Zatmavené folie na skla

Zde bychom měli rozebírat zvyšování výkonu, Bodylifting, Audio systémy a podobná vylepšení našich vozů
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10622
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Zatmavené folie na skla

Příspěvek od Mira »

Bodyšek píše:Neres to a projed to a kdyz te zastavi tak jim reknes ze jsi to tak koupil to auto a nebo udelas ze sebe blbce a je to .To jsem se snazil u tech uplne tmavych a tam to neklaplo .Tady jak to mam ted lehce tak zatim v klidu nikdo neprudi a ani neotravuje a pred stk,zkusim projed kdyz ne tak prez znamosti a kdyz ani to tak to strhnu projdu stk a necham nalepit zpet .


Sent from my iPhone using Tapatalk
Těch bočních si všimne každej pomahač, když se blbě vyspí. Tu STK bych vůbec raději neriskoval. Fólie na předních, to je lepidlo na průser. A lehce to tedy vůbec nevypadá vzhledem k tomu, že nesmí být vůbec. :-)
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Zatmavené folie na skla

Příspěvek od Bodyšek »

Mira píše:
Těch bočních si všimne každej pomahač, když se blbě vyspí. Tu STK bych vůbec raději neriskoval. Fólie na předních, to je lepidlo na průser. A lehce to tedy vůbec nevypadá vzhledem k tomu, že nesmí být vůbec.
Reknu ze tam jsou od vyroby ObrázekObrázekObrázek.To asi neklapne co?Ale jde poznat ten rozdil kdyz tam jsou aspon trochu nejake nebo zadne.To slunicko te tak neoslnuje a takove ty pobudy a ruky smatralky to necha v klidu protoze do toho auta nevidi a tak to pro ne neni zajimave aby ti rozhnapali sklo Obrázek.Miro mam tu dobry vzorek:

Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Zatmavené folie na skla

Příspěvek od sima »

Měl jsem na minulém autě taky folie vpředu,nešlo to poznat,byly to ty nejsvětlejší,nikdy se cajt ani nepozastavil,na stk taky nic,jen pak jsem to už neriskoval,nechtěl jsem je případně sundávat,tak se jezdilo pro sichr přes známého.Dnes bych je přesto dopředu už určitě nedal.
Já dám zase jinou zde nezmiňovanou značku folií-Bruxsafol.Dle mě špička,či určitě ty nej folie,lepil mě to kámoš,co se tím zabýval na vedlejšák.Ty folie čím byly starší tím se lépe probarvovaly,neznatelně ale jakoby nějak zrály.Kvalita bezchybná,výběr obrovský,prý doživotní záruky na barvu,vady atd.Ostatně ten kámoš si za tím stál a kdykoliv by nastal problém,vše grátis.
Něco o nich např.zde:
http://www.polepaut.cz/sluzby-tonovani-autoskel
http://www.autoskloczech.cz/autosklo-folie/o-foliich
Bruxsafoly prý mělo počátek,či uplatnění v NASA,ale tím nic nechci říct,jen jsem to kdesi zahlédl.Tak se nesmějte hned,až pak,anebo klidně jo :-)

Já sám nevím do čeho bych teď šel,ten kamarád už bohužel nikdy nic nenalepí,ani nespraví žádné auto...Zjistil bych,co kdo dělá zde a dle toho bych zvolil.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10622
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Zatmavené folie na skla

Příspěvek od Mira »

Na ty ruky šmátralky bacha, je to kontraproduktivní. Jsou blbci, kteří ti rozflákaj okno jen kvůli tomu, že tam nevidí a chtěj se podívat. A z hlediska provozu mi ty fólie na předních osobně dost vadí. Ne, kvůli tomu, že to je zakázaný, hlavně kvůli bezpečnosti. Prostě jako řidič druhého auta nevidíš kam civí řidič, takže vůbec nemůžeš sledovat, zda se vůbec věnuje řízení, zvlášť když přijíždí z vedlejší a ty na hlavní nevidíš, zda tě registruje či ne a podle toho reagovat. Takže za mne z hlediska bezpečnosti na bočních určitě ne-e. Nechci být sejmut někým kdo mne přehlédne a ty to neuvidíš, přitom kdyby jo, máš aspoň nějaký čas na reakci. Protože když ho vidíš, že chytá lelky, můžeš ho aspoň protroubit aby si všiml. Z toho důvodu mě to sejří.

Ty Bruxafol jsou super, jen jsou holt o třetinu dražší než 3M.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Zatmavené folie na skla

Příspěvek od sima »

Míro pravda,při tmě už tam ta zhoršená viditelnost tam možná byla znát i u těch Bruxsafolů,co si teda matně pamatuju.Myslím tím pohled do druhého auta.Maličko,ale byla a to je vpředu "neodpustitelné"!I proto bych je tam už nedal.
A přesně jak říkáš,Brux je super,jednička,ale je drahá.Já tehdy platil téměř jak za 3M,co se tu ve valmezu dělaly,ale jen díky tomu kámošovi,jinak by stály o poznání víc.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Zatmavené folie na skla

Příspěvek od Bodyšek »

Miro:Souhlasim!
simo:Kamarad ma firmu :http://windowtint.cz
A delal me auto a kamosovy od vedle sousedovy s kterym vyrustam od malicka.Mne uz delal 3 auto a mam u neho zajimave slevy i ceny tak kdyby kdokoliv cokoliv chtel klidne dej te vedet pokusim se udelat pro to maximum.Ja mam nejakou firmu Infrasol a uz to mam na tom tretim aute a v klidu bez problemu to funguje.Dlouha zivotnost a kvalita zarucena ukazu klidne ma zivo ObrázekObrázek.


Sent from my iPhone using Tapatalk
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Zatmavené folie na skla

Příspěvek od sima »

Osobně díky za nabídku,ale co můžu řeším co nejvíc beztarostně,tady doma,folie dělá dnes už hodně lidí.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10622
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Zatmavené folie na skla

Příspěvek od Mira »

sima píše:Míro pravda,při tmě už tam ta zhoršená viditelnost tam možná byla znát i u těch Bruxsafolů,co si teda matně pamatuju.Myslím tím pohled do druhého auta.Maličko,ale byla a to je vpředu "neodpustitelné"!I proto bych je tam už nedal.
A přesně jak říkáš,Brux je super,jednička,ale je drahá.Já tehdy platil téměř jak za 3M,co se tu ve valmezu dělaly,ale jen díky tomu kámošovi,jinak by stály o poznání víc.
No v Brně je cena stejná jak za 3M, tak za Suntec, nabízejí od 3000, Bruxafol od 4.200,-Kč. Prý má lepší tepelný vlastnosti než ostatní i když vypadá opticky světlejší.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Zatmavené folie na skla

Příspěvek od sima »

Tak by to přesně mělo být,lepší tepelnou zádrž při větší světelné prostupnosti.To mě říkal i ten kámoš,on lepil ve velkém i okna na školách apod,když něco dělal,tak se tomu fakt věnoval.Je fakt,že to fungovalo bezvadně...
Míra tak to jsou zas ceny u vás,ve větším městě,tady počítám,že mě řeknou tak pětku dobře.Zatím na to letos nemám nějak myšlenky,ale uvažuju o tom,može to přijít zrazu.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10622
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Zatmavené folie na skla

Příspěvek od Mira »

No ono slibem neurazíš, takže všude ti slíbí za 3, ve finále je to čtvereček, protože museli ještě todle a tamdle to. =)
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22543
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Zatmavené folie na skla

Příspěvek od spm »

To jsou ceny za auto nebo za okno? Já se s tímhle nějak pořád nemůžu rozhodnout... na jednu stranu mě moc nebere, že bych s tim vypadal jak mafián (nebo v horšim případě jak namachrovanej blbeček :-DDD) a jako nočnímu ptákovi horší viditelnost za tmy. Na stranu druhou že je cokoliv v tom autě vidět a hlavně že v kombinaci s tou kůží je uvnitř naprosto neskutečný peklo, když to zůstane někde na sluníčku.
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Zatmavené folie na skla

Příspěvek od sima »

Tohle už nerespektuju a neřeším,u takové práce jako je nalepení folie má být pevná cena,oni dobře ví,co a jak ;)Cena je spm za auto.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Zatmavené folie na skla

Příspěvek od HonzaCZ »

Jo folie, ty by se mi taky líbily... jenže nějak ne a ne uvést vyhřívání zadního okna do stavu, který mi bude vyhovovat. :)
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Zatmavené folie na skla

Příspěvek od sima »

Jak to myslíš?
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
cleo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 6320
Registrován: čtv lis 20, 2014 11:38 am
Jméno a příjmení: Pavel Klofáč
Bydliště: Poddžbánsko

Re: Zatmavené folie na skla

Příspěvek od cleo »

Já jsem šel do folií hned ten den, co jsem foryna koupil. Mám od SunTek, mimo předek komplet za 3,500Kč a na počkání - cca hoďka.
Přílohy
20170324_123537.jpg
MY2020 Subaru Outback 2.5i Active - otouš Obrázek
ex 2016 Subaru Forester 2.0i-L Comfort CVT - modrásek
Odpovědět

Zpět na „Modifikace a úpravy vozů“