stavitelne tlumice perovani + pruziny

Zde bychom měli rozebírat zvyšování výkonu, Bodylifting, Audio systémy a podobná vylepšení našich vozů
Uživatelský avatar
M a r c e l
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 15410
Registrován: pát úno 05, 2010 2:58 pm
Jméno a příjmení: Martin Fabian
Bydliště: Středozem B-)
Kontaktovat uživatele:

Re: stavitelne tlumice perovani + pruziny

Příspěvek od M a r c e l »

tak, jak jsem slibil, byl jsem ve ctvrtek na Kladne na vyzvedach v XYZracingu a vysledek je pro mne a potazmo pro vetsinu z nas, bohuzel neprijatelny.


Mluvili jsme dlouho a chytre B-) a pan tomu asi fakt rozumi a je videt, ze ho to ocividne bavi, prijel nejakym SUV od Hondy, velikost asi jako FORESTER, nenapadne jsem mu pod to mrknul a mel tam original seriove tlumice i pera.

A co jsem se dozvedel?
Moje pozadavky tvrde/nizke na okruh, stred/stred na denni jezdeni a mekke/vysoke do terenu nesplni zadne tlumice na svete.

I ta "nejmekci" rada SUPER SPORT je v zakladnim nastaveni tvrdsi nez jakakoliv serie a hejbat s tim jde co do tuhosti tlumicu do vetsi tuhosti a co do vysky dolu.
takze se s tim da hezky jezdit na okruhu, a pretrpet to ze na tom preskacete Prahou, ale na okresky naseho typu uz je to nevhodne, protoze by to pri vetsich rychlostech vyhazovalo/skakalo.

Pan mi sam rekl, ze pro nas, co si radi uzijeme okresky ve vetsich rychlostech to proste neni vhodny, ze to je spis pro lidi co jezdi na okruhy a v civilu po dalnici rovne B-)
No a do offroadu uz vbec ne, protoze ten tlumic ii pera jsou tak tuha, ze by to neumelo kopirovat spravne teren a proste by to bylo utrpeni s tim jezdit...




Predpokladam Adame, ze jsem timto zodpovedel i tvou otazku...
M a r c e l B -)

FORESTER 2.0 XT SG AT 04 (iXTéčko)
FORESTER 2.0 Sturbo SF MT-R 00 LPG (TEJPRESTR)
OPEL TIGRA 1.6 KROSTIGRA
MULTICAR M25 4x2 MULA
IMPREZA 2.0 WRX STI 02 (BERUŠKA)
<Scenic 2.0<Felicia Combi 1.2LXI LPG<3x GARDE<120LS<110L<kolo<plastová Tatra<odrážedlo<kočárek
Uživatelský avatar
M a r c e l
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 15410
Registrován: pát úno 05, 2010 2:58 pm
Jméno a příjmení: Martin Fabian
Bydliště: Středozem B-)
Kontaktovat uživatele:

Re: stavitelne tlumice perovani + pruziny

Příspěvek od M a r c e l »

2mstelo - posli prosim foto tech tvych tlumicu od HP a jejich nazev

2macasubaru - jsem uplne prehlid ten dotaz na tachak, cece jeste jsem se k tomu nedostal B-(
ty tvoje tlumice od HP fakt zvedaji nahoru? to by byla tedy asi pro mne priste varianta kam jit, az mi odejdou stavajici tlumice a pruziny. Je to predpokladam tvrdsi nez original, jak se to chova v terenu?
M a r c e l B -)

FORESTER 2.0 XT SG AT 04 (iXTéčko)
FORESTER 2.0 Sturbo SF MT-R 00 LPG (TEJPRESTR)
OPEL TIGRA 1.6 KROSTIGRA
MULTICAR M25 4x2 MULA
IMPREZA 2.0 WRX STI 02 (BERUŠKA)
<Scenic 2.0<Felicia Combi 1.2LXI LPG<3x GARDE<120LS<110L<kolo<plastová Tatra<odrážedlo<kočárek
mstelo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pát pro 12, 2014 2:13 pm
Jméno a příjmení: Matej Šteller

Re: stavitelne tlumice perovani + pruziny

Příspěvek od mstelo »

Neviem čo myslíš pod pojmom terén ja jazdím v teréne najviac po sotoline po lesných cestách tam to drží parádne dokáže do perfektné skopirovat aj veľké jamy väčšina ľudí je s nich unesena kamarát kúpil dc racing za tu istu cenu ako stali hp a po dvoch mesiacoch ich s tade vyhodil.A kúpil hp. Neviem ti povedať názov lebo moje objednavanie tlmicov bolo také ze som tam zavolal povedal som pánovi spravte mi také tlmiče ako ste robili tomu a tomu a o viac som sa nestaral. Vo väčšom offroade vša mi to skôr dostane na dva kolesá nieje tam dobre krizenie ale prešiel som zatiaľ všade kade som chodil na originaloch. Neviem ako si myslel to ze sa mi prizvedavaji to som nikde nepisal alebo sme sa zle pochopili. Ak chceš lepšie info nápis mi správu a ja ti zavolám a Mozme predebatit. Ja by som ich odporučil každému aj keď iné tlmiče som ešte nemal. A na ceste drží ako pribite čiže podľa mňa veľmi dobrý kompromis
Uživatelský avatar
macasubaru
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 918
Registrován: ned dub 08, 2012 9:48 pm
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Jablonecko

Re: stavitelne tlumice perovani + pruziny

Příspěvek od macasubaru »

marcel..tyhle ty mi přinesl kámoš co ke mě jezdí na opravy..protože jsem mu mezitím než mu je udělaly namontoval nivo tlumiče s out co jsem rozebral a co si bral VDC interier. tak ted mu jsou k ničemu.jinak myslím kdyby je udělaly hned,,tak je to super a dokonce i levnější než seriovka.a hlavně se daj dobře go.jinak jak jsem je měl na leošovi,tak v terénu jsem nejezdil,jen blbnul na sněhu a byly dost měkké.ale nebyl problém v HP sporting se domluvit, a udělaj ti přesně co budeš chtít.já to tenkrát udělal tak že jsem přinesl starý zadní tlumič,a řekl jsem že chci to samé jen o 7 cm vyšší a bylo to.ale také asi půl roku čekačka.ale pak jsem jezdil 2 roky a nesáhnul jsem na to.tenkrát to stálo 10 000 kč ty dva zadky.jo a fakt to zvedá jen výšku..takže já je nikdy nešteloval
Outback 2009 LPG 127 KW AUT černá met. EX..
FORESTR 2008 LPG 110 KW manual (bohužel: :-/ ) stříbrná metal
Uživatelský avatar
M a r c e l
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 15410
Registrován: pát úno 05, 2010 2:58 pm
Jméno a příjmení: Martin Fabian
Bydliště: Středozem B-)
Kontaktovat uživatele:

Re: stavitelne tlumice perovani + pruziny

Příspěvek od M a r c e l »

2mstelo: to odskakovani bylo k tomu popisu xyzracing tlumicu...
sotolina na lesni ceste pro mne teren neni B-)

Sony Xperia L / Tapatalk
M a r c e l B -)

FORESTER 2.0 XT SG AT 04 (iXTéčko)
FORESTER 2.0 Sturbo SF MT-R 00 LPG (TEJPRESTR)
OPEL TIGRA 1.6 KROSTIGRA
MULTICAR M25 4x2 MULA
IMPREZA 2.0 WRX STI 02 (BERUŠKA)
<Scenic 2.0<Felicia Combi 1.2LXI LPG<3x GARDE<120LS<110L<kolo<plastová Tatra<odrážedlo<kočárek
Odpovědět

Zpět na „Modifikace a úpravy vozů“