czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

V téhle kategorii bychom měli rozebírat věci, které se nevejdou do technických sekcí
Uživatelský avatar
Dan
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 134
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am

czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od Dan »

Vzpomínka
PF 2008
Czech subaru club VS Subaru fanklub

Vážení příznivci značky Subaru a pamětníci.

Po osmi letech mé děti letos našly a pustili si dvd ze srazu SABBATHKA RACE Vol.3
Nešlo si nezavzpomínat na staré dobré časy, kdy Subaru nebylo jen auto, jenž nám sloužilo k přemístění z bodu A do bodu B. Bylo to právě ono, jenž spojilo neskutečnou partu lidí, co neřešili majetky, kdo má lepší káru, postavení či příjmy. Tenkrát se díky němu našli lidi, co se uměli družit, setkávat se a hledat společnou zábavu, nemluvě o tom, že jsme našli skutečné kamarády či přátelé. Nebylo to na celý život, ani tohle manželství dlouho nevydrželo, ale dalo nám několik fantastických let, kdy jsme zažívali radost ze shledání se, dělání akcí a společně prožitých víkendů. Dodnes mi nic nezůstalo tak u srdce a v hlavě, jako naše počátky.
Časem přišla krize, klub se začal štěpit až vznikly dva. Na tom mém původním, czechsubaruclubu už několik let nejsem aktivní, protože mě tam nic nedrží, přesto jsem jej nesmazal, občas se tam kouknu. Ten druhý fanclub, ten jak vidno žije dodnes a chodím sem častěji. Byla mezi námi velká rivalita, vzájemné útoky a osočování. To, kdo to dnes dělá lépe je zřejmé. Nezávidím Vám to, ale přeji, udělali jste kus práce a děláte jí dodnes. Není to můj šálek kávy, ale přesně proto jsem byl tam, na druhou stranu Vás stále sleduji a fandím Vám.

Ať se Vám všem daří především ve zdraví, životě i práci a značka Subaru ať je jen dopravním prostředkem co Vás doveze na srazy, kde si odpočněte od starostí a schonu.
Krásné vánoce a vše dobré v novém roce především vedení klubu a těm, kdo dělají akce a vedou tenhle web.
Dan

vzpomínám:-) na Bobhas, driver, subi,roura, vitafi, vohy, chosse, trnda, swejk, trndice, wopravilec s otáhalem, ozavasan, vdc, doro, muf, scooby, šafa, fiba, kokin, pipkiyn, zigi, greenbull, herák, letec s kikinou, lajo, vlkpe, míra, miloš,bitešák bérec:-) a asi jsem někoho zapoměl, už jsem přece jen dost starej
PS: syncy, pokud to patří jinam, tak se omlouvám, vy už si s tím poradíte
Naposledy upravil(a) Dan dne ned pro 18, 2016 11:51 am, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Fiba
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Pardubice

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od Fiba »

Nějak si Dane nevzpomínám na nějakou rivalitu, vzájemné útoky a osočování. Nepleteš si to s prawebem? S FANoušema jsme byli myslím v pohodě od začátku, ne?
Obrázek Forester 2.5 XT '06 AT

ex Forester S-turbo '99 MT
ex Alfa Romeo 90 2.0i 94kW 1985
Uživatelský avatar
nzg
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 521
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha 5 + Susice

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od nzg »

Jako pamětník také nevím o žádných sporech mezi Sfc a CSc. Jen na chování adminu z prawebu, což bylo vlastně příčinou založení obou klubu. Jediny rozdíl mezi kluby byla orientace na ježdění off/on road.
Outback 3.6R 2010
Outback 3.0R 2005 - Prodano viewtopic.php?p=262030#p262030
Forester 2.0X 2005
Legacy 2.0 1995 - Prodano
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od cerv »

Zda se,ze někdo to má dost popleteny ;)
Plést si nás a praweb...To je ostuda...:-)
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48960
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od VDC »

Tak jest Dane, rivalita nebo spíš nasranost byla pouze směrem k prawebu. Mezi námi nikdy žádná rivalita a rozepře nebyly a jsem rád, že to nepíšu jako první. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
SCOOTER
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2999
Registrován: ned úno 14, 2010 9:45 pm
Jméno a příjmení: Miloš Tůma
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od SCOOTER »

Dane a na mne si zapomněl ;-D ...ale já Ti to odpustim jak si řekl sám už máš na to nárok *_*=*_* Taky si občas zavzpomínám na pěkné začátky kdy jsme se začali setkávat na srazech a setkání (*_^) |,,,, Sušice,Třebon,Sabathka,Jožkoland apod...jojo letí to :-/ s pozdravem Miloš
Legacy 2.0R 121kw MT. MY2007 ...mazel
Forester S Turbo 2.0i 130kw. MY 2002-Radost
Legacy com.III 2.0i 92kw. MY2002
Outback 2.5i 121kw MT,MY2005
Outback H6 3.0i 154kw. MY2003-Luxus
Legacy 2.5i 115kw. MY1999
Subaru Impreza GT 155kw. MY1996-Legenda
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10622
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od Mira »

Dane, Šampóne, nech si změnit medikaci, trošku se ti zaleskli oči při psaní. Dejv by řekl, už to nehul. ;-D
Na Czechsubaruclubu tě nic nedrží? Teď už asi ne, ale pokud si dobře pamatujem, byl jsi zvolen a byl jsi Předceda. Pravda, nechtěls, ale musels. A zapoměl jsi na plno lidí. Ale to neva, spíš že se zmiňuješ, že tě tam nic nedrží. Jako bývalýho předcedu by mělo. =)
Ale je hezký, že sis vzpoměl a občas přispěješ. Pozdravuju a přeji pevné a dlouhé zdraví.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
Dan
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 134
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od Dan »

kluci zlatí, to máte pravdu, ale taky si moc dobře pamatuju první týdny vašeho webu a jak se řešila slušnost tady, příspěvky a vystupování některých od nás, dokonce si pamatuju aktéry, máte pravdu v tom, že se jednalo o první týdny, né zřídka bylo lidmi "od vás psáno" tak sem nepište, když se vám nelíbí a běž te na svůj. Pak si to sedlo a bylo vše ok. Máš pravdu Míro, zapoměl jsem na hned několik lidí a ty jsi jedním z nich.
Vám se říkalo ti slušňáci a my ti, co do všeho kafráme, ozy to často hasil, ale to už je pryč. o starém webu není řeč, tam to začlo. Čekal jsem, že to mám napsat podrobněji a přesněji, ale nechtěl jsem to mít dlouhé, šlo jen o vzpomínku a nostalgii. Ale když to teď čtu znovu, jinak to chápat asi nejde. Ale nemělo to vzbudit debatu, spíš zamyšlení, kam se ta stará parta poděla
Uživatelský avatar
Dan
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 134
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od Dan »

Fiba píše:Nějak si Dane nevzpomínám na nějakou rivalitu, vzájemné útoky a osočování. Nepleteš si to s prawebem? S FANoušema jsme byli myslím v pohodě od začátku, ne?
Fíbo wee, já nevím co bylo před minutou, ale tenkrát mě sakra štvalo to rýpání, doufal jsem, že po odchodu z prawebu bude klid, ale první týdny to tak nebylo. Ale chápu, že jsem to sformuloval nešťastně a vznikla tahle debata. Příště se polepším. Tak všecko dobré syncy
Uživatelský avatar
Dan
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 134
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od Dan »

Mira píše:Dane, Šampóne, nech si změnit medikaci, trošku se ti zaleskli oči při psaní. Dejv by řekl, už to nehul.
Na Czechsubaruclubu tě nic nedrží? Teď už asi ne, ale pokud si dobře pamatujem, byl jsi zvolen a byl jsi Předceda. Pravda, nechtěls, ale musels. A zapoměl jsi na plno lidí. Ale to neva, spíš že se zmiňuješ, že tě tam nic nedrží. Jako bývalýho předcedu by mělo.
Ale je hezký, že sis vzpoměl a občas přispěješ. Pozdravuju a přeji pevné a dlouhé zdraví.
Míro, nemyslím si, že by mě mělo něco spojovat s naším webem, já tam byl kvůli lidem a ti se rozhadali, založili jakýsi sqadra klub a nároky či disciplína některých členů už nešla tolerovat."například zodpovědnost na akcích" Ja patřil k těm lidem tehdy a tam, kdyby to mohlo být se stejnou partou lidí na webu růžové knihovny, tak tam jdu. A máš pravdu, tu debilní funkci jsem vzal ze zoufalství, páč to nikdo nechtěl a hrozilo, že skončíme. No, ale to už je jedno a hlavně dávno. Proto obdivuju místní partu, co to furt drží, klobouk dolů
Uživatelský avatar
Dan
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 134
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od Dan »

docela by mě zajímalo, kde je všem konec. Berec tehda stavil dome, tak jestli ho už má:-) a co další
ozawasan
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2356
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Lipová u Chebu

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od ozawasan »

Dane - jaká rivalita? Jako mezi údolím sviní a SFC? no přece nebyla ne >>:-@@ :-DDD
je to ale doba tý jo.........
4hrnky hnané na 4 - takže 4x4
Subaru XV AT
ex Subaru Forester 2.0XT AT
ex Subaru Outback 2,5 AT 2002
ex Subaru Outback H6 AT 2007
ex Subaru Forester 2,5XT AT 2006
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10622
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od Mira »

No, to byl vývoj. Je fakt, že pak už jezdila jen Squarda 555 a pak ... Poslední akce pořádal Aleš Greenbull jako svý narozky. První rok jsi se tam pěkně "zlomil", ale o nic jsi nepřišel, ostatní tě následovali. A poslední dobrou akcí pro pamatující byla Kikinova Bludná wovce. To byl krásnej večírek. To byla stará parta a věčná škoda, že Kokin ten druhej ročník na poslední chvilku odpískal, ale už to nezvládal. Jinak Aleš ty svoje narozky slaví furt ve velkým stylu. Já tam taky jezdil leta, skončil jsem když už jsem fakt nemohl, ale oceňuji Aleše, že zve furt. Ale myslím, že Bítešák jezdí pravidelně, dával i ty zimní grilovačky.
A zapoměli jsme zmínit hlavně Rouru 74. Ondra je dle mne chodící encyklopedie subaru clubů, srazů, vyjížděk, atd. On je brouk Pytlík Subaru, on fakt všude byl a všecky zná. ^_~|^_^

Ale je fajn, že sem všichni občas kuknou a nebylo by špatný se připomenout i zde, kde se to povedlo, vyfiltrovalo a žije to. Takže ostatní, co tu jste a děláte mrtvý brouky, popřejte trochu zdravíčka a štěstíčka. Nestyďte se, holomci co pamatují starou gardu, ale i všichni ostatní. *_*=*_* A ať vám to jezdí. A nejen auta. Všecko. [DRIVE] ;) [3GEARS]
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
vrtasp
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1192
Registrován: čtv říj 01, 2009 9:40 pm
Jméno a příjmení: Petr Vrtilka
Bydliště: Kyšice okr.Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od vrtasp »

Jo jo bylo fajn ':)
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48960
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: czechsubaruclub vs fanclub pf2016-2017:-)

Příspěvek od VDC »

Jo vzpomínám si, že na začátku byly občas nějaký drobný slovní přestřelky a to především proto, že jsme se na začátku nechtěli vůči nikomu vymezovat a zakazovat mu přístup a pustili jsme si sem toho pitomce Harryho. A kvůli tomu ty přestřelky vznikaly, až pohár trpělivosti přetekl a dostal banána.
Vlastně ani nevím, jestli ten vocas ještě otravuje na tomhle světě, ale jsem rád, že poté, co odtud zmizel, už je tu pouze klid a mír.
Tak to jsou myslím ty začátky, které má Dan na mysli. Jinak se vůči "pomlčce" nikdo jinej nevymezoval.
Ta fluktuace lidí je škoda, ale holt to tak v životě chodí, že nadšení většině lidí vydrží pouze omezenou dobu a o to radši jsem za "stabiláky", kteří drží pořád.
Pro mě nic neskončilo a není důvod říkat "jo tehdy to bylo", protože to všechno pořád je a bude. ,,,,| (*_^) |,,,,
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Odpovědět

Zpět na „Jen tak pokec“