Náhradní klíč Impreza

Zde bychom měli rozebírat zvyšování výkonu, Bodylifting, Audio systémy a podobná vylepšení našich vozů
Odpovědět
Feki
Nováček
Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: ned zář 07, 2014 11:35 pm
Jméno a příjmení: Lukas Tejkl

Náhradní klíč Impreza

Příspěvek od Feki »

Zdravím všechny nadšence...! ;)
Resim ted jeden problém. K Réze mam již poslední klíč a ten, už z důvodu možné ztráty, zlomení a taky nezastavitelneho opotřebování jak planžety tak i tlačítek zamykani a odemykani, jsem se rozhodl nechat zálohovat klíčem novym.. samosrejme až jako poslední možnost bych volil objednání klice u dealera a nechat klíč zhotovit (alespoň planzetu s nahraným immo) není takova legrace a bezne v zámečnictvích a mistech kde klice dělají mi ten muj neudělají, otázka tedy zni, nechával někdo dělat náhradní klíč? Jde o Rézu WRX 2001.
Pokud by měl někdo tip, budu rád. ..
Díky
Lukáš
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7831
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: Náhradní klíč Impreza

Příspěvek od mnov »

Řešilo se to třeba zde.
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10651
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Náhradní klíč Impreza

Příspěvek od Mira »

Feki píše:Zdravím všechny nadšence...!
Resim ted jeden problém. K Réze mam již poslední klíč a ten, už z důvodu možné ztráty, zlomení a taky nezastavitelneho opotřebování jak planžety tak i tlačítek zamykani a odemykani, jsem se rozhodl nechat zálohovat klíčem novym.. samosrejme až jako poslední možnost bych volil objednání klice u …
Nevim odkud jsi, ale každý zámečník co má trochu slušný vybavení ti klíč udělá. Je tam čip Texas Instruments, což není žádná věda a bežně se kopírují (přesněni tzv. klonují). Cena dle zhotovitele, od 1200,- Kč. Prostě tam, kde dělají i autoklíče, ne jen obyčejné, to jsou příštipkáři, co to mají jen jako přivýdělek, nejsou to profíci.
Uživatelský avatar
mata
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 814
Registrován: úte zář 25, 2012 11:59 pm
Jméno a příjmení: Martin Štenc
Bydliště: Sezimovo Ústí

Re: Náhradní klíč Impreza

Příspěvek od mata »

Mně na Imprezu MY99 v Táboře vyrobil chlápek klíč za 1050 Kč. Myslím, že někoho podobného najdeš v každém okresním městě.
Subaru Baja 2,5 MY04 121kW
Subaru Impreza GT 2.0 5MT MY99 160kW
Subaru XV 2.0i 6MT MY12 110kW - ex
Subaru Forester 2.0i 5MT MY03 92kW - ex
Odpovědět

Zpět na „Modifikace a úpravy vozů“