobní poste!
Ale to je jen v kratkosti...
Zapomněl jsem na pikantnosti lidi jako Jirka P.ktery byl něco jako předseda a defraudoval peníze na srazy apod....ano i takova byla historie :)
Uživatelský avatar
Dan
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 134
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od Dan »

AMEN
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od draconis »

Ačkoli já tuhle éru nepamatuju, snad sem můžu aspoň napsat, že mi přijde velice sympatické, že sem Dan takhle napsal. Určitě to pro mnoho z vás oživilo doby minulé a to se cení. Za ty dva roky nebo kolik jsem tady je to první příspěvek tohoto typu a i když nejsem nikterak zainteresován, je vidět, že to má hodnotu a super je taky to, že se lidi po XX letech takhle nakonec stejně zase dají dohromady. Srazy tady na SFC probíhají stále, aktuálně tuším Jožkoland v únoru 2017. Třeba příležitost udělat si výlet a pozdravit pár starých známých...? ;)

No prostě mám z vás všech radost, že Dan zapálil oheň emocí. Protože o těch je přece Subaru především! :-) Tak z vás všech mám radost, i když jsem vedle vás subatole.

Právě všichni, které jsme díky SFC poznali, nás naprosto dostali, to se jen tak nevidí. Ať se všem daří a auta ať jezdí! *_*=*_*
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od draconis »

Jo a vlastně Tom slíbil sepsat VéDéCého kroniku a paměti. Tak ho musíme prudit, páč se na to jinak zase zapomene. Ačkoli já musím držet hubu a krok, páč jsem pořád ještě nenapsal ten můj slibovaný román. Po Novém roce se do toho pustím, už tak si z toho pamatuju pořádně sotva půlku... :-)
Uživatelský avatar
Kofilka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1257
Registrován: pát srp 21, 2009 9:38 pm
Bydliště: Rousínov
Kontaktovat uživatele:

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od Kofilka »

Pročítám to a taky vzpomínám :-) Prvního subika a sraz v roce 2006 pak dalšího a dalšího a dalšího :-))) První sraz třeboň s prawebem...pak spousta dalších včetně srazů k narozeninám různých členů. Parta se tu našla parádní, sice moc srazů teď nestíhám ale vím že vždycky když na nějakej dojedu tak si mám ským očem pokecat.......
Forester SH 2010
Lego BE 2,5 03
ex:
Forester: 98 Black - ČDcargo :-); 99Red;99turbo Green;99 2,0AT;98 silver;silver04 AT
Impreza: 93 1,8 Blue; 98 2,0Silver,2009 1,5r
Legacy: 95 2,0 Blue; 96 2,2 ATgreen; 95 Hubertus; 01 2,5 Blue
Outback: 99 2,5 Red; 01 3,0H6
Tribeca:08 3,6
Uživatelský avatar
Fiba
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Pardubice

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od Fiba »

Kofi, zapomněl jsi zmínit sraz s vlakem :-D
Obrázek Forester 2.5 XT '06 AT

ex Forester S-turbo '99 MT
ex Alfa Romeo 90 2.0i 94kW 1985
Uživatelský avatar
Kofilka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1257
Registrován: pát srp 21, 2009 9:38 pm
Bydliště: Rousínov
Kontaktovat uživatele:

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od Kofilka »

To se nepočítá, vlak mě nedal přednost z prava :-)))
Forester SH 2010
Lego BE 2,5 03
ex:
Forester: 98 Black - ČDcargo :-); 99Red;99turbo Green;99 2,0AT;98 silver;silver04 AT
Impreza: 93 1,8 Blue; 98 2,0Silver,2009 1,5r
Legacy: 95 2,0 Blue; 96 2,2 ATgreen; 95 Hubertus; 01 2,5 Blue
Outback: 99 2,5 Red; 01 3,0H6
Tribeca:08 3,6
Uživatelský avatar
Fiba
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Pardubice

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od Fiba »

Ajo, hááájzl jeden :-DDD
Obrázek Forester 2.5 XT '06 AT

ex Forester S-turbo '99 MT
ex Alfa Romeo 90 2.0i 94kW 1985
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od sima »

cerv píše:Spousta lidi mela subaru jen přechodne a tim to bylo na dobu určitou.Je jen málo lidi co mají ta auta delší dobu,takovej Bobhash má to wrx porad a i když už nikam nejezdí(srazy)tak je pořád srdcar!
A ti co jsou ted nejvíc aktivní,kde byli před 10 lety a kde budou za pár let?
No to je vaše historie,já jsem tu furt ještě vlastně nováček,tak jsem k tomu pokorně mlčel,sic cosik jsem už "odezřel",třá harryho :-) a jiný subaro cluby...ale za sebe můžu říct,že jak jednou přilnu k nějaké značce,tak je těžké se mnou hnout "jinde".Na xantia clubu jsem vydržel doteď(tj už dobrých jedenáct let) a to už nemám ani xantii,už to tam bohužel umřelo,držíme to nás tam pár starých kámošů,už jen opravdu pár,sem tam se ale objeví ještě furt noví,hlavně skrz legendární srazy...No taky se tam semlelo ledaco =) Díky tomu clubu jsem poznal spoustu skvělých lidí z celého česka i mimo něj a s některýma funguju čile dodnes a kolikrát mě to nemálo pomohlo =)
Jen jsem chtěl říct,že tady je to moc moc fajn a na subaro jsem totálně závislý,díky těm co se tu o to starají,zas budu muset něco poslat na podporu činnosti.I když je mě jasné,že na mnohé opravdu staré bardy co zažili ledaco to už není to pravé ořechové,že je mnohé už jinak,ale tak to holt bývá vždy a všude,kde se něco děje a neumřelo to,jen se to evolučně vyvinulo jinde a jinak.
Tak jsem si to stejně neodpustil,přispět do tohoto pro mě zajímavého vlákna,musel jsem =)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od Mira »

Fiba píše:Kofi, zapomněl jsi zmínit sraz s vlakem
Má to furt v podpisu, akorát už málokdo tuší co to znamená Forester ČDcargo. Možná si myslí, že to Kofi převážel vlakem, aby měl spotřebu jak Quickly nebo Tráva a ne že zkoušel s festrem přetlačit vlak. Doporučuje se nenapodobovat, vlak vyhraje.

A našel jsem ve skříni ještě triko za Sabbathky vol. 4., airport Milovice, datum 21. 4. 2009. To není zas tak dávno. A na který Sabbathce udělal Kosovák kliku aby Albi mohl vyzkoušet tažnou tyč? A kdy tam byl letec s érem? A kdy jsme to s Reném zničili na Sosně 2 sady gum a pak asi 2 hodiny kufrovali než jsme našli ten penzion, navigace nenavigace. Museli jsme potom vytáhnout Bobshe v noci z auta a dostat ho do betle a jak jsme vlastně nocovali zdarma, protože ráno Renda stihl majitelce opravit přední brzdy u forejse na čemž se prej domluvili už v noci... A jak jsme opět s Reném kufrovali po cestě do Písku. My dva spolu jsme měli prostě skvělý orientační schopnosti a novou navigaci asi v té době za 15 litrů. Byla nám fakt platná, znalo to všechny polní a lesní cesty, silnice už méně, prostě navigace pro Subaru. A mám doma pohár za 3. místo mezi atmoškama na Monthe Písek, kde to třeba Ondra jezdil pouze na redukovanou dvojku. Atd., atd. A pak že si prd pamatuju. A kolikátej je letos Jožkoland? 11? Byl jsem pravidelný účastník od 1. ročníku kam jsem dostal pozvání osobně od Jožky až do aspoň sedmýho, pak jsem občas fluktuoval, ne vlastní vinou.
No myslím, že pokud situace a podmínky dovolí, zajednu snad opět na Tesco-roof do Hradce 30.12., ale pouze na otočku, rád bych se stihnul vrátit do 3 zase do Tesca, ale v krpoli. Jó, bylo toho fakt hodně.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
Fiba
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Pardubice

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od Fiba »

Míro to dáš, on je to v podstatě sraz na otočku. Pokecáme, dáme rychlý špunty na parkingu, nadlábnem se a jedem dom :) Hlavně se pořádně podívej kde to je, abys nestepoval sám někde na tesku :D
Obrázek Forester 2.5 XT '06 AT

ex Forester S-turbo '99 MT
ex Alfa Romeo 90 2.0i 94kW 1985
Uživatelský avatar
roura74
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2017
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Horák
Bydliště: Ruda u Rýmařova
Kontaktovat uživatele:

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od roura74 »

No ty vole Šampón žije. Už jsem si říkal, že konečně rozjeli pivovar a od té doby furt jen chlastá.
Tribeca 2008 Executive
________&________
Toyota RAV4 PHEV 2021

EX: Levorg 2017 Sport, Forester 2007 SG, Legacy GT 2010
Uživatelský avatar
Fiba
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Pardubice

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od Fiba »

Škoda žes to Míro nedal, sem se na tebe těšil chlape :)
Obrázek Forester 2.5 XT '06 AT

ex Forester S-turbo '99 MT
ex Alfa Romeo 90 2.0i 94kW 1985
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od Mira »

Fíbo, já vstával před polednem, měl jsem včera "noční". Zase jsem se ukázal ale v Brně. Takže aspoň takto hodně zdraví do Nového roku. *_*=*_*
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Odpovědět

Zpět na „Jen tak pokec“