Blow Off ventil

Zde bychom měli rozebírat zvyšování výkonu, Bodylifting, Audio systémy a podobná vylepšení našich vozů
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Blow Off ventil

Příspěvek od Bodyšek »

Jenze to je 5000kc . To je na mne trosku moc velky masakr. Ne ten jsem se dival ale nevim jestli bych ho tam taky dostal.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18904
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Blow Off ventil

Příspěvek od hamoun »

BOV (třeba HKS) nestoji malo :) tak 8-10tkc ...
ja kupoval jety za 3500kc :)
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
JUICE
Nováček
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pon črc 18, 2016 10:56 pm
Jméno a příjmení: Marcel
Bydliště: OV

Re: Blow Off ventil

Příspěvek od JUICE »

Bodyšek píše:
Diky. Kdyby to bylo takhle tak mi to nevadi a nicemu nezavazi. Hlavne sehnat prirubu s tim kolenem a zbytek uz je v pohode . Kde jsi to sehnal ty?
Netuším, už jsem to měl takto v autě.
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10622
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Blow Off ventil

Příspěvek od Mira »

Koleno je coulový, to se dá normálně koupit. Nebo koupíš to plastový jak mám já. Železný stojí 50 Kč, plastový přes 500 Kč. Přírubu i koleno mám doma, ale ocelový, klidně pošlu. Je ovšem lepší vzít kus Al. plocháče a vyrobený je to za chvilku. Jen to chce umět vařit hliník a mít ještě kousek al. trubky. Všechno potřebný je možný normálně koupit, jen je třeba to dát dokupy. A je blbost kupovat orig BOV ventil za desítku na forestra SF. Ten čínskej za desetinu ceny udělá stejnou službu. Mimochodem, pro případ poruchy vozím pod sedadlem i ten origo. Je to jednoduše vratný proces na který stačí jeden klíč, šroubovák a max. 5 minut.Jo a nezapomenout si pod přírubu vystřihnout těsnění. =) A potřebuješ špunt na zaslepení té zpětné hadice co sundáš z toho origo ventilu a 3 stahovací pásky. :-)
Jinak příruby třeba zde https://tuning.autodoplnky.cz/blow-off- ... 9/from-30/
Ty ventily mají taky, ale to samí si objednáš na aliexpresu za půlku.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Blow Off ventil

Příspěvek od Bodyšek »

Mira píše:Koleno je coulový, to se dá normálně koupit. Nebo koupíš to plastový jak mám já. Železný stojí 50 Kč, plastový přes 500 Kč. Přírubu i koleno mám doma, ale ocelový, klidně pošlu. Je ovšem lepší vzít kus Al. plocháče a vyrobený je to za chvilku. Jen to chce umět vařit hliník a mít ještě kousek al. trubky. Všechno potřebný je možný normálně koupit, jen je třeba to dát dokupy. A je blbost kupovat orig BOV ventil za desítku na forestra SF. Ten čínskej za desetinu ceny udělá stejnou službu. Mimochodem, pro případ poruchy vozím pod sedadlem i ten origo. Je …

Jo na tu firmu jsem se taky dival,i jinde ale spise bych bral ocelovou a ja bych tam navaril svaceckou COckem to kolinko a bylo by to vyresene a mohl bych tam napojit jaky koliv Ventil. Mas strach aby ten cinan se ti neposral? Jasny ty ceny jsou hodne vysoke-mimo a urcite mehodlam za to dat tolik penez. To radeji koupim nejaky bazarovy. Zrejmne to vsecko zbalim a udelam si vylet za tebou do Brna Miro a nainstalujem to Obrázek.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odpovědět

Zpět na „Modifikace a úpravy vozů“