Aktivace obrazu za jízdy

Zde bychom měli rozebírat zvyšování výkonu, Bodylifting, Audio systémy a podobná vylepšení našich vozů
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5404
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: Aktivace obrazu za jízdy

Příspěvek od Kolben »

Rekl bych, ze DVD s koncertem lze poslouchat vzdy. Protoze jedina vec, ktera je blokovana je obraz. Zvuk jede bez problému.
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Aktivace obrazu za jízdy

Příspěvek od draconis »

Slavek_xxx píše:dozadu dva monitory pres wifi nebo jinak bezdratove
To není problém: http://stualarm.cz/produkt/80339-sada-p ... deo-prenos, ale IMHO pro to vůbec není důvod pokud nejsi línej trochu porozebrat interiér a dát tam kabel. A to by pro tebe neměl být problém, ne? :wink:

Jinak tohle měl krásně vyřešené Nextbase, bohužel už se nedováží ČR. Nicméně mělo to konzoli pro přidělání na opěrku a v té byly rovnou kontakty pro samotný displej. Samotný kabel se pak vedl od té konzole, která byla schovaná za displejem skrz sloupek opěrky a sedačku někam k přívodu +12V. Ještě tu jeden poslední pár monitorů máme skladem... :wink:
click10besidemount._V207734046_.jpg
71FIUhrsHIL._SL1226_.jpg
stanchion_mount_3__31978_zoom.jpg
Sorry za OT. K tématu - jak to zatím vypadá, tak tady to nikdo neřešil nebo to nejde. Dej prosím vědět, jak jsi dopadl, ať víme, jestli to jde nebo ne.
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Aktivace obrazu za jízdy

Příspěvek od draconis »

Kolben: Jj, máš pravdu.

Ale když chceš třeba zvolit jinou kapitolu, přepnout skladbu atd., přes menu DVD je to rychlejší a jednodušší než to někde honit tlačítky >> a <<, obzvlášť když nevíš přesně číslo songu nebo kapitoly. Ale dobře, žes to doplnil, je to tak jak píšeš.

Když si to člověk jen pustí a poslouchá, tak to samozřejmě neva. Ale pokud je to pak rádio, které pustí přes celou obrazovku modrou barvu a malý nápis o parkovací brzdě, tak to by mi vadilo víc než že mi do ksichtu bliká obraz z DVD... ::-DD:
Uživatelský avatar
burčak
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 85
Registrován: stř pro 29, 2010 6:01 pm
Bydliště: Brno

Re: Aktivace obrazu za jízdy

Příspěvek od burčak »

To o odblokování dvd za jízdy jsem nasel na lego https://youtu.be/rPbPrem1OCI třeba to budeš na XV podobný
Subaru Outback 3.0 H6,AT MY 05
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Aktivace obrazu za jízdy

Příspěvek od draconis »

No vida, takže je to stejný postup, jak jsem psal u aftermarketu. Prostě se přikostří vodič pro park. brzdu. U OEM se tomu trochu divím, ale tím lépe... ;)
Uživatelský avatar
pavelotb2016
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 201
Registrován: čtv kvě 12, 2016 9:59 pm

Re: Aktivace obrazu za jízdy

Příspěvek od pavelotb2016 »

Hando píše:mozno preto ze nie je jediny co v aute travi cas pocas jazdy..
ale ja by som to riesil tiez, na dvd sa teda nedivam vobec, ale uz len pre to ze tam ta moznost je. neznasam ked niekto rozhoduje za mna, co je pre mna najlepsie.

btw, napriklad koncertne dvd by som pocuval v aute. rock in rio od iron maiden je najlepsia ziva nahravka aku som kedy pocul, nohavicov koncert z kostola v zabrehu tiez neviem ci je na stiahnutie v mp3...
Ctu az po dlouhe dobe, ale tady se musim ozvat. Za moznost videt Rock in Rio s mejdny bych dal rok zivota...o). Maiden moje krevni skupina. Tedy plus Suba samozrejme.


Sent from my iPhone using Tapatalk
fanula
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: čtv led 04, 2024 8:00 pm
Jméno a příjmení: František Fišer
Bydliště: ZNOJMO

Blokace rádia

Příspěvek od fanula »

Zdar chlapci a děvčata mám trochu problém koupil jsem rádio s navigací do Outbacka 2010 .. a na displeji svítí security a nic s tím nejde dělat... Hraje ale nejde ani vypnout. Umí s tím někdo něco udělat kromě autorizáku...?
Odpovědět

Zpět na „Modifikace a úpravy vozů“